8-тижнева сертифікатна програма управління проектами

Загальні відомості

Опис програми

Помістіть навички управління проектами на резюме після двох місяців навчання! Навчіться від практикуючих фахівців кращих практик, інструментів та прийомів для ефективного управління проектами від ініціювання та планування до виконання та контролю, і, в кінцевому рахунку, виконання проектів. Набути практичних навичок для ефективного керівництва та управління проектами в галузі технологій, наук про життя, будівництва, фінансових послуг, охорони здоров'я та інших галузей.

Отримайте конкурентну перевагу під час вступу в робочу силу або прагнете до цієї рекламної кампанії. Все, що ви дізнаєтесь, можна негайно використовувати на робочому місці.

Ведучий інструктор: Тімоті Донахю-Бомбош, к.е.н.

Тімоті Донахю-Бомбош, кандидат технічних наук, заслужений інструктор з розширення, є сертифікованим професіоналом з управління проектами (PMP) ® з більш ніж 10-річним досвідом управління проектами для Cisco, Ericsson, Hewlett-Packard, IBM, Becton-Dickinson, Beckman Coulter , Genentech, Iridex, Affymetrix, Kaiser Permanente та Mindjet. Він часто говорить про управління проектами, управління контентом, соціальні мережі та глобалізацію контенту.

Переваги програми

Дізнайтеся онлайн в режимі онлайн

Доступ до інтерактивного навчання в класі в будь-якій точці світу! Відвідайте заплановані онлайн-сесії з вашим інструктором та однокласниками, крім того, щоб виконати курсову роботу.

Інтенсивний навчальний план

Щодня з понеділка по п’ятницю відвідуйте 3 години занять та семінарів. Заробіть 8 академічних кредитів (120 годин навчання).

Підготуйтеся до іспиту PMP®

Розробити потужну основу для складання іспиту Інституту управління проектами (PMI) Project Management Professional (PMP) ®.

Академічна досконалість

Навчайтесь у світовому державному університеті, що займає найбільш високий рейтинг.

Проект Capstone

Створіть своє портфоліо за допомогою реального проекту, що займається найважливішим рівнем, який ви завершуєте по мірі проходження курсу.

This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Розклад

Просувайтесь по кожній темі, тиждень за тижнем, навчаючись разом з однокласниками.

Тижні 1–2: ініціація та планування проекту Тиждень 3–4: Розклад та управління ризиками
Дізнайтеся, як ініціювати проект, розробити плани управління зацікавленими сторонами та провести аналіз вимог. Ви також навчитеся обґрунтовувати проекти за допомогою аналізу рентабельності інвестицій, досліджень техніко-економічного обґрунтування та всебічного ділового випадку. В результаті ви отримуєте розуміння статуту проекту як результату комплексних процесів ініціації, які потім керують плануванням та реалізацією проекту. Сьогоднішні проекти є більш обмеженими у часі, створюють більші технічні труднощі та мають меншу ймовірність мати адекватні ресурси, ніж у минулому. Однак конкретні методи можуть допомогти вам впоратися з ризиком проекту та визначити та управляти потенційними проблемами. Вивчіть практичні методи виконання складних проектів та вивчіть, як застосувати ці методи до власних проектів.
Тижні 5–6: Управління витратами та закупівлями проектів Тиждень 7–8: Виконання та контроль проекту
Закупівля продуктів та послуг є важливою частиною обов'язків керівника проекту. Вивчіть основи процесу закупівель, починаючи з розробки документів та специфікацій закупівель до оцінки пропозицій постачальників, складання відповідних контрактів та нагляду за успішним виконанням контрактів. Вивчіть різноманітні договірні домовленості та варіанти оплати. Успішний менеджер проекту покладається на ефективний процес управління та базовий план проекту для моніторингу прогресу, виявлення розбіжностей та вжиття заходів для зменшення впливу проблем. Дізнайтеся, як керувати виконанням проекту шляхом завершення та оцінки. Ви також вивчаєте інструменти та методи управління проектом.

Після завершення ви отримаєте сертифікат від акредитованої установи.

Деталі програми

Літо 2020: 1 червня - 24 липня 2020 року

Подавати заявку до: 13 травня

Навчання: 8000 доларів США

Це включає:

 • Курсове навчання та підручники
 • Академічне консультування

Навчання не включає:

 • Житло
 • Їжа
 • Перевезення
 • Особисті заходи

Вимоги до прийому

 • Середня оцінка балів (GPA): 3,0
 • Завершення трирічного навчання в бакалавраті

Вимога володіння англійською мовою

Незалежно від того, чи є ви студентом, працюючим професіоналом чи навчаючись протягом усього життя, вам потрібно буде продемонструвати знання англійської мови, щоб визнатись для прийому в будь-яку з наших програм для іноземних студентів.

Примітка. Ваші стенограми та облікові дані повинні відображати курсову роботу, яку ви виконали англійською мовою. Наш відділ прийому оцінить всю документацію та повідомить, чи потрібні додаткові пункти. Зауважте, що наш процес прийому є цілісним, а виконання вимог до знання англійської мови не гарантує прийняття. Надішліть запитання на електронну адресу internationaladmissions@berkeley.edu або дізнайтеся більше.

Ви можете виконати нашу вимогу англійською мовою будь-яким із наступних способів:

Тестові бали Інтерв'ю Відмова
 • TOEFL: 90
 • IELTS: 7
 • ДЕНЬ: C1
 • Cambridge English First (FCE): C
 • TEM-4 або TEM-8: 70
Ви будете задовольняти вимогу про співбесіду, якщо ви заробили будь-який із наступних мінімальних балів:

 • TOEFL: 79–89
 • IELTS: 6.5
 • TOEIC: 700–900
 • Кембриджський англійський попередній (PET) клас проходження
 • ELS-рівень 112 із ELS GPA 3,0

або

 • Ви пройшли співбесіду з рекрутером UC Berkeley Extension. Інтерв'ю проводяться у вашій країні.

Ви можете надіслати запит на відмову, якщо ви відповідаєте одній з таких вимог:

 • Ви закінчили один рік повного навчання в коледжі повністю англійською мовою.
 • Ви успішно закінчили програму університетського рівня в країні, де англійською є офіційною мовою.
 • Ви з країни, яка перебуває у звільненні від списку. Для отримання додаткової інформації зверніться до консультанта.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Детальніше

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Згорнути