ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Аспірантуру можна отримати за приблизно два роки навчання, на відміну від ступеня бакалавра, що вимагає близько чотирьох років. З менш дорогим початком роботи, асоційовані програми пропонують можливість працювати на вищому рівні або розгортатись у нове поле.

Що таке асоційований диплом у галузі аудіотехніки? Ця інтенсивна програма застосовується до теорії музики та електротехніки, коли студенти навчаються створювати, запускати та усунути неполадки аудіообладнання, такі як мікрофони, MIDI та цифровий звук, пристрої обробки сигналів тощо. Курси також стосуються написання пісень та інструментів, а також основної теорії для запису обладнання. Деякі школи можуть запропонувати стажування з місцевими студіями, місцями проживання або радіостанціями, надання практичного досвіду, а також професійного навчання в навчальному плані.

Окрім набуття практики аудіотехніки, студенти здобувають ступінь креативності та інженерних навичок. Багато учасників розвивають навички з електротехніки та написання пісень, теорії музики або громадських комунікацій. Бізнес-експертиза також важлива при роботі з мітками для запису.

Асоційований ступінь в області аудіотехніки займає близько двох років навчання, тому навчання зазвичай відображає це. У кімнаті та на стільці, а також у навчальних посібниках та інших матеріалах є також свої власні збори, і студенти повинні проводити дослідження всіх витрат, щоб прийняти правильне рішення.

Випускники, які заробляють аспірантуру в області звукоінженерного, можуть розробити набір знань та досвіду, що підходить для кар'єри в різних медіа-компаніях. Радіо та телебачення інженери покладаються на діючі радіостанції, а акустичні інженери підтримують реєстраційне обладнання в студії або забезпечують хороші концерти на місцях. Виробники та студійні менеджери представляють бізнес-орієнтовані аспекти цього ступеня; ті, хто більше цікавиться теорією музики, можуть стати електронними музикантами.

Багато вузів із програмами у аудіо та візуальних медіа включають в себе аудіоінженерний засіб. Як правило, це програми на базі кампусу через використання спеціального устаткування. Для отримання детальної інформації, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Звукорежисура Filter

FDA живий звук

dBs Music UK
Associate Degree
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Живий звук є одним з найбільш швидко зростаючих областей в області музичних технологій і звукорежисури. Це захоплююча два роки ступінь звичайно дуже практично, з акцентом на н ...

Детальніше

асоціювати ступінь в області аудіо техніки

Western Iowa Tech Community College
Associate of Applied Science
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Ця програма являє світ аудіо, звукових операцій студії, поточних музичних технологій, а також музики і звуку виробництва, оскільки вони реалізуються для музики, кіно, відео, т ...

Детальніше

Науковий співробітник в галузі аудіопродукції

The Los Angeles Film School
Associate of Science
Вер 2020
<
Денна
<
18 місяці
англійська
Кампус

Програма аудіопрограми розроблена таким чином, щоб реагувати на швидкозмінну, різноманітну та мультимедійну природу індустрії розваг. ...

Детальніше

FDA музика і звук виробництво

dBs Music UK
Associate Degree
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Цей курс все про звукопередачи і запису мистецтва. Змішування сучасні технології з більш традиційними навичками, такими як вирівнювання та експлуатації стрічкових машин, викор ...

Детальніше