Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, як правило, можуть вступити в програму аспірантів як студенти. Ці повноваження, як правило, вважаються частковими ступенями бакалавра. Особи, які мають попередні сертифікати у своїй галузі, можуть виявити, що вони можуть застосувати ці кредити, щоб прискорити отримання ступеня в залежності від установи.

Що таке асистент в галузі електротехніки? Ці програми часто орієнтовані на практичність, а не на теорію, і студенти можуть навчитися безпечно планувати, встановлювати і відновлювати електричні лінії в житлових та / або комерційних будівлях або вони можуть вивчати комп'ютерні апаратні системи. Студенти, ймовірно, стикаються з бізнес-курсами, такими як бухгалтерський облік та статистика, а також інженерні курси, що вивчають останні технології, що стосуються професійних інженерів.

Інженери-електрики з певним досвідом можуть отримати користь від впливу на нові та передові технологічні навички, які пропонують багато хто з цих програм. Випускники на місцях також можуть розвивати важливі бізнес та інженерні навички з практичних занять.

Асоційований диплом за цією темою зазвичай надається після двох-трьох років курсів з бакалавратом. Багато закладів пропонують ці програми за різними витратами. Перевірте всі альтернативи, перш ніж приймати рішення про курс дій.

Інженери-електрики присутні в багатьох галузях промисловості, від технологічних досліджень до комерційних послуг. Інженери зазвичай зосереджуються на спеціальності, працюючи в командах для подолання складних і багатогранних викликів. Одним із прикладів може бути інженер-сенсор. Ймовірно, що ця людина повинна буде працювати з електричними архітектурами та дизайном, щоб привести на ринок цілеспрямоване обладнання. Випускник електротехніки також може знайти роботу як інженер-холодильник. Ця посада, часто доступна у лікарнях або виробничих центрах, несе відповідальність за технічне обслуговування та ремонт критичних вентиляторів, насосів та двигунів у системах охолодження.

Освіта може запропонувати шанс поставити вашу кар'єру на швидкий шлях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Електротехніка Filter

електротехніка програма Associate Degree

Baltimore City Community College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Балтімор

Асоційований наук в галузі машинобудування - Інженерна програма Electrical готує студентів отримати ступінь бакалавра в галузі електротехніки в чотири роки університету.

Магістр електротехніки

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 4 років Січень 2020 США Грін-Бей

Як випускник EET, ви вмієте випробувати, підтримувати та усунути електричні та електронні пристрої, що знаходяться в машинах, комп'ютерах та зв'язку. Типові кар'єри для випускників програми включають електричного / електронного технічного спеціаліста, електричного / електронного технічного обслуговування, електричного тестового техніку ...