Filter
Associate Degree
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Associate Degree, як правило, присуджується після двох років навчання, або еквівалентну кількість класів, на університетському рівні. Пропонується в багатьох різних дисциплінах, в науках, а також в галузі гуманітарних наук.

Що є асоційованим ступінь в області хімічного машинобудування? Хімічна промисловість є вивчення хімії, математики, фізики та біології, а також застосування цих дисциплін в області виробництва і використання різних матеріалів, в тому числі палива, хімічних речовин, ліків і навіть продукти харчування. На асоційоване рівні ступеня, студенти вивчають будівельні блоки цих наук з можливістю потрапити в невелику кількість спеціалізації. Основні методи поля покриті ретельно, такі як визначення проблеми, збір даних, застосовуючи дані і рішення проблем.

Успішне завершення асоційованого ступеня є хорошим способом, щоб перейти в іншу школу, щоб продовжувати отримувати ступінь бакалавра, яка необхідна для багатьох робочих місць в області хімічного машинобудування. Це також хороший спосіб звузити спеціалізацію ви хотіли б працювати.

Вартість асоційованого ступеня може сильно варіюватися, залежно від програми та установи, які ви вибираєте. Ви можете бути в змозі зменшити свої витрати, вибравши програму онлайн.

Хоча для справжнього стану в галузі хімічної інженерії, ви, ймовірно, буде потрібно принаймні ступінь бакалавра, ви можете бути в змозі знайти позиції, наприклад, дослідження технік, які дозволяють вам використовувати ваші дослідження і дати вам досвід в цій області, а також. Є компанії в широкому спектрі галузей промисловості, де ваші навички можуть бути застосовні в таких областях, як розробка продуктів і медичних досліджень.

Associate Degree в області хімічного машинобудування показує потенційним роботодавцям, що ви серйозно ставитеся до свого майбутнього. Щоб дізнатися більше про цей процес дослідження, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Хімічна інженерія

Olympic College

Інженери-хіміки об'єднати їх інженерну підготовку зі знанням хімії перетворити роботу в лабораторії хіміків в комерційних реаліях. Вони найбільш часто беруть участь в про ... [+]

Асоційований в області хімічного машинобудування

Будь ласка, ознайомтеся з нашої електронної брошури!

Олімпійський Коледж є дворічна державному коледжі в штаті Вашингтон, який пропонує понад 70 різних ступенів і сертифікатів в академічній передачі і професійно-технічних програм. Кампус в Bremerton розташований на ділянці площею 33 акрів, обрамлена видом на гори Олімпійських, Mt. Реньє, солоних впускні і Каскадних гір.... [-]

США Бремертон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Neosho County Community College

Асоційований науки з акцентом в області хімії і Pre-хімічної інженерії в NCCC забезпечує загальні курси підвищення кваліфікації, як правило, прийняті протягом перших двох ... [+]

The Асоційований науки з акцентом в галузі хімії і попереднього хімічного машинобудування в NCCC забезпечує загальні курси освіти звичайно прийняті в перші два роки на чотири роки коледж чи університет, за фахом хімії чи хімічного машинобудування. Навчання в коледжі хімії, обчислення та фізики підготує студента до молодшого рівня в чотири роки університетів. Крім того, він буде обладнати студентів з основними методами хімії і технології, використовувані в хімічних лабораторіях.... [-]

США Ханте Оттава
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою