Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, які отримали диплом про середню освіту, можуть обирати ступінь аспірантури в коледжі чи університеті. Цей ступінь може бути зароблений за один-три роки залежно від області навчання. Деякі студенти можуть перейти на чотирирічну програму або почати кар'єру, використовуючи навички, отримані в ході цього навчання.

Що таке асистент в галузі машинобудування? Ця програма поєднує в собі інструкції в класі та практичне застосування з дослідженнями та проектуванням. Студенти можуть зосередитися на вищих математиках, фізиці, хімії, машинобудуванні та розробці, щоб дізнатися більше про функцію машини та інші механічні принципи. Загальні дослідження, в тому числі мови, письмові та усне спілкування, а також соціальні науки можуть також бути включені для завершення цієї програми ступеня. Студенти можуть володіти майстерністю в механічному проекті та експлуатації, а також інтерпретувати виробництво та розробку продуктів.

Окрім специфічних навичок у галузі машинобудування, студенти можуть скористатися цією програмою навчання шляхом посилення критичного мислення, аналізу даних та здатності до вирішення проблем. Ці навички дуже бажані у виробничих, інженерних та інших галузях.

Потреба в людях, які отримали освіту в машинобудуванні, призвела до створення коледжів та університетів у всьому світі, що пропонують студенти аспірантів у цій галузі. Витрати можуть дещо відрізнятися залежно від інституції та місця розташування. Студенти повинні звернутися до приймальної комісії, щоб дізнатися більше про витрати.

Маючи ступінь магістра в галузі машинобудування, студенти можуть знайти роботу в ряді галузей. Освічені люди потрібні в дизайні продукції або машини, як інженерні техніці, і навіть для розробки або роботи САПР. Як приватний, так і приватний сектори мають посади для учнів та працівників початкового рівня. Деякі студенти можуть віддати перевагу, щоб отримати більш високий ступінь, щоб бути краще кваліфікованими для роботи з більш високим потенціалом та більшою відповідальністю.

Денні, заочні та онлайн-класи дозволяють студентам гнучко збалансувати школу з іншими обов'язками. Якщо ви готові розпочати програму ступеня асоціації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

7 Результати в Машинобудування Filter

сподвижник науки в машинобудуванні і металургійної технології

College of Marin
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Kentfield Новато

Дослідження в області машинного і металургійної технології розроблена в якості підготовки до входу в металообробних професій. Випускники можуть ввести поля, що стосуються промислового виробництва, будівництва прототипу, спеціальної роботи штампа або наукових досліджень і розробок.

доктор біологічних наук

Southwestern Oregon Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Coos Bay

Асоційований науки (АС) морської біології Акцент призначений для студентів, які збираються передати в Університеті штату Орегон (УО) і завершити їх ступінь Орегонського інституту біології моря (OIMB), за фахом в галузі морської біології.

юрист наука промислового обслуговування машиніста / механік (MTech)

Diablo Valley College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Приємний пагорб Сан-Рамон

Результати навчання Програма була розроблена для кожного з трьох варіантів загальної освіти та всіх вищу освіту і сертифікат програм.

Магістр електромеханічних технологій

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей Марінетта + 1 більше

Як випускник дворічного ступеня електромеханічного технології, ви готові до кар'єри електромеханічного техніку, а також до ряду інших суміжних професій - технічного спеціаліста з автоматизованого обладнання, техніку електроніки, технічного працівника на місцях, техніку рідкого електроживлення , і монтажник.

Механічний факультет Технологія Associate Degree

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 місяці Січень 2020 США Грін-Бей

Техніки з механічного проектування застосовують знання технології машинобудування для проектування, розробки та випробування нових або перероблених машин. Працюючи перш за все на комп'ютері, що використовує 2D-проектування чи 3D-моделювання, ви допомагаєте інженерам-виробникам, деталізуючи розділи конструкцій машин.

Associate Degree in Mechanical Engineering Technology

Benjamin Franklin Institute of Technology
Кампус Вересень 2020 США Бостон

Технологія промислової механіки (технічне обслуговування)

Cégep de Lévis-Lauzon
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Канада Левіс

Технологи технічного обслуговування мають лише одну мету: щоб обладнання працювало найкраще. Вони працюють вгору, тобто вони втручаються, щоб запобігти проблемам шляхом встановлення посібників з технічного обслуговування та контролю, вони допомагають навчати інших працівників, вони є цінними активами під час навчання. проектування та монтаж устаткування, і завжди шукають можливості для поліпшення матеріальної ефективності.