Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато студентів запускають свою післядипломну освіту, отримавши аспірантуру. Цей тип програми, як правило, вимагає двох курсів курсів і дозволяє студентам вибрати конкретну область навчання в якості основного. Він пропонує суміш загальноосвітніх навчальних закладів, а також класів, характерних для основних.

Що є асоційованим ступенем у автомобільній інженерії? Цей ступінь дає студентам можливість поглиблювати свої знання в системах та частинах автомобільних транспортних засобів. Студенти, які заробляють цей ступінь, часто приймають багато класів в галузі математики та науки, а деякі програми пропонують практичну підготовку, коли вчить про двигуни, трансмісії або електричні системи. Маючи ступінь асоціації в автомобільній інженерії, багато студентів вирішили негайно вступити до робочої сили, а інші ставлять свої ступені до отримання вищої кваліфікації, такі як ступінь бакалавра.

Окрім більш глибоких тренінгів з механічних частин та систем, цей ступінь дає учням можливість розвивати навички, такі як критичне мислення та організація, які дуже бажані на робочому місці. Крім того, студенти можуть вивчати способи усунення несправностей та ремонту, які можуть допомогти їм виконувати роботи з технічного обслуговування своїх автомобілів.

Така програма відрізнятиметься за тривалістю та вартістю залежно від школи та країни, від якої студенти отримують її. Найкращим способом точно визначити витрати є дослідження та безпосередня контактна інформація з навчальними закладами про оплату за навчання та навчання.

За допомогою цього виду академічної кваліфікації існує багато можливостей для працевлаштування в автомобільній промисловості. Деякі студенти дивляться, щоб стати технічним працівником, майстром магазину або власником автомобільного бізнесу. Деякі з них використовують свою аспірантуру, щоб знайти початкову роботу, а інші продовжують заробляти на більш високих ступенях, щоб стати комп'ютерними або інженерами-механіками. Маючи асоційований ступінь у автомобільній інженерії, студенти можуть знайти можливості роботи від ремонтних майстерень до комп'ютерного дизайну та всього іншого.

У сьогоднішньому високо мобільному суспільстві асоційований ступінь у галузі автомобільної інженерії може стати відмінним рішенням для студентської кар'єри. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

5 Результати в Автотехніка Filter

Автомобільний технічний центр технічного обслуговування

Illinois Eastern Community Colleges
Кампус 4 семестри Вересень 2020 США Робінсон Олней Гора Кармель Fairfield + 2 більше

Програма "Автомобільна технологія обслуговування" призначена для студентів, які хочуть стати техніками загалом автомобільного ремонту. Роботи, які можна придбати, включають автомобільних техніків у дилерських центрах, незалежних гаражах, автомобільних спеціалізованих магазинах та підприємствах, пов'язаних із деталями. Ставка заробітної плати може вираховуватися на комісійній основі, що сприяє швидкості та надійності. Очікується, що зайнятість сервісних спеціалістів збільшиться завдяки вимогам до обслуговування та складності автомобіля.

Кандидат наук в автомобільній техніці

Gateway Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Кеноша

Як сертифікована школа Національної автомобільної технічної освіти (NATEF), Gateway Technical College визнана як підтримка високоякісного навчання для програми автомобільного техніка. Технічний диплом спеціаліста з технічного обслуговування автомобілів та докторська програма "Автомобільна технологія" забезпечують практичну підготовку та освіту, необхідні для успішної кар'єри в автомобільному ремонтному комплексі або роздрібному сервісному центрі. Автомобільні навчальні програми Gateway навчаються в Центрі транспорту технологій Horizon. Сучасний стан оснащений найсучаснішим обладнанням для автомобільного тренувань та служить стратегічним центром транспортної галузі Midwest.

Автомобільна технологія, Associate Degree

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Висококваліфіковані автомобільні технічні фахівці та фахівці потрібні, щоб йти в ногу з все більш складними автомобілями, виробленими для сучасного споживача. У програмі Автомобільна Технологія Ви навчитеся діагностувати та обслуговувати автомобілі в умовах, подібних до фактичного ремонту. Крім того, ви будете розробляти навички управління ремонтними потужностями, щоб збільшити вашу зайнятість. Кар'єрні можливості для вас включають в себе автосервіс техніки, майстер майстер, менеджер відділу, претензії гарантійних осіб, власник / оператор ремонтних майстерень, а також всі кар'єрні можливості, запропоновані програмою Carotive Technician. Ця дворічна програма сертифікована ASE для національних стандартів освітніх послуг для автомобілебудівників.

Associate Degree in Automotive Technology

Benjamin Franklin Institute of Technology
Кампус Вересень 2020 США Бостон

Спільнота для акредитованих онлайнових шкіл належить нашій програмі серед 50 найкращих програм в США для механічної освіти.

Асоціація автоматизованих технологій

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна

Автомобільна технологія включає в себе перевірку, ремонт та обслуговування механічних та електронних систем автомобіля. Студенти у SCCC автомобільних технологій SCCC навчаються про те, як точно діагностувати та вміло ремонтувати пізньо-модельні автомобілі та легкі вантажні автомобілі. У рамках цієї програми, сертифікованої Національною освітньою агенцією автомобільних техніків, студенти вивчають основні механічні навички та складні діагностичні процедури, отримуючи практичні тренінги, працюючи з найсучаснішим обладнанням, таким як електронне тестування, комп'ютеризовані інформаційні системи та професійні інструменти якості. Студенти також мають можливість працювати на реальних проектах, що надаються місцевими замовниками.