фінанси та бухгалтерський облік для нефінансових керівників

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Успішні менеджери знають, як їхні рішення впливають на прибутковість компанії. Фінанси та облік для нефінансових керівників надає досвідченим, не фінансовий менеджер з розумінням номери стороні бізнесу. У цей сертифікат програми ви дізнаєтесь, як використовувати фінансову інформацію в реальних життєвих ситуаціях управління.

Цей триденний семінар вносить суттєві фінансові методи управління для ефективного прийняття рішень і надає керівникам з тверде розуміння корпоративних фінансів. Вона озброює нефінансових менеджерів з багатим практичним досвідом фінансового принципи і міцний фундамент в області фінансового аналізу управління. Учасники навчитися інтерпретувати важливу фінансову інформацію таким чином, щоб дати їм можливість поліпшити свою особисту ефективність і зробити більш продуктивною корпоративної внесок. Програма також дає учасникам можливість зустрітися з колегами, обмінюватися досвідом і розширювати свій бізнес знань.

Орієнтованих Теми

Оцінка ефективності - Альтернативні методи для оцінки операційних і фінансових показників. Як встановити і використовувати, цільові показники для вашої компанії.


Інвестиційний аналіз - організація бюджетного процесу капіталу. Оцінка грошового потоку від інвестицій. Оцінка альтернативних інвестиційних пропозицій. Налаштування мінімальні прийнятні норми прибутку на інвестиції. Вплив інфляції, податків, виділяються видатків та інших факторів на інвестиційне рішення.


Лізинг - Форми договорів оренди. Переваги і недоліки лізингу. Створення оренду або купувати рішення.


Зростання за рахунок придбання - відповідні міркування в бізнесі комбінацій. Коли придбання має сенс. Оцінка придбання кандидата. Внутрішні від зовнішнього зростання.


Фінансування бізнесу - Альтернативні джерела капіталу, у тому числі часткового фінансування, кредитів і торгові кредити. Вимірювання вартості торгового кредиту. Вибір кращих фінансування суміші з урахуванням ризику, податки, терміни і з власної кишені витрати.


Використання облікової інформації в процесі прийняття рішень - Визначення даних при аналізі важливим діловим рішенням. Вплив контексту на дані. Оцінка дві спільні рішення - падіння продукту і зміна ціни продукту.


Вартість обсягом прибуток аналізу та бізнес-ризиків - як структура рішення вартість впливають на потенційну прибуток і бізнес-ризиків. Використання вартість обсягом прибутку аналізу для вивчення впливу альтернативних структур витрат.


Накладні витрати і аутсорсинг Рішення - Аутсорсинг як рішення скоротити витрати на накладні витрати. Оцінка аутсорсинг рішень корпоративного поділу.


Особисте фінансове планування - розробка фінансового плану. Пенсійні міфів. Вибір пайового інвестиційного фонду. Значні вигоди від 401 (K), Кео плану або іншого податку захищених плану.

Переваги відвідування

  • Розуміти і ефективно використовувати опубліковані корпоративної фінансової інформації.
  • Зрозуміти, як бухгалтерський облік потоків даних і як стандарти і правила впливають на остаточний повідомили результати.
  • Оцінка корпоративної фінансової діяльності, стратегії та інвестиційні можливості.
  • Використання мови бухгалтерського обліку і фінансів, щоб впевнено спілкуватися з фінансовою спільнотою.

Чому підприємства спонсора

Організацій, які підтримують співробітників у Фінанси і Облік нефінансових керівників семінару вигоду від поліпшення росту продуктивності за рахунок поліпшення фінансового аналізу, усунення здогадки і підвищення точності рішень, поліпшення взаємодії між фінансовими і нефінансовими співробітників, і більш обгрунтовані рішення про стратегію , отримання доходів і інвестицій.

Цільова аудиторія


  • Керівників і менеджерів у ключових, нефінансові позиції
  • Технічних і виробничих фахівців, хто спостерігає за операціями
  • Власники і топ-менеджерів малого та середнього бізнесу

Останнє оновлення Кві 2011

Про навчальний заклад

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... Детальніше

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. Згорнути
Сіетл , Сеул , Сан Франциско + 2 Більше Менше