Filter
Associate Degree
Канада Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми на здобуття асоційованого ступеня часто обирають студенти, які вже працюють і не можуть присвятити себе повністю навчанню. Для таких студентів багато коледжів пропонують вечірні курси, курси вихідного дня, онлайн курси, завдяки яким у них є можливість отримати освіту.

В рамках навчання на програмах з природничих наук можна глибоко зануритися у вивчення будь-якої області, спостерігати і вивчати природні явища. Навчання може включати в себе курси з астрономії, біології, фізики, екології та хімії.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Природничі науки, Канада

Інші варіанти в цій галузі знання:
Cégep de Lévis-Lauzon

Технології з біотехнології спеціалізуються на лабораторних роботах у різних галузях хімії та біології. ... [+]

Шлях до спеціалізації у біотехнології

Технології з біотехнології спеціалізуються на лабораторних роботах у різних галузях хімії та біології.

Їх лабораторне навчання дозволяє їм придбати методи обробки з спеціалізованими пристроями на робочих місцях, пов'язаних з біотехнологією. Технологи навчаються працювати в різних областях. Найбільше цікавить їх живі організми . Вони обробляють мікроорганізми , вирощують бактерії , клонують клітини та секвенується ДНК . Вони можуть брати участь у розробці продуктів і технологій у сільському господарстві, харчовій, фармацевтичній та екологічній галузях.... [-]

Канада Левіс
Вересень 2020
French (Canada)
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою