Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Культура в сучасному світі визначається його технології. Ті, у кого ступінь молодшого спеціаліста в галузі техніки і технологій є більше, ніж просто цінні навички, які користуються великим попитом на ринку праці. Вони також готові управляти основні культурні інструменти, які формують сучасне суспільство.

Що таке ступінь молодшого спеціаліста в галузі машинобудування та технології? Більшість з цих ступенів програми, дворічні, спрямовані на розуміння і усуненні неполадок з технологічними пристроями. Ці програми дозволяють студентам придбати широкий набір технічних навичок, які можуть бути застосовані до різних галузей. Студенти отримують уявлення про практичне застосування технічних засобів і методів. Галузі дослідження включають електроніку, комп'ютерне програмування, системи автоматизованого проектування, а також мережі.

Випускники дізналися, як в обслуговуванні і ремонті устаткування.Через класних занять і лабораторних занять, їх рішення проблем і практичні аналітичні здібності міркування підкріплюються. Студенти також розвивати усні та письмові комунікативні навички, які необхідні, щоб слідувати інструкціям на роботу і читати технічні креслення. Використання стандартного устаткування безпеки та найкращої практики в робочому середовищі також вчать.

Вартість ступінь молодшого спеціаліста в галузі техніки і технологій залежатиме від установи. Вартість навчання може бути визначена, звернувшись Приймальне відділення університету. Більшість програм буде потрібно не менше двох повних років навчання, щоб закінчити. Студенти повинні бути готові надати для своїх житлових і побутових витрат.

Високі технології, які залежать від техніки і пристроїв потрібні навички випускники надають. У виробництві, випускники знаходять роботу в якості інженера-випробувача техніків, інженерів якості і виробничих фахівців.Лікарні залежати від тих, хто може обслуговувати і ремонтувати їх медичне обладнання, і фірми, які спеціалізуються в галузі комунікаційних технологій потрібні співробітники, здатні працювати з комп'ютерами та мережевого обладнання.

Важливо розглянути всі варіанти, доступні для отримання ступеня молодшого спеціаліста, і зараз саме час, щоб зібрати всю інформацію, це можливо. Робота студентів і тих, хто живе в інших країнах може виявитися, що гнучкий графік пропонують онлайн-курсової відповідає їх потребам. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

42 Результати в Інженерні дослідження Filter

Асоціація автоматизованих технологій

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна

Автомобільна технологія включає в себе перевірку, ремонт та обслуговування механічних та електронних систем автомобіля. Студенти у SCCC автомобільних технологій SCCC навчаються про те, як точно діагностувати та вміло ремонтувати пізньо-модельні автомобілі та легкі вантажні автомобілі. У рамках цієї програми, сертифікованої Національною освітньою агенцією автомобільних техніків, студенти вивчають основні механічні навички та складні діагностичні процедури, отримуючи практичні тренінги, працюючи з найсучаснішим обладнанням, таким як електронне тестування, комп'ютеризовані інформаційні системи та професійні інструменти якості. Студенти також мають можливість працювати на реальних проектах, що надаються місцевими замовниками.

Асистент прикладної науки в передпроекті

Wallace State Community College
Кампус Денне навчання 4 семестри Вересень 2020 США Генсвілл

Попередня інженерна програма призначена для студентів, які бажають підготуватися до кар'єри в інженерії.

Доцент кафедри інженерного менеджменту

University of Management and Technology
Онлайн Вересень 2020 США Арлінгтон

Програма управління інженерними програмами бакалавра - це 120 семестровських кредитних годинників, що складається з дворічного наукового співробітника з інженерного менеджменту (ASEM) та другого ступеня бакалавра наук з інженерного менеджменту (BSEM) на дварічному рівні. )

Асистент передтехніки

Snow College (Community College)
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Єфрем

Snow College продовжує пропонувати ступінь доктора технічного факультету (APE) студентам, які планують перейти до університету та продовжувати навчання в бакалавріаті в будь-якій з традиційних галузей техніки. Цей дворічний ступінь потребує уваги курсових робіт в галузі інженерії, математики та фізичної науки, з меншою кількістю вимог до загальної освіти, ніж доктора наук (АС) або ступінь асоціата мистецтв (АА). Очікується, що студент також отримає ступінь доктора філософії в Snow College , однак, для завершення балансу вимог загальної освіти для цієї ступеня необхідні додаткові курсові роботи.

Технологія промислової механіки (технічне обслуговування)

Cégep de Lévis-Lauzon
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Канада Левіс

Технологи технічного обслуговування мають лише одну мету: щоб обладнання працювало найкраще. Вони працюють вгору, тобто вони втручаються, щоб запобігти проблемам шляхом встановлення посібників з технічного обслуговування та контролю, вони допомагають навчати інших працівників, вони є цінними активами під час навчання. проектування та монтаж устаткування, і завжди шукають можливості для поліпшення матеріальної ефективності.

Associate Degree in Automotive Technology

Benjamin Franklin Institute of Technology
Кампус Вересень 2020 США Бостон

Спільнота для акредитованих онлайнових шкіл належить нашій програмі серед 50 найкращих програм в США для механічної освіти.

Технічний факультет цивільного будівництва

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Випускники цивільних інженерних технологій готуються до кар'єри в галузі будівництва та геодезії. Як інженер-будівельник, ви вивчаєте та інтерпретуєте відбитки та технічні характеристики; надавати контрагентам та власникам дотримання вимог контракту, будівельних кодексів та розпоряджень щодо зонування; перевірити грунти, асфальт, бетон і спостерігати і ...

Інженерія

Austin Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Остін

Інженери застосовують принципи фізики та математики для розробки, розробки, впровадження та підтримки структур та систем. Студенти цієї програми вивчають теорію техніки та отримують досвід роботи на основі проекту. Після закінчення навчання ви будете готові до будь-якого ступеня інженерії в чотирирічному навчальному закладі.

Кандидат наук в галузі будівництва - свіжі водні ресурси

Gateway Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Ельхорн Стертевант + 1 більше

Оскільки прісна вода стає одним із найцінніших ресурсів, ви можете отримати знання та навички, необхідні для досягнення кар'єри, яка може допомогти зберегти цей цінний ресурс. Gateway Technical College Civil Engineering - програма сприяння розвитку свіжого водного ресурсу допомагає студентам вивчати проектування та будівництво будівельних об'єктів у поєднанні з розвиненою освітою в конкретних сферах оцінки навколишнього середовища, очищення води, управління стоками та контролю ерозії.

Аспірант кафедри інженерної науки

Parkland College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Шампанське

Створіть міцну основу для інженерної кар'єри в Parkland College та перейдете до чотирирічного навчального закладу, щоб закінчити свій ступінь. Економте гроші та насолоджуйтесь меншими класами!

Асоційований диплом інженера

Brookdale Community College
Кампус Денне навчання 4 семестри Січень 2020 США Middletown

Інженерна програма Брукдейла паралельно проводить перші два роки чотирирічної інженерної навчальної програми більшості інженерних шкіл США. Програма призводить до ступеня доцента в галузі інженерії, що дозволяє студентам переводити і закінчувати ступінь бакалавра інженерії.

Engineering Associates Degree - with transfer to 4-year university

North Iowa Area Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Мейсон-Сіті

Аспірант кафедри інженерії (гірничодобувна інженерія)

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років інформація Австралія Тувумба Австралія Інтернет + 3 більше

Американська аспірантка в галузі машинобудування (гірничодобувна промисловість) була розроблена в рамках проекту National Associate Degree (MINAD), розробленого Радою з питань корисних копалин Австралії (MCA). Цей ступінь дасть вам свободу вибору, щоб почати свою кар'єру або бути кроком для подальшого навчання.

електротехніка програма Associate Degree

Baltimore City Community College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Балтімор

Асоційований наук в галузі машинобудування - Інженерна програма Electrical готує студентів отримати ступінь бакалавра в галузі електротехніки в чотири роки університету.

Розширений виробничий асоцiацiй стул

Illinois Eastern Community Colleges
Кампус 4 семестри Вересень 2020 США Робінсон Олней Гора Кармель Fairfield + 2 більше

Ступінь підвищення кваліфікації сприяє і підвищує кваліфікацію студентів, що допомагає їм досягти успіху в передовій галузі виробництва. Ця програма вимагає широкого застосування технічних знань у поєднанні з сильними навичками спілкування, щоб ефективно взаємодіяти як з окремими особами, так і з групами та командами. Програма являє собою освіту та майстерність, спрямовану на більш широку передові технології виробництва.