Filter
Associate Degree
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Після закінчення диплом середньої школи деякі студенти можуть продовжувати свою освіту, щоб отримати ступінь доктора. Зазвичай ця магістерська програма може бути завершена менш ніж за три роки. Студенти повинні мати гарну основу в цій галузі, щоб працювати в більш високому ступені або входити до робочої сили.

Що таке асоційований диплом з математики? Ця програма вивчення зосереджена на математичних принципах та додатках. Курси можуть включати в себе широкий огляд вищої математики, зосереджуючись на статистиці, геометрії, алгебраїчних функціях та інших концепціях. Студенти можуть отримати впевненість при вирішенні рівнянь і функцій, визначаючи ймовірність і працюючи з цілими числами та многочленів. Ці навички можуть підготувати студентів до переходу на іншу ступінь бакалавра в цій або суміжних областях, таких як комп'ютерна чи актуарна наука.

Цінні навички за математичним розрахунком можуть бути отримані шляхом вивчення цього ступеня. Студенти можуть розвинути складні проблеми вирішення проблем та навички критичного мислення, які необхідні в багатьох сферах бізнесу та промисловості.

У всьому світі навчальні заклади пропонують програми з математики. Витрати, пов'язані з цим ступенем, можуть відрізнятися залежно від школи та місця розташування. Студенти повинні поговорити з офіцером приїзду, щоб визначити витрати на школу, яку вони хочуть відвідати.

Математичні ступені необхідні в багатьох областях роботи. Деякі студенти можуть бути зацікавлені в кар'єрі прикладної математики, бухгалтерського обліку або бухгалтерського обліку, комп'ютерних наук, або навіть навчання. Багато позицій знаходяться в приватних компаніях або в громадських місцях, таких як державні установи чи освіта. Маючи аспірантуру, кандидати можуть претендувати на посади на рівні початкового рівня або перейти на чотирирічну програму, щоб продовжувати отримувати навички та досвід.

Аспіранти є більш зручними, ніж коли-небудь, для студентів, які хочуть відвідувати шкільні заняття неповний робочий час, повний робочий день або через онлайн-заняття. Якщо ви готові почати працювати на отримання ступеня математики, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

4 Результати в Математика

Irvine Valley College

Місія відділу математики в коледжі Ірвін-Веллі - допомогти нашим студентам досягти свого математичного потенціалу та підготувати їх до своїх навчальних та кар'єрних цілей ... [+]

Місія

Місія відділу математики в коледжі Ірвін-Веллі - допомогти нашим студентам досягти свого математичного потенціалу та підготувати їх до своїх навчальних та кар'єрних цілей.

Цілі відділу

Математичний факультет коледжу Ірвін Валлі намагається сприяти виконанню місії коледжу, допомагаючи учням, що навчаються на наших курсах, досягти наступних цілей:

Розвивати майстерність у використанні математики, необхідної для функціонування в суспільстві. Розвивайте кваліфікацію щодо використання математики, необхідної для даної ступеня закінчення або сертифіката про закінчення програми. Отримати математичні знання та навички для подальшого досягнення кар'єри. Отримати математичні знання та навички для подальшого академічного навчання. Програма Нагороди ... [-]
США Ірвін
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Olympic College

У відповідь на різних потреб студентів, Департамент Математика надає широкий навчальний план, різноманітні навчальні підходи і допоміжні ресурси, щоб допомогти студентам ... [+]

асоційований математики

Будь ласка, ознайомтеся з нашої електронної брошури!

Олімпійський Коледж є дворічна державному коледжі в штаті Вашингтон, який пропонує понад 70 різних ступенів і сертифікатів в академічній передачі і професійно-технічних програм. Кампус в Bremerton розташований на ділянці площею 33 акрів, обрамлена видом на гори Олімпійських, Mt. Реньє, солоних впускні і Каскадних гір.... [-]

США Бремертон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Sacramento City College

Ця програма є абстрактною наукою чисел, кількості і простору. ... [+]

Програма математики дає студентам можливість завершити курсову роботу нижчого ділення, необхідні для чотирирічних програм в області математики. Для студентів, які планують передати, завершення CSU генерал-IGETC широти або малюнка загальної освіти заохочується. Настійно рекомендується, щоб студенти зустрічаються з консультантом, так як основні і загальні вимоги в галузі освіти змінюються для кожного коледжу / університету. Ці курси також відповідають вимогам загальної освіти для союзницького здоров'я, біологічних наук, природничих наук, інформатики та інженерії.... [-]

США Сакраменто
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Seward County Community College

... [+]

Математики зробити тривалий вклад в суспільство, допомагаючи вирішувати проблеми в різних областях.

[-]
США Ліберальна
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою