Akademichnikursy.com

Програми на здобуття асоційованого ступеня мають середню тривалість близько двох років і забезпечують освіту в спеціалізованій області. Для деяких професій потрібно тільки наявність асоційованого ступеня, в той час як для інших професій може знадобитися продовжити навчання і отримати більш високий рівень підготовки.

Інженерна програма - це чудовий спосіб дізнатись більше про галузь та дисципліну в галузі інженерії. Студенти можуть дізнатися про конкретний підрозділ або інженерну програму в цілому, а також мати можливість вивчати реальні інженерні проблеми та їх рішення.

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

9 Результати в Інженерія, Північна Америка Filter

Аспірант кафедри інженерних досліджень

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Вашингтон

Програма Community College відповідає вам програмі технічних досліджень, яка найкраще відповідає вашим потребам. За допомогою YFU ви будете проводити ступінь асоціацій у галузі інженерних досліджень, вивчаючи життя в США та вашу безпосередню спільноту. Студенти мають можливість брати курси з різних предметів, щоб вивчати інтереси, розширювати знання та брати участь у традиційних заходах, що проводяться в Америці.

співробітник в галузі машинобудування

Olympic College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Бремертон

Програма Engineering Переклад випускників студентів, які готові, щоб досягти успіху в будь-якому чотирирічного технічної програми в країні. Були зроблені зусилля, щоб паралельно вимогам ході Вашингтонського державного університету, http://www.mme.wsu.edu/wsuMEocb або http://school.eecs.wsu.edu/wsuEEoc~~HEAD=pobj б і в Університеті штату Вашингтон. Студенти планують передати в інших інженерних програм, слід проконсультуватися з технічними консультантами школи для будь-яких необхідних змін в стандартній навчальній програмі.

Асоційований диплом інженера

Brookdale Community College
Кампус Денне навчання 4 семестри Січень 2020 США Middletown

Інженерна програма Брукдейла паралельно проводить перші два роки чотирирічної інженерної навчальної програми більшості інженерних шкіл США. Програма призводить до ступеня доцента в галузі інженерії, що дозволяє студентам переводити і закінчувати ступінь бакалавра інженерії.

Інженерія

Austin Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Остін

Інженери застосовують принципи фізики та математики для розробки, розробки, впровадження та підтримки структур та систем. Студенти цієї програми вивчають теорію техніки та отримують досвід роботи на основі проекту. Після закінчення навчання ви будете готові до будь-якого ступеня інженерії в чотирирічному навчальному закладі.

Асистент прикладної науки в передпроекті

Wallace State Community College
Кампус Денне навчання 4 семестри Вересень 2020 США Генсвілл

Попередня інженерна програма призначена для студентів, які бажають підготуватися до кар'єри в інженерії.

Асистент прикладної науки в технології інженерії

Wallace State Community College
Кампус Денне навчання 5 семестри Вересень 2020 США Генсвілл

Програма інженерних технологій Wallace State Community College пропонує Pathway щоб дати вам можливість точно визначити, де ви вписуєтесь в інженерний світ.

Асистент передтехніки

Snow College (Community College)
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Єфрем

Snow College продовжує пропонувати ступінь доктора технічного факультету (APE) студентам, які планують перейти до університету та продовжувати навчання в бакалавріаті в будь-якій з традиційних галузей техніки. Цей дворічний ступінь потребує уваги курсових робіт в галузі інженерії, математики та фізичної науки, з меншою кількістю вимог до загальної освіти, ніж доктора наук (АС) або ступінь асоціата мистецтв (АА). Очікується, що студент також отримає ступінь доктора філософії в Snow College , однак, для завершення балансу вимог загальної освіти для цієї ступеня необхідні додаткові курсові роботи.

Доцент кафедри інженерного менеджменту

University of Management and Technology
Онлайн Вересень 2020 США Арлінгтон

Програма управління інженерними програмами бакалавра - це 120 семестровських кредитних годинників, що складається з дворічного наукового співробітника з інженерного менеджменту (ASEM) та другого ступеня бакалавра наук з інженерного менеджменту (BSEM) на дварічному рівні. )

Асистент в галузі машинобудування (перед)

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна

Інженерія застосовує теорії та принципи науки і математики для дослідження та розробки економічних рішень технічних проблем. Інженери розробляють продукти, машини для виготовлення цих продуктів, установки, в яких виробляються ці вироби, та системи, що забезпечують якість продукції та ефективність роботи робочої сили та виробничого процесу. Інженерна технологія підкреслює застосування існуючих наукових та інженерних прийомів до різних реальних проблем. Студенти, які переслідують ступінь до інженерної освіти в Seward County Community College готуються з знаннями та досвідом, необхідних для продовження навчання в чотирирічному навчальному закладі.