Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Вивчення для асоційованого ступеня в області біології є відмінним способом, щоб дізнатися про природничих науках, без витрат часу, необхідного для отримання ступеня бакалавра. Вона займає близько двох років, щоб закінчити ступінь молодшого спеціаліста під час навчання повний робочий день, і багато шкіл пропонують варіанти неповний робочий день і вечірні заняття для нетрадиційного студентів, які мають роботу або сімейні зобов'язання.

Що є асоційованим ступінь в області біології? Студенти, що навчаються за цією мірою вивчити основи людської біології і природної біології з метою підготовки до робочої сили або для отримання ступеня наступний бакалавра в області біохімії, ботаніки, охорони навколишнього середовища і природокористування, управління або медицини. Студенти, як правило, навчаються визначати і маркувати різні типи клітин і як функції генома людини. Вони можуть навчатися основам харчування і як організм обробляє вітаміни і мінерали.

Дізнаючись про науковий метод, студенти можуть отримати навички для проведення лабораторних експериментів і точно записувати і оцінювати дані. Вони також часто отримують командну роботу і рішення проблем досвіду, які є цінними активами, як студенти готують до пошуку можливостей для працевлаштування з професіоналами галузі.

Вартість асоційованого ступеня в області біології варіюється в залежності від країни і установи. Абітурієнти можуть дізнатися про витрати, пов'язані запланувати зустріч з консультантом прийому.

Випускники часто знаходять можливості для кар'єрного росту в найрізноманітніших галузях природничих наук. Багато з них працюють в якості лаборантів, збір зразків, які здійснюють випробування, технічне обслуговування обладнання і написання звітів. Вони роблять це для медичних і медико-санітарної допомоги лабораторій або для федеральних і державних органів влади на місцях з охорони природи і заповідників.Незалежно від того, що він працює, щоб розробити ліки від хвороб, як дослідника або збереження зникаючих видів рослин, як захисник природи, ступінь в області біології є можливість спеціалізуватися в захоплюючій наукової області, яка має попит на кваліфікованих робітників.

Університети і коледжі часто пропонують легкий зарахування на диплом про закінчення коледжу, з гнучкими можливостями планування і планів виплат. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

5 Результати в Біологія Filter

Associate in Biological Science

Central Wyoming College
Кампус Денне навчання 2 років інформація США Рівертон Ландер Джексон Дюбуа + 3 більше

доктор біологічних наук

Southwestern Oregon Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Coos Bay

Асоційований науки (АС) морської біології Акцент призначений для студентів, які збираються передати в Університеті штату Орегон (УО) і завершити їх ступінь Орегонського інституту біології моря (OIMB), за фахом в галузі морської біології.

біологія

College of du Page
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Глен Еллін

Ласкаво просимо в програму біології в коледжі DuPage. Майори в науках включають біологію, ботаніку, попередньо трудотерапія, попередньо фізіотерапію, попередньо ліки, перед- аптека, попередньо ветеринарних наук, біології дикої природи і зоологію.

Лабораторія наукової технології доцента

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Лабораторія наукових технологій, доцент програми прикладних наук, поєднує основні теоретичні концепції з практичними лабораторними навичками, необхідними для успіху в широкому колі наукових кар'єрів, включаючи біологічні, хімічні та екологічні галузі, а також академічні дослідницькі лабораторії.

Доктор біологічних наук

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна

Біологія вивчає науку про життя та живі організми, включаючи їх структуру, функцію, зростання, еволюцію, розподіл, ідентифікацію та систематику. Біологи вчаться, як живуть речі, як вони взаємодіють один з одним і як вони розвиваються. Їхня робота підвищує наше розуміння природного світу, в якому ми живемо, і допомагає нам вирішувати проблеми особистого благополуччя та світової турботи, такі як екологічне виснаження, загроза здоров'ю людей та збереження життєздатних та рясних запасів продовольства. Програма біології SCCC готує студентів до широкого спектру варіантів у галузі біології, забезпечуючи широку базу знань в області науки, математики та комунікацій. Студенти у SCCC мають доступ до ексклюзивних лабораторій з науки та математики, біологічної лабораторії, яка підтримує наукові дослідження та комп'ютерне моделювання, лабораторію відкритого класу на 12 акрів та лабораторію відновлення прерій, а також доступ до тепличних споруд для конкретних курсових робіт.