1-річна програма

Загальні відомості

Опис програми

Вступ

Щорічно дванадцять осіб отримують можливість спільно направити 30-хвилинний документальний фільм з OTOXO Productions який буде показаний на BTV. Одночасно учасникам надається інтенсивний шестимісячний курс навчання, який охоплює всі елементи документального дослідження та виробництва. Після цього учасникам надано три місяці тренінгів, спрямованих на те, щоб стати професіоналами кіноіндустрії, і в той же час вони слідують цим крокам і стають професіоналами кіноіндустрії самостійно.

INto Індустріальна програма - Промо від OTOXO Productions на Vimeo.

INto Індустріальна програма - Промо від OTOXO Productions на Vimeo.

Виробництво

Щороку дванадцять відібраних учасників співправляють 30-хвилинний документальний фільм з OTOXO Productions . Кожен фільм є повністю введеною в експлуатацію OTOXO Production, з нашим печаткою на ньому, і демонструється на телебаченні в Барселоні і передається на фестивалі по всьому світу. Саме з цих причин ми вимагаємо від наших учасників найвищої якості роботи та надаємо їм найвищу якість підготовки, щоб забезпечити її.

Фаза виробництва програми триває шість місяців, і учасники відчувають кожну фазу процесу. Під нашим керівництвом вони відповідають за дослідження, написання, зйомку, редагування, створення та просування фільму. Підручники, які учасники отримують під час навчання, відповідають безпосередньо етапу виробництва, який вони збираються здійснити. Учасники навчаються певним навичкам, а потім негайно втілюють цю нову майстерність у виробництво фільму.

114325_image002.png

Навчання

Частина 1

Протягом перших шести місяців учасникам надається вичерпне навчання з усіх аспектів процесу складання документації, включаючи:

 • Методи дослідження: пошук фільму, пошук потрібного фільму.
 • Робота з персонажами: Виявлення, розуміння та взаємодія.
 • Написання фільму: Чому, коли і як.
 • Методи інтерв'ю. Підготовка, процес і відображення.
 • Встановлення та контроль документального DSLR.
 • Налаштування та керування Canon C100Mkii
 • Елементи композиції та застосування у фіксованих знімках.
 • Рух камери: Як рухатися. Коли рухатися.
 • Режисура камери: Прийняття рішень для живого оповідання.
 • Основи редагування відео та аудіо.
 • Редагування сцени: Техніка, структура та емоційний вплив.
 • Використання музики, фільтрів та ефектів.
 • Редагування остаточного розрізу.

На кожному етапі вони проходять навчання з відповідним виробничим завданням. Проводяться щотижневі уроки 9 годин, 9 годин виробничих завдань (у групі) та 2-годинне домашнє завдання (індивідуально).

114326_image003.png

Частина 2

Протягом останніх трьох місяців програми фокус тренінгів і завдань змінюється повністю, оскільки зусилля учасників переходять на створення професійних професіоналів галузі.

Станьте професіоналом кінопромисловості під керівництвом OTOXO

Незалежно від того, наскільки хтось навчається в типовій школі фільму, чи скільки традиційних годин стажування або досвіду роботи вони накопичують у промисловості, настає момент, коли вони повинні перейти до того, щоб стати незалежним, платним професіоналом у своєму власному праві. Це найбільша перешкода для людей, які бажають досягти успіху у кіно, а також точки, де більшість падіння. Однією з головних проблем з традиційними кіношколами та стажуваннями є те, що саме в цей вирішальний момент їхня участь закінчується. У OTOXO ми робимо речі дуже по-різному.

Як тільки наші учасники мають все необхідне, щоб стати професіоналами - навчання, досвід, співресурс, резюме, яке включає виробничу роботу для телебачення, ми допомагаємо їм використовувати ці інструменти для завершення останнього етапу свого професійного розвитку.

114327_image004.png

Комплект

Учасникам надається доступ до всього обладнання, яке вони потребуватимуть на час виробництва та програми.

Обладнання, яке ми використовуємо в програмі, вибирається спеціально для досягнення балансу між якістю - для створення фільмів, які підтримують та підтримують стандарти, встановлені OTOXO та нашими партнерами по трансляції, а також доступність - для того, щоб наші учасники дізналися, як використовувати та максимально використовувати обладнання, яке є доступною для них ціною, оскільки вони продовжують виробляти власні професійні постановки.

114328_image005.png

Результати

Програма INto INdustry забезпечила стартову площадку для багатьох успішних кар'єр у кіноіндустрії та медіа. Наприклад, лише за останні 12 місяців наші випускники програми перейшли на оплачувану виробничу роботу в таких організаціях, як Channel 4, Willis Sweete Productions, PressTV, Budapest Productions, In Focus Productions, Babieka Films, Fifty Fifty Post, Всесвітній фонд Whicker , Sheffield Doc / Fest і, звичайно, BBC.

114329_image006.png

Вартість

Повна ціна складає 4395 євро, але з програмою Into Industry, існують різні способи окупити частину або навіть всі свої платежі.

Процес подання заявки

Місця обмежені. Але ви абсолютно не потребуєте досвіду або попередніх досліджень у фільмі. Те, що вам потрібно, це творчість, уява, відданість, фокус, рішучість і пристрасть до документального фільму. Якщо ви вважаєте, що це можливо, ви можете негайно розпочати процес, заповнивши форму заявки.

Після розгляду заявок ми вибираємо список кандидатів, які запрошуються на співбесіду (або, якщо ви подаєте заяву з-за кордону, онлайн-інтерв'ю). Таким чином, ми можемо повністю оцінити потенціал кожного з кандидатів і зробити остаточний вибір.

Удачі! Ми з нетерпінням чекаємо від вас.

114330_image007.png

Дати нашої наступної програми

Зараз ми приймаємо заявки на майбутню програму, яка розпочнеться у вересні 2019 року.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

OTOXO Productions is an award-winning documentary production company, founded in 2008 and based in Barcelona. We make films about the human faces and unheard voices behind big social issues, and the p ... Детальніше

OTOXO Productions is an award-winning documentary production company, founded in 2008 and based in Barcelona. We make films about the human faces and unheard voices behind big social issues, and the pioneering and innovative people that are shaping social change. Through our work, we want to challenge social injustice and support people and groups fighting for a more inclusive, progressive, and hopeful world. Згорнути