управління проектом

Загальні відомості

Опис програми

Ця програма післявузівської підходить для коледжів і університетів випускників з будь-якої дисципліни, які хочуть, щоб підвищити їх працевлаштування, працюючи в напрямку всесвітньо визнаної сертифікації в управління проектом, Студенти процвітати в маленьких класах, які використовують інструменти управління проектами передові технології, і руки-на практиці. Додатковий повний робочий день, 12-тижневий можливість експериментального навчання (розміщення поле) з бере участь організації дозволить вам отримати цінний канадський досвід роботи в своїй галузі.

Мовлення

Огляд програми

Програма Управління проектами Centennial коледжу дасть вам твердої фундаментальних знань з управління проектами у своєчасній і економічно ефективним способом.

Повністю ліцензовані Інституту управління проектами, як зареєстрований освіти постачальника, це школа Ділова програма призначена для заявників, які раніше завершили вищу освіту в будь-якої дисципліни.

The Програма Управління проектами слід Керівництво по органу управління проектами знань, (Керівництво PMBOK®) - п'яте видання, Інститут управління проектами 2013, Inc. Використання даного керівництва буде підвищена за рахунок навчальної програми, яка включає практичні інтеграції технологічних інструментів, таких, як Microsoft Project і передових галузевих досліджень з акцентом на організаційній керівництва.

Додатковий повний робочий день, 12-тижневий можливість експериментального навчання (розміщення поле) з бере участь організації дозволить вам отримати цінний досвід управління проектами. Ви повинні будете брати участь в онлайн-курс і підготувати завдання, пов'язані з емпіричної можливість навчання. Досвід може бути використаний по відношенню до вимог роботи для призначення PMI®.

Ця програма підходить для коледжів і університетів випускників з будь-якої дисципліни, які хочуть, щоб підвищити їх працевлаштування, працюючи в напрямку всесвітньо визнаної сертифікації в галузі управління проектами. Вона також ідеально підходить для досвідчених керівників проектів, які прагнуть принести новий вимір керівництва робочому місці, і для керівників, які хочуть керувати інновацій в структурованому вигляді.

Промисловість часто розвиваються нові та інноваційні можливості в рамках проектів, які доставляються за часом і по бюджету. Як менеджер проекту, ви будете спостерігати за проекти компанії від початку до кінця, забезпечуючи кожен аспект виконується з майстерністю і ефективністю.

PMP ® є зареєстрованим знаком Project Management Institute, Inc

Рівень: Послевузовское (1 рік, 3 семестри)

Ця програма післявузівської підходить для коледжів і університетів випускників з будь-якої дисципліни, які хочуть, щоб підвищити їх працевлаштування, працюючи в напрямку всесвітньо визнаної сертифікації в галузі управління проектами. Студенти процвітати в маленьких класах, які використовують інструменти управління проектами передові технології, і руки-на практиці. Додатковий повний робочий день, 12-тижневий можливість експериментального навчання (розміщення поле) з бере участь організації дозволить вам отримати цінний канадський досвід роботи в своїй галузі.

Останнє оновлення May 2016

Про навчальний заклад

Centennial College is Ontario’s first public college with five campuses in Toronto, Canada. Centennial offers high quality Canadian Education that is hands-on and employment focused. Programs at Cente ... Детальніше

Centennial College is Ontario’s first public college with five campuses in Toronto, Canada. Centennial offers high quality Canadian Education that is hands-on and employment focused. Programs at Centennial promote experiential learning with laboratory instruction, co-op education and industry placements Згорнути