Filter
Associate Degree
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Асоційований диплом може бути зароблений шляхом виконання необхідної кількості університетських класів у певному полі. Ці програми пропонуються більшістю академічних установ і зазвичай тривають близько двох років.

Що таке асоційований диплом з матеріалознавства? Матеріалознавство - це галузь, яка охоплює різноманітні теми, і ці програми можуть включати безліч класів. Студенти можуть дізнатись про техніку, хімію та різні математичні дослідження. Предмети також можуть включати в себе використання машин, зварювання, управління ресурсами та оцінку інвентарю. Залежно від ступеня студента, класи також можуть торкатися аспектів бізнесу та маркетингу, які впливають на те, як компанії розробляють та управляють матеріалами.

Є багато переваг, які виникають при виконанні цього курсу. Окрім отримання глибоких знань з численних матеріалів, студенти можуть вивчати логістику управління операціями. Випускники також можуть піти з більш глибоким розумінням різних аспектів інженерії.

Скільки коштуватиме програма, це питання, яке найкраще піддається конкретному університету. Оскільки асоційовані ступені не є однорідними, студенти повинні зв'язатися з приймальною комісією, щоб дізнатись про певну ціну школи.

Закінчивши аспірантуру з матеріалознавства, можна відкрити двері для багатьох можливостей. Для випускників, що спеціалізуються на грунтових науках, робота може бути доступною у ряді сільськогосподарських областей або агрономів. Існують також можливості для осіб, які хочуть працювати в управлінні ланцюгами постачання та консалтингу. Ті, хто має підготовку в галузі природничих наук, можуть знайти роботу в таких галузях, як лісове господарство або сільське господарство, тоді як робота з управління небезпечними відходами та дослідження та розробка також є можливостями.

Матеріалознавство є важливою галуззю, і заробляти цей аспірант може допомогти випускникам рухатися в зростаючу робочу силу. Щоб дізнатись більше про можливі можливості, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Матеріалознавство

College of Marin

Дослідження в області машинного і металургійної технології розроблена в якості підготовки до входу в металообробних професій. Випускники можуть ввести поля, що стосуються ... [+]

Дослідження в області машинного і металургійної технології розроблена в якості підготовки до входу в металообробних професій. Випускники можуть ввести поля, що стосуються промислового виробництва, будівництва прототипу, спеціальної роботи штампа або наукових досліджень і розробок. Курси при зварюванні призначені для забезпечення можливості для розвитку навичок, знань і досвіду для роботи в окупації і в якості допоміжного досвіду для осіб, які перебувають в інших спеціальностей.... [-]

США Kentfield Новато
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Seward County Community College

Технологія корозії є далекосяжним полем, включаючи енергетичну інфраструктуру, транспортні системи, національну оборону тощо. ... [+]

Технологія корозії - це далекосяжна галузь, включаючи енергетичну інфраструктуру, транспортні системи, національну оборону тощо. Техніки з корозії встановлюють, підтримують, перевіряють та усунення несправностей об'єктів. Студенти в програмі SCCC технології корозії навчаються як в класі, так і в сучасній галузі зовнішньої трубопроводу та лабораторії. Лабораторія включає в себе резервуар для наземного зберігання, підземний резервуар для зберігання, імітацію свердловини, складна трубопровідна лабораторія, до якої додається сучасна контрольна панель, та анодне ліжко. З курсами базової електрики та ланцюгів, механізмами корозії, основної металургії, зйомок, ескізами та складанням, правилами Федерального кодексу тощо, SCCC технології коррозійної технології завершують навчання з міцною основою, необхідної для успіху у своїй галузі.... [-]

США Ліберальна
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою