Filter
Associate Degree
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Аспірантом є дворічний диплом бакалавра, виданий технічними коледжами, професійно-технічними навчальними закладами, громадськими коледжами та чотирирічними університетами. Ці ступені дозволяють людям здійснювати кращі можливості роботи, закінчуючи останні два роки чотирирічного ступеня.

Що є асоційованим ступенем у географічних науках? Ця ступінь зосереджена на моделях людських та фізичних явищ по всій Землі та про те, як процеси та структури природних середовищ впливають на діяльність людини, а також на побудовані процеси. Студенти можуть досліджувати ці функції на глобальному, національному та місцевому рівнях. Необхідні типові заняття - географія людини, фізична географія, геополітика, глобалізація, соціологія, введення в атмосферу та погодні умови.

Географічні науки доцентів можуть дати студентам важливі професійні навички, такі як аналіз даних та зчитування, тобто читання даних та екстраполяція сенсу з нього. Окрім того, учасники також вивчають навички управління часом при вивченні іспитів або аналітичних звітах.

Кожна програма аспірантури відрізнятиметься залежно від вартості, місця розташування та програми. Тому, перш ніж подавати заявку, обов'язково слід проводити якомога більше досліджень. Чим більше ви знаєте, що відбувається, тим краще.

Асоційований диплом з географічних наук може відкрити двері у багатьох різних кар'єрах, всі з яких використовують унікальні наукові навички, викладені в програмі. Студенти часто працюють як кліматолог, вчений-еколог, метеоролог, парк-рейнджер, містобудівник, аналітик з вітру, геопросторовий аналітик, морський картографічний аналітик, картограф, координатор якості, океанограф, менеджер з дикої природи або вчений із супутникових зображень. Звичайно, деякі люди продовжують стати вихователями, такими як професори географічної науки, викладачі науки або вихователі науки.

Навчальні заклади у всьому світі нагороджують студентами загальноосвітніх навчальних закладів для всіх типів програм. Якщо ви не бачите того, хто вас цікавить в школі поруч із вами, у вас може бути можливість замість цього приймати онлайн-курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Географія

College of Marin

Геологи цікаві про світ, в якому вони живуть. Земля є їхня лабораторія. Геологія є фундаментальною дисципліною використовується для пояснення природних систем землі, які ... [+]

Геологи цікаві про світ, в якому вони живуть. Земля є їхня лабораторія. ГЕОЛОГІЯ є фундаментальною дисципліною використовується для пояснення природних систем землі, які формують нашу мінливу планету. Сьогодні більшість геофізиків працюють в екологічних областях, але багато хто з них також використовуються в розвідці і видобутку природних ресурсів.

Огляд кар'єри Аерофотознімки Перекладач Землі Історик, навколишнього середовища Геолог, розвідка геофізик, польовий геолог, геохімік, інженер-геолог, технік-геолог, геологія Укладач, гідролог, лабораторії науковий співробітник, редактор карт, метеоролог, Магістральний Геолог, Океанограф, Палеонтологічний помічник, Палеонтолог, Парк Натураліст , геолога-нафтовика, петрологія, геолог, науковий співробітник, Науково-ілюстратор, Sedimentologist, сейсмолог, Грунти інженер, вчитель, технічний письменник, тестер, Погода спостерігач ... [-]
США Kentfield Новато
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
College of Marin

Існує широке розмаїття кар'єри, що географія пропозицій. Можливі напрямки для спеціалізації включають в себе бізнес, уряд, вчення, картографія, збереження, використання з ... [+]

Існує широке розмаїття кар'єри, що географія пропозицій. Можливі напрямки для спеціалізації включають в себе бізнес, уряд, вчення, картографія, збереження, використання землі, фотограмметрії, кліматологія, грунту і сільського господарства, міського і регіонального планування, оцінки ресурсів, промислових об'єктів, місце розташування і маркетингові дослідження.

Огляд кар'єри Картограф, Місто Планувальник, Комп'ютер Mapper, Географічний аналітик, міжнародний економіст, директор Land, Розташування аналітик, Карта Куратор, дослідник ринку, новини та подорожі редактор журналу, грунту Хранитель, Учитель, Транспорт Планувальник ... [-]
США Kentfield Новато
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Sacramento City College

Ця програма є міждисциплінарна наука, яка прагне вивчити і зрозуміти фізичні процеси Землі і інших планет. Це включає в себе тектоніку плит, гірські породи, мінерали, зем ... [+]

Ця програма є міждисциплінарна наука, яка прагне вивчити і зрозуміти фізичні процеси Землі і інших планет. Це включає в себе тектоніку плит, гірські породи, мінерали, землетруси, виверження вулканів, палеонтологічного літопису Землі і історія і минуле клімату, а також природні геологічні ресурси.

Карєрні можливості екологічний моніторинг, охорона і відновлення освоєння ен... [-]
США Сакраменто
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою