ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Аспірантом є дворічний диплом бакалавра, виданий технічними коледжами, професійно-технічними навчальними закладами, громадськими коледжами та чотирирічними університетами. Ці ступені дозволяють людям здійснювати кращі можливості роботи, закінчуючи останні два роки чотирирічного ступеня.

Що є асоційованим ступенем у географічних науках? Ця ступінь зосереджена на моделях людських та фізичних явищ по всій Землі та про те, як процеси та структури природних середовищ впливають на діяльність людини, а також на побудовані процеси. Студенти можуть досліджувати ці функції на глобальному, національному та місцевому рівнях. Необхідні типові заняття - географія людини, фізична географія, геополітика, глобалізація, соціологія, введення в атмосферу та погодні умови.

Географічні науки доцентів можуть дати студентам важливі професійні навички, такі як аналіз даних та зчитування, тобто читання даних та екстраполяція сенсу з нього. Окрім того, учасники також вивчають навички управління часом при вивченні іспитів або аналітичних звітах.

Кожна програма аспірантури відрізнятиметься залежно від вартості, місця розташування та програми. Тому, перш ніж подавати заявку, обов'язково слід проводити якомога більше досліджень. Чим більше ви знаєте, що відбувається, тим краще.

Асоційований диплом з географічних наук може відкрити двері у багатьох різних кар'єрах, всі з яких використовують унікальні наукові навички, викладені в програмі. Студенти часто працюють як кліматолог, вчений-еколог, метеоролог, парк-рейнджер, містобудівник, аналітик з вітру, геопросторовий аналітик, морський картографічний аналітик, картограф, координатор якості, океанограф, менеджер з дикої природи або вчений із супутникових зображень. Звичайно, деякі люди продовжують стати вихователями, такими як професори географічної науки, викладачі науки або вихователі науки.

Навчальні заклади у всьому світі нагороджують студентами загальноосвітніх навчальних закладів для всіх типів програм. Якщо ви не бачите того, хто вас цікавить в школі поруч із вами, у вас може бути можливість замість цього приймати онлайн-курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Географія Filter

Associate Degree в географії

College of Marin
Associate Degree
<
Денна
англійська
Кампус

Існує широке розмаїття кар'єри, що географія пропозицій. Можливі напрямки для спеціалізації включають в себе бізнес, уряд, вчення, картографія, збереження, використання землі, ...

Детальніше

Associate Degree в геології

Sacramento City College
Associate Degree
Вер 2020
<
Денна
англійська
Кампус

Ця програма є міждисциплінарна наука, яка прагне вивчити і зрозуміти фізичні процеси Землі і інших планет. Це включає в себе тектоніку плит, гірські породи, мінерали, землетру ...

Детальніше

сподвижник науки в геології

Saddleback College
Associate of Science
<
Денна
англійська
Кампус

Навчальний план в програмі геології Associate Degree покликаний забезпечити передачу студенту можливість досягти ад'юнкта ступеня. У той час як бакалаврат чи більш високий сту ...

Детальніше

Associate Degree в геології

College of Marin
Associate Degree
<
Денна
англійська
Кампус

Геологи цікаві про світ, в якому вони живуть. Земля є їхня лабораторія. Геологія є фундаментальною дисципліною використовується для пояснення природних систем землі, які форму ...

Детальніше