Прочитайте офіційний опис

2019-20 Міжнародний грант

Ви можете претендувати на наш Міжнародний грант. Натисніть тут для отримання додаткової інформації .

Про Wilmington College

У Wilmington College (WC) ми присвячені вашій пристрасті до практичного навчання. Наша громадська діяльність поставить вас в центр досвіду навчання, розблокує ваш потенціал і відкриє двері. Студенти можуть поїхати з тисячами годин практичного застосування - тепер це вчитися на практиці.

Ми присвячені вам та вашим здібностям. Ми віримо у вашу здатність змінити світ. Будьте рукою, дійте та будуйте наше завтра. Майбутнє за вами. Кожне покоління має можливість формувати суспільство та будувати світ. Тепер твоя черга. Покажіть свою гордість. Поміркуй. Wilmington College веде через вас.

Опис місії

Місія Wilmington College - виховувати, надихати та готувати кожного студента до життя та успіху.

Щоб виконати цю місію, Wilmington College забезпечує високоякісне освітнє середовище для студентів та випускників, сформоване традиціями вільних мистецтв, підготовкою до кар’єри та відмінними практиками Релігійного товариства друзів (квакерів). Пропонуючи академічні програми, практичний досвід та спільну навчальну діяльність у різних закладах студентам з різних груп, Коледж веде студентів до поінформованості про світ, до здобуття знань про кар’єру та покликання та до пошуку правди та соціальної справедливості .

Відповідно до багатюща спадщини ліберального мистецтва, коледж прагне виховати всю людину - інтелектуальну, емоційну, фізичну та духовну - таким чином, що сприяє критичному мисленні, рефлексії, вільному обміну думками, відкритому розслідуванню, повазі до всіх людей і прагнення до навчання протягом усього життя. Ліберальне мистецтво інтегроване в професійну підготовку, щоб допомогти студентам розвинути свої знання та навички, щоб досягти успіху в кар'єрі або подальшій освіті.

Будучи академічною спільнотою, Wilmington College має коріння історичних цінностей Квакера, також відомих як свідчення, до яких належать чесність, служіння, керованість, рівність, мир та соціальна справедливість та повага до всіх людей. Ці історичні свідчення мотивують тих, хто навчається та працює в коледжі, робити позитивний внесок у свою професію та свою громаду.

Заява зору

У наступному десятилітті Wilmington College має намір досягти значного прогресу на шляху до того, щоб стати зразком коледжу, який перешкоджає ліберальним мистецтвам та підготовці до кар'єри, щоб випускники отримали освіту з ліберальної освіти. Щоб рухатися до цього бачення, Вілмінгтон:

  • Інтегрувати підготовку до кар’єри з традиціями та основоположними навичками вільних мистецтв;
  • Киньте виклик учням жити історичними свідченнями Квакера про доброчесність, службу, мир та соціальну справедливість, керівництво та повагу до всіх людей та практикувати їх у своїх громадах та на робочих місцях;
  • Сприяти участі кожного студента у практичному досвіді, включаючи стажування, громадські послуги та міжнародні навчальні програми;
  • Створити турботливу громаду кампусу, яка охоплюватиме ввічливість, повагу та довіру; і
  • Продемонструйте прихильність до цього бачення, поставивши потреби студентів у центр прийняття рішень.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

Address
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, США