Filter
Associate Degree
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Асоційований ступінь - це рівень вищої освіти, який студент може досягти після отримання диплом середньої школи або GED і до отримання ступеня бакалавра. Багато хто з цих програм призначено для завершення через два роки для студентів, які навчаються на повному робочому місці.

Що є асоційованим ступенем морської біології? Студенти, які обирають цей шлях навчання, можуть підготуватись до дослідження рослинних, тваринних та мікробних організмів, які мешкають у величезному просторі солоної води Землі. Студенти, які займаються цим ступенем, як правило, зацікавлені в захисті та збереженні водних середовищ для морських ссавців та організмів. Випускники можуть отримати вигоду від набуття міцної основи, перш ніж шукати подальшу освіту в різних областях, пов'язаних з біологією.

Завдяки своїм навчанням у цій галузі студенти вивчають критичне мислення та активні вміння слухати, що може покращити як професійне, так і особисте життя. Їх передові знання про загальну науку, ймовірно, також покращують їх кар'єру.

У пошуках вищої освіти багато потенційних студентів визнають, що витрати значно відрізняються від програми до програми. Деякі з найбільших впливів на вартість шкільного навчання включають тривалість часу, необхідного студентам для завершення навчання, країни та коледжу, де курси приймаються.

Випуск дварічного ступеня в таких галузях, як морська біологія, може підготувати випускників до кар'єри як асистентів з наукової роботи та інших відповідних посад на початковому рівні. Ті, хто хоче продовжувати свою кар'єру в цій галузі, можуть виявити, що ступінь бакалавра або магістра необхідна. Учений ступінь готує студентів до подальшої освіти та готує їх до таких посад, як біолог дикої природи, зоолог, біолог риби, водний біолог, біолог-консервант і біолог.

Займання онлайнових курсів для завершення аспірантури в морській біології часто є розумним рішенням. Кілька шкіл пропонують комп'ютеризовані освітні програми, що дозволяють зайнятим студентам більшу гнучкість у своїх вже вимогливих графіках. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Морська біологія

Southwestern Oregon Community College

Асоційований науки (АС) морської біології Акцент призначений для студентів, які збираються передати в Університеті штату Орегон (УО) і завершити їх ступінь Орегонського і ... [+]

Напрямок морської біології Associate of Science (AS) призначений для студентів, які мають намір перейти в Університет штату Орегон (UO) та закінчити ступінь в Інституті морської біології штату Орегон (OIMB), спеціальність морської біології. Тим не менш, тло, запропоноване цим основним, цілком підходить для підготовки до висвітлення верхнього підрозділу в інших професійних сферах, таких як медична, стоматологічна чи ветеринарна школа.... [-]

США Coos Bay
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою