Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Асоційованим ступінь присуджується на студентів, які закінчують два роки навчання в художній або науковій темі. Цей ступінь допомагає студентам стати кваліфікованим для подальшого навчання або роботи початкового рівня в обраних ними областях. Associate Degree в природних наук часто залучає студентів, які мають широкий інтерес до наук і хотіли б зберегти свої варіанти кар'єри відкриті.

Саме те, що це Associate Degree в природних наук? Цей ступінь допомагає студентам розвивати широкий основоположні знання в різних природничих дисциплін, у тому числі геології, біології, хімії та фізики. Деякі програми включають курси, які охоплюють більш вузькі дисципліни, такі як зоологія або океанографії. Інші програми допомагають студентам будувати знання з математикою або інформатики. Курсова робота за цими програмами, як правило, включає в себе як лекційні та лабораторні компоненти.

Заробіток Associate Degree в природних наук може дати студентам знання, необхідні переслідувати наукової кар'єри за участю наукових досліджень, охорони здоров'я, судово-медичної експертизи, виробництво і більше. Завершення цього ступеня курсові також може допомогти студентам визначити, які природознавство вони хочуть, щоб зосередитися, або в своїй кар'єрі або майбутніх досліджень.

Ціна заробляти Associate Degree в природних наук відрізняється в кожному навчальному закладі. Асоційовані ступеня пропонуються в різних школах, з місцевих коледжів в деяких чотирирічних вузів. Вартість буде залежати від типу установи, структури програми, і в регіоні.

Випускники, які тримають диплом про закінчення коледжу в природних наук можуть знайти роботу в різних областях. Студенти можуть працювати як техніків або помічників техніків в різних умовах, у тому числі науково-дослідних лабораторій, медичні установи, а також заводів-виготовлювачів.З вищою освітою або спеціальної підготовки, студенти можуть також працювати в складних областях, таких як судово-медичної експертизи та епідеміології. Викладання класи науки в початковій або середній школі також може бути варіант для студентів, які проходять свою освіту.

Багато шкіл дозволяють студентам вибирати між заробляти Associate Degree онлайн або через очних курсів. Онлайн курси часто звертаюся до людей з щільними графіками або мало інтересу в переміщенні відвідувати обрані ними школи. Якщо ви зацікавлені у вивченні природничих наук, немає кращого часу, щоб вивчити ваші варіанти. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

25 Результати в Природничі науки Filter

Доктор хімічних наук

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна

Хімія вивчає склад, будову, властивості та зміну речовини. Хімікам загрожує розробка способів кращого використання скорочення природних ресурсів при одночасному вдосконаленні та розробці нових методів утилізації енергії та матеріалів. Хіміки також залучені до того, щоб зробити життя кращим та безпечнішим для громадськості, розвиваючи все від пластмас до покращеної ізоляції, виявляючи більш світлі та міцні матеріали для подорожей на Землі та в космосі та забезпечуючи значні успіхи в лікуванні. SCCC хімії SCCC використовує різноманітні методики навчання, щоб допомогти студентам розробляти та розуміти хімічні концепції. Навчальні програми спрямовані на забезпечення робочих знань з хімії, вивчення процесу наукових досліджень та аналіз поточних та розбитих досліджень в хімічній, медичній, біохімічній, фізичній та сільськогосподарській областях.

Лабораторні методи: шлях спеціалізації з аналітичної хімії або біотехнології

Cégep de Lévis-Lauzon
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Канада Левіс

Технології з біотехнології спеціалізуються на лабораторних роботах у різних галузях хімії та біології.

Лабораторія наукової технології доцента

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Лабораторія наукових технологій, доцент програми прикладних наук, поєднує основні теоретичні концепції з практичними лабораторними навичками, необхідними для успіху в широкому колі наукових кар'єрів, включаючи біологічні, хімічні та екологічні галузі, а також академічні дослідницькі лабораторії.

Acturial наука і статистика Associate Degree

North Iowa Area Community College
Кампус Денне навчання 4 семестри Вересень 2020 США Мейсон-Сіті

Acturial Наука і статистика Associate Degree

доцент хімії

Green River College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Рудий

Заступник в Science Transfer ступеня Варіант 1 охоплює деякі загальні освітні курси, необхідні перших і другого року навчання і призначений для підготовки студентів, які планують перевестись в університет в наукових областях, пов'язаних з.

біологія

College of du Page
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Глен Еллін

Ласкаво просимо в програму біології в коледжі DuPage. Майори в науках включають біологію, ботаніку, попередньо трудотерапія, попередньо фізіотерапію, попередньо ліки, перед- аптека, попередньо ветеринарних наук, біології дикої природи і зоологію.

сподвижник науки в галузі фізики

College of Marin
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Kentfield Новато

Вивчення фізики обширна. Вона включає в себе такі області, як астрономія, оптика, ядерній фізиці і фізиці високих енергій, акустики, фізики твердого тіла, біофізики і геофізики. Кар'єра фізик може стояти на ракетно-стартовий майданчик, йти під водою або піднімаються у верхні шари атмосфери. Сьогодні, однак, ядерні фізики представляють собою найчисленнішу групу штатних працюючих фізиків.

Associate in Biological Science

Central Wyoming College
Кампус Денне навчання 2 років інформація США Рівертон Ландер Джексон Дюбуа + 3 більше

Associate Degree в ліберальних мистецтв і науки

Manchester Community College
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Манчестер

Ліберальні мистецтва та науковий співробітник в мистецькій програмі ступеня надає студентам з широким тлі готує їх, щоб відразу перейти до складу робочої сили або для передачі програми ступеня бакалавра в інший коледж чи університет.

диплом про закінчення коледжу в прикладної науки - бізнесу і технологій

North Central Missouri College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Трентон

Облік Клерк, Billing Колекції, дебіторська заборгованість Клерк, співробітник бухгалтерії кредиторів, прибутковий податок Підготовка, розрахунок заробітної плати Клерк, фінансовий консультант, корпоративною етикою, Маркетинг Аналітик

ар ступінь в галузі хімічної і біотехнологічної науки

Business Academy Aarhus
Кампус Денне навчання 30 місяці інформація Данія Орхус

Програма ступеня AP в хімії та біотехнології науки є 2½-рік повний робочий день програма вищий навчальний які кваліфікується наших випускників для ключових функцій в рамках ряду професій і виробництв. Типові області роботи включають лабораторій контролю та науково-дослідні лабораторії в обробній галузі, і в університетах та інших науково-дослідних інститутів.

доктор біологічних наук

Southwestern Oregon Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Coos Bay

Асоційований науки (АС) морської біології Акцент призначений для студентів, які збираються передати в Університеті штату Орегон (УО) і завершити їх ступінь Орегонського інституту біології моря (OIMB), за фахом в галузі морської біології.

сподвижник науки в галузі фізики і попереднього проектування

Neosho County Community College
Кампус Денне навчання 2 років інформація США Ханте Оттава + 1 більше

Асоційований науки з акцентом в галузі фізики і попереднього проектування є ступінь для студентів, які мають намір передати в чотири роки університету і головним в техніці та фізики два роки.

Associate Degree в області математики

Sacramento City College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Сакраменто

Ця програма є абстрактною наукою чисел, кількості і простору.

доцент математики

Olympic College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Бремертон

У відповідь на різних потреб студентів, Департамент Математика надає широкий навчальний план, різноманітні навчальні підходи і допоміжні ресурси, щоб допомогти студентам вивчати математику. Ми сприяємо успіхів в навчанні і значення досягнення в галузі математики, а також актуальність, корисність, задоволення і задоволення від математики.