Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Щоб отримати ступінь швидше, але з вищою кваліфікацією, ніж сертифікат або диплом, асоціативний ступінь є ідеальним вибором. Ця дворічна програма готує студентів до роботи на початковому рівні в новій галузі, незалежно від того, чи це їх перший ступінь, або хто може розширити свій кар'єрний потенціал.

Що є асоційованим ступенем у методології наукових досліджень? Програми такого роду ступенів можуть бути різними в предметному матеріалі, але вони загалом стосуються методів та інструментів, що використовуються при проведенні наукових досліджень. Студенти можуть працювати з конкретною наукою, як психологія, біологія або фізика, або вони можуть взяти кілька вступних курсів у них. Така курсова робота зосереджена на навчанні про техніку та обладнання, яке можна очікувати в лабораторії та без нього.

Після закінчення наукового ступеня з методології наукових досліджень студенти можуть відобразити теоретичне та практичне розуміння стратегій дослідження та аналізу. Технічне письмо та статистика є важливими професійними навичками, а розуміння етики наводить правильний експериментальний дизайн та прийняття рішень.

Поряд з навчанням, що очікуються від дворічної дипломної роботи, студенти можуть знайти інші витрати при прийнятті ступеня кандидата в наукові методи дослідження. Це може залежати від того, хто навчається за кордоном чи на місцевому рівні. Порадьтеся з цікавими навчальними закладами, щоб дізнатися більше і приймати обгрунтовані рішення.

Заробіток доцентів за методологіями наукових досліджень може допомогти підготувати студентів до широкого, високо конкурентного середовища, який перетинається з багатьма іншими галузями. Відповідні посади можна знайти в навчальних закладах, у межах компанії або у складі державної чи неприбуткової організації. Студенти можуть негайно вступити на свою кар'єру в якості лаборантів за ступенем або працювати над тим, щоб стати науковим керівником або лабораторією.

Багато університетів, які мають програми в галузі прикладних наук, можуть запропонувати асоційовані ступені в методології наукових досліджень. Залежно від характеру програми, онлайн-навчання може бути можливим. Щоб дізнатись більше, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

4 Результати в Науково-дослідні методології Filter

Associate Degree в ліберальних мистецтв і науки

Manchester Community College
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Манчестер

Ліберальні мистецтва та науковий співробітник в мистецькій програмі ступеня надає студентам з широким тлі готує їх, щоб відразу перейти до складу робочої сили або для передачі програми ступеня бакалавра в інший коледж чи університет.

диплом про закінчення коледжу в прикладної науки - бізнесу і технологій

North Central Missouri College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Трентон

Облік Клерк, Billing Колекції, дебіторська заборгованість Клерк, співробітник бухгалтерії кредиторів, прибутковий податок Підготовка, розрахунок заробітної плати Клерк, фінансовий консультант, корпоративною етикою, Маркетинг Аналітик

Acturial наука і статистика Associate Degree

North Iowa Area Community College
Кампус Денне навчання 4 семестри Вересень 2020 США Мейсон-Сіті

Acturial Наука і статистика Associate Degree

Лабораторія наукової технології доцента

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Лабораторія наукових технологій, доцент програми прикладних наук, поєднує основні теоретичні концепції з практичними лабораторними навичками, необхідними для успіху в широкому колі наукових кар'єрів, включаючи біологічні, хімічні та екологічні галузі, а також академічні дослідницькі лабораторії.