Filter
Associate Degree
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, як правило, можуть вступити в програму аспірантів як студенти. Ці повноваження, як правило, вважаються частковими ступенями бакалавра. Особи, які мають попередні сертифікати у своїй галузі, можуть виявити, що вони можуть застосувати ці кредити, щоб прискорити отримання ступеня в залежності від установи.

Що таке асистент в галузі електротехніки? Ці програми часто орієнтовані на практичність, а не на теорію, і студенти можуть навчитися безпечно планувати, встановлювати і відновлювати електричні лінії в житлових та / або комерційних будівлях або вони можуть вивчати комп'ютерні апаратні системи. Студенти, ймовірно, стикаються з бізнес-курсами, такими як бухгалтерський облік та статистика, а також інженерні курси, що вивчають останні технології, що стосуються професійних інженерів.

Інженери-електрики з певним досвідом можуть отримати користь від впливу на нові та передові технологічні навички, які пропонують багато хто з цих програм. Випускники на місцях також можуть розвивати важливі бізнес та інженерні навички з практичних занять.

Асоційований диплом за цією темою зазвичай надається після двох-трьох років курсів з бакалавратом. Багато закладів пропонують ці програми за різними витратами. Перевірте всі альтернативи, перш ніж приймати рішення про курс дій.

Інженери-електрики присутні в багатьох галузях промисловості, від технологічних досліджень до комерційних послуг. Інженери зазвичай зосереджуються на спеціальності, працюючи в командах для подолання складних і багатогранних викликів. Одним із прикладів може бути інженер-сенсор. Ймовірно, що ця людина повинна буде працювати з електричними архітектурами та дизайном, щоб привести на ринок цілеспрямоване обладнання. Випускник електротехніки також може знайти роботу як інженер-холодильник. Ця посада, часто доступна у лікарнях або виробничих центрах, несе відповідальність за технічне обслуговування та ремонт критичних вентиляторів, насосів та двигунів у системах охолодження.

Освіта може запропонувати шанс поставити вашу кар'єру на швидкий шлях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Електротехніка

Baltimore City Community College

Асоційований наук в галузі машинобудування - Інженерна програма Electrical готує студентів отримати ступінь бакалавра в галузі електротехніки в чотири роки університету. ... [+]

Опис програми

Асоційований наук в галузі машинобудування - Інженерна програма Electrical готує студентів отримати ступінь бакалавра в галузі електротехніки в чотири роки університету. Студенти в Асоційований наук в галузі машинобудування - технічної програми Електричні отримають велику підготовку, щоб побудувати міцну основу в області математики, фізики, хімії та основ електротехніки. Студенти повинні заробити хоча б очко в середньому 2,0 класу за шкалою 4,0 класу у всіх курсах з інформатики (CSC), машинобудування (EGN і ELC), математика (MAT), а також фізичні та природничі науки (CHE і PHY) щоб мати право закінчити Асоційований наук в області інженерно - технічної програми електротехніки.... [-]

США Балтімор
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Northeast Wisconsin Technical College

Як випускник EET, ви вмієте випробувати, підтримувати та усунути електричні та електронні пристрої, що знаходяться в машинах, комп'ютерах та зв'язку. Типові кар'єри для в ... [+]

Як випускник EET, ви вмієте випробувати, підтримувати та усунути електричні та електронні пристрої, що знаходяться в машинах, комп'ютерах та зв'язку. Типові кар'єри для випускників програми включають в себе електричного / електронного технічного спеціаліста, електричного / електронного технічного обслуговування, електричного випробувального техніку, електричного / електроніка, технічного працівника. Ви також можете вибрати подальшу освіту, пройшовши чотирирічний диплом. Програма EET складається з двох треків: переносної доріжки та загальної доріжки - випускник переїзної доріжки може перейти на чотирирічну програму бакалавра з електротехнічних технологій.... [-]

США Грін-Бей
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою