ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Associate Degree є вищої освіти програма, яка триває близько двох років. Він часто призначений для доставки загальної освіти і фокус початкового рівня з даної теми.

Ви можете бути здивовані, що таке ступінь асоціювати в геології? Ця програма зазвичай фокусується на фізичних і наук про Землю, поєднуючи роботу в класі, лабораторії і в реальному світі, практичний досвід в цій області. Студенти, як правило, дізнатися, як знайти природні ресурси, підготувати карти, щоб уникнути будівництва в небезпечних зонах і вивчити вплив людини на навколишнє середовище. Класи можуть включати в себе збір даних, геодезія, прикладна математика, еволюція печер, тектоніка плит, геології національних парків, нафтогазової геології, шахт і руд, планетарної науки, а також рок та ідентифікації мінеральної.

Асоційовані програми ступеня пропонують студентам багато навичок корисних в їх особистому та професійному житті. Вони включають в себе навчання, як вирішувати проблеми, самостійно управляти, організовувати, спілкуватися і працювати з командою.Ступінь може бути також шлях до ступеня чотири роки і збільшення потенціалу заробітної плати.

Вартість заробляючи диплом про закінчення коледжу відрізняється в залежності від країни навчання і університету. Є багато інтернет-опції для цієї програми, і витрати можуть істотно різнитися між школами. Рекомендується, щоб студенти звернутися в офіс приймальні комісії школи за власним вибором і запросити детальну інформацію про вартість послуг і вартості охоплення очікувань.

Кар'єрний шлях для випускників можуть включати в себе багатогранну роботу в галузі наукових досліджень і наукових кіл, мінеральних і розвідці вугілля, інженерно-геологічні вишукування, промислове гідрогеології, інженерної, військової і федеральних організацій, енергетичних консалтингових агентств, геофізика і розвідка нафти. Назви Робота може включати в геології техніку, географічний польовий помічник, екологічної технік і польовий натураліст. Програма також часто забезпечує міцну основу для здобувачем ступеня бакалавра в області.

Геологія професій може бути високим попитом. Багато міжнародні програми доступні, щоб заповнити цю потребу. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

3 Результати в Геологія Filter

Associate Degree в геології

College of Marin
Associate Degree
<
Денна
англійська
Кампус

Геологи цікаві про світ, в якому вони живуть. Земля є їхня лабораторія. Геологія є фундаментальною дисципліною використовується для пояснення природних систем землі, які форму ...

Детальніше

Associate Degree в геології

Sacramento City College
Associate Degree
Вер 2020
<
Денна
англійська
Кампус

Ця програма є міждисциплінарна наука, яка прагне вивчити і зрозуміти фізичні процеси Землі і інших планет. Це включає в себе тектоніку плит, гірські породи, мінерали, землетру ...

Детальніше

сподвижник науки в геології

Saddleback College
Associate of Science
<
Денна
англійська
Кампус

Навчальний план в програмі геології Associate Degree покликаний забезпечити передачу студенту можливість досягти ад'юнкта ступеня. У той час як бакалаврат чи більш високий сту ...

Детальніше