inlingua® Washington DC

Введення

Прочитайте офіційний опис

inlingua® Вашингтон, округ Колумбія - Створені та довіряють, шанований і акредитацію. Ці речі роблять нас головним Інститут англійської мови, залучаючи кращих студентів з усього світу. inlingua® Вашингтон, округ Колумбія є частиною однієї з найбільших мереж незалежних мовних шкіл по всьому світу.

Місія Ми прагнемо, щоб служити студентів з різних фонів. Ми прагнемо до того, щоб всі наші студенти досягнення своїх академічних, професійних і особистих цілей.

Девіз inlingua® International є "мовні бар'єри Crossing." Ми прагнемо сприяти міжкультурному розумінню і успіхів у навчанні. З урахуванням культурних особливостей викладачів і співробітників, ми віддані подолання мовних бар'єрів.

Ми також змушені розширити можливості наших студентів, і переконатися, що вони досягають успіху в своїх починаннях. Ось чому ми використовуємо комунікативний метод в наших класах. Комунікативний метод дозволяє студентам в повній власності на мовою, яку вони вивчають, і, таким чином, дозволяє їм бути активними учнями. Такий досвід є життя змінюється, щось вони не будуть забувати, як тільки вони залишають inlingua® Вашингтоні, округ Колумбія.

Ще краще, коли студенти приїжджають в inlingua® Вашингтон, вони стають частиною спільноти учнів з викладачами, які служать в якості надихаючих наставників.

Чому обирають inlingua® Вашингтон? Ось лише кілька причин для вивчення англійської мови в inlingua® Вашингтоні, округ Колумбія:

Ми знаходимося в прекрасному місці - в декількох хвилинах від центру міста, округ Колумбія, і всього в декількох кроках від історичного Джорджтауна, з його гучними, святкових вулицях, дивно нічного життя, ресторанів Top Notch, і першого класу магазинів. Ми надаємо кваліфіковані та досвідчені викладачі англійської мови, чиїм рідною мовою є англійська. Наші викладачі присвячені даючи динамічний і ефективний англійської мови, щоб допомогти вам досягти ваших цілей у вивченні англійської швидше. З максимальних розмірів класу 14 студентів. Наша експертиза центр TOEFL / IBT, розташований в нашому першому класі комп'ютерної та мовної лабораторії, має 30 державою в найсучасніших робочих станцій. У 2014 році, Inlingua був нагороджений нагороду Топ IELTS Центру тестування на четвертий рік поспіль - ми єдиний центр в області, а також найбільшим офіційним IELTS Центр тестування в Сполучених Штатах. inlingua® Вашингтон також є центром тестування Cambridge. inlingua® Вашингтон служить відмінним шлюзом до широкого спектру коледжів і університетів в цій області. Ми гарантуємо як мінімум 8 різних рівнях, поряд з передовими програм і випробувань преп. Ми акредитовані CEA і, таким чином, підтримувати стандарти СЕА для англійської мови програм і установ. Член англійською США. Ми пропонуємо видатний програму соціальної діяльності, той, який завжди наповнений екскурсії по всьому місту і прилеглих районах. Ми надаємо послуги з розміщення, щоб допомогти нашим студентам знайти найкращі і найзручніші місця, щоб жити під час навчання в Inlingua.

Розташування

Вашингтон

inlingua® Washington DC

Address
inlingua® Washington DC,
1901 N. Moore St., Suite LL-01

VA 22209 - 1728 Вашингтон, Округ Колумбія, США
Телефон
+1 703-527-7888