ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Associate Degree, як правило, присуджується після двох років навчання, або еквівалентну кількість класів, на університетському рівні. Пропонується в багатьох різних дисциплінах, в науках, а також в галузі гуманітарних наук.

Що є асоційованим ступінь в області хімічного машинобудування? Хімічна промисловість є вивчення хімії, математики, фізики та біології, а також застосування цих дисциплін в області виробництва і використання різних матеріалів, в тому числі палива, хімічних речовин, ліків і навіть продукти харчування. На асоційоване рівні ступеня, студенти вивчають будівельні блоки цих наук з можливістю потрапити в невелику кількість спеціалізації. Основні методи поля покриті ретельно, такі як визначення проблеми, збір даних, застосовуючи дані і рішення проблем.

Успішне завершення асоційованого ступеня є хорошим способом, щоб перейти в іншу школу, щоб продовжувати отримувати ступінь бакалавра, яка необхідна для багатьох робочих місць в області хімічного машинобудування. Це також хороший спосіб звузити спеціалізацію ви хотіли б працювати.

Вартість асоційованого ступеня може сильно варіюватися, залежно від програми та установи, які ви вибираєте. Ви можете бути в змозі зменшити свої витрати, вибравши програму онлайн.

Хоча для справжнього стану в галузі хімічної інженерії, ви, ймовірно, буде потрібно принаймні ступінь бакалавра, ви можете бути в змозі знайти позиції, наприклад, дослідження технік, які дозволяють вам використовувати ваші дослідження і дати вам досвід в цій області, а також. Є компанії в широкому спектрі галузей промисловості, де ваші навички можуть бути застосовні в таких областях, як розробка продуктів і медичних досліджень.

Associate Degree в області хімічного машинобудування показує потенційним роботодавцям, що ви серйозно ставитеся до свого майбутнього. Щоб дізнатися більше про цей процес дослідження, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Хімічна інженерія Filter

доцент в області хімічного машинобудування

Olympic College
Associate Degree
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Інженери-хіміки об'єднати їх інженерну підготовку зі знанням хімії перетворити роботу в лабораторії хіміків в комерційних реаліях. Вони найбільш часто беруть участь в проектув ...

Детальніше

асоціювати (ААС) в хімії і попередньої хімічної інженерії

Neosho County Community College
Associate Degree
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Асоційований науки з акцентом в області хімії і Pre-хімічної інженерії в NCCC забезпечує загальні курси підвищення кваліфікації, як правило, прийняті протягом перших двох рокі ...

Детальніше