Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ви можете отримати диплом про закінчення коледжу після двох років навчання в програмі на університетському рівні. Ви знайдете цю ступінь, пропоновану для багатьох дисциплін, в науках і в гуманітарних науках.

Що є асоційованим ступінь в галузі цивільного будівництва? Цивільні інженери беруть участь в громадських роботах; проектування інфраструктури транспорту; проектування і будівництво громадських структур; і в розвитку водних систем, таких як управління відходами, питної води і зрошення. Курси, які можуть бути включені, є математика, креслення за допомогою комп'ютера, геодезія, грунту і випробування матеріалів, картографія, топографія і оцінюють. В рамках цього, може знадобитися, а деякі роботи на місцях.

Успішно освоюючи ці основи в галузі цивільного будівництва є хорошим способом, щоб підготувати студентів йти на для отримання ступеня бакалавра, щось, як правило, потрібно для роботи в польових умовах.Крім того, на той час, як ви завершили цей перший рівень, ви можете мати більш повне уявлення про спеціальність ви могли б бути зацікавлені.

Як і у всіх програмах коледжу, витрати, пов'язані з таким ступенем може сильно варіюватися, залежно від установи Ви вибираєте і де в світі він знаходиться. Багато людей скоротити свої витрати, вибравши програму онлайн.

Хоча по-справжньому працювати як цивільний інженер часто вимагає більш високого ступеня, випускники з диплом про закінчення коледжу можуть знайти роботу в області в якості помічників в таких позиціях, як картографів, геодезистів, CAD (Computer Aided редакційних) операторів, технік грунту, керівник сайту і цивільного будівництва техніків. Вони часто використовуються будівельними компаніями, комунальними підприємствами, транспортними відомствами, консалтингових компаній, урядових відомств і природоохоронних організацій. Майте на увазі, що там, де ви хочете працювати географічно визначатиме, які роботи будуть доступні для вас.

Associate Degree є хорошим способом, щоб підготувати себе до майбутнього. Для того, щоб почати сьогодні, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Будівельна інженерія Filter

Аспірант кафедри інженерії (гірничодобувна інженерія)

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років інформація Австралія Тувумба Австралія Інтернет + 3 більше

Американська аспірантка в галузі машинобудування (гірничодобувна промисловість) була розроблена в рамках проекту National Associate Degree (MINAD), розробленого Радою з питань корисних копалин Австралії (MCA). Цей ступінь дасть вам свободу вибору, щоб почати свою кар'єру або бути кроком для подальшого навчання.

Кандидат наук в галузі будівництва - свіжі водні ресурси

Gateway Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Ельхорн Стертевант + 1 більше

Оскільки прісна вода стає одним із найцінніших ресурсів, ви можете отримати знання та навички, необхідні для досягнення кар'єри, яка може допомогти зберегти цей цінний ресурс. Gateway Technical College Civil Engineering - програма сприяння розвитку свіжого водного ресурсу допомагає студентам вивчати проектування та будівництво будівельних об'єктів у поєднанні з розвиненою освітою в конкретних сферах оцінки навколишнього середовища, очищення води, управління стоками та контролю ерозії.

Технічний факультет цивільного будівництва

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Випускники цивільних інженерних технологій готуються до кар'єри в галузі будівництва та геодезії. Як інженер-будівельник, ви вивчаєте та інтерпретуєте відбитки та технічні характеристики; надавати контрагентам та власникам дотримання вимог контракту, будівельних кодексів та розпоряджень щодо зонування; перевірити грунти, асфальт, бетон і спостерігати і ...

Архітектурно-інженерний автоматизований дизайн

Austin Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Остін

Дизайнери та розробники використовують програми автоматизованого проектування (САПР), щоб планувати все, від стільникових телефонів до хмарочосів. Студенти у цій програмі отримують досвід використання дизайнерських програм, таких як AutoCAD, Revit, Cadence, SolidWorks і багато іншого. Курси, здобуті за сертифікатом, також можуть розраховуватись на ступінь асоціації в різних дисциплінах.