Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Після закінчення диплом середньої школи деякі студенти можуть продовжувати свою освіту, щоб отримати ступінь доктора. Зазвичай ця магістерська програма може бути завершена менш ніж за три роки. Студенти повинні мати гарну основу в цій галузі, щоб працювати в більш високому ступені або входити до робочої сили.

Що таке асоційований диплом з математики? Ця програма вивчення зосереджена на математичних принципах та додатках. Курси можуть включати в себе широкий огляд вищої математики, зосереджуючись на статистиці, геометрії, алгебраїчних функціях та інших концепціях. Студенти можуть отримати впевненість при вирішенні рівнянь і функцій, визначаючи ймовірність і працюючи з цілими числами та многочленів. Ці навички можуть підготувати студентів до переходу на іншу ступінь бакалавра в цій або суміжних областях, таких як комп'ютерна чи актуарна наука.

Цінні навички за математичним розрахунком можуть бути отримані шляхом вивчення цього ступеня. Студенти можуть розвинути складні проблеми вирішення проблем та навички критичного мислення, які необхідні в багатьох сферах бізнесу та промисловості.

У всьому світі навчальні заклади пропонують програми з математики. Витрати, пов'язані з цим ступенем, можуть відрізнятися залежно від школи та місця розташування. Студенти повинні поговорити з офіцером приїзду, щоб визначити витрати на школу, яку вони хочуть відвідати.

Математичні ступені необхідні в багатьох областях роботи. Деякі студенти можуть бути зацікавлені в кар'єрі прикладної математики, бухгалтерського обліку або бухгалтерського обліку, комп'ютерних наук, або навіть навчання. Багато позицій знаходяться в приватних компаніях або в громадських місцях, таких як державні установи чи освіта. Маючи аспірантуру, кандидати можуть претендувати на посади на рівні початкового рівня або перейти на чотирирічну програму, щоб продовжувати отримувати навички та досвід.

Аспіранти є більш зручними, ніж коли-небудь, для студентів, які хочуть відвідувати шкільні заняття неповний робочий час, повний робочий день або через онлайн-заняття. Якщо ви готові почати працювати на отримання ступеня математики, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Математика Filter

Associate Degree в області математики

Irvine Valley College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ірвін

Місія відділу математики в коледжі Ірвін-Веллі - допомогти нашим студентам досягти свого математичного потенціалу та підготувати їх до своїх навчальних та кар'єрних цілей.

доцент математики

Olympic College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Бремертон

У відповідь на різних потреб студентів, Департамент Математика надає широкий навчальний план, різноманітні навчальні підходи і допоміжні ресурси, щоб допомогти студентам вивчати математику. Ми сприяємо успіхів в навчанні і значення досягнення в галузі математики, а також актуальність, корисність, задоволення і задоволення від математики.

Associate Degree в області математики

Sacramento City College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Сакраменто

Ця програма є абстрактною наукою чисел, кількості і простору.

Associate Degree in Mathematics

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна