Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо

Заснована в 1979 році, Програма Інтенсивної англійської мови (IEP) в Університеті Університету Західної Вірджинії є добре розробленою програмою для іноземних студентів, які потребують підвищення рівня володіння англійською мовою до вступу на академічний курс навчання. Наша програма акредитована Американською асоціацією інтенсивних англійських програм (AAIEP) та Консорціумом інтенсивних англійських програм університету та коледжу (UCIEP).

Студенти приїжджають до IEP, щоб вивчати англійську мову та звикнути до життя в Сполучених Штатах. Хоча процес не завжди простий, студенти навчають багато речей про себе та інших, які допоможуть їм досягти успіху в житті.

Як студент IEP, ви отримаєте допомогу з усіма аспектами життя в Моргантаун, Західна Вірджинія. Послуги включають допомогу в житлово-комунальному господарстві, банківській, академічній та особистій консультаціях, охороні здоров'я та юридичних питаннях. Крім того, ви матимете доступ до більшості університетських закладів та розваг.

Для того, щоб досягти успіху, ми просимо вас відмовитися від рідної мови і навчатися так сильно, як зможете. Тримай свій розум і свої підручники відкритими. Ваші друзі в офісі IEP та вчителі працюють тут, щоб допомогти вам будь-яким способом.

Академічне навчання

Інтенсивна англійська програма Університету Західної Вірджинії призначена для підготовки студентів до повного розуміння англійської мови. Багато студентів вступають до IEP, щоб отримати необхідний рівень мови для успішного завершення академічної програми в WVU, а інші приєднуються до простого спілкування. За допомогою викладеного навчального плану студенти будь-яких можливостей зможуть досягти неймовірних удосконалень у своїх вміннях говорити, читати та писати.

Навчальний план

Студенти на всіх п'яти рівнях програми (початковий, середній та підвищений рівень) дотримуються базового навчального плану комунікаційних навичок, читання, письма, граматики, лексики та факультативних курсів. Крім того, студенти відвідують кілька факультативних курсів, таких як підготовка до TOEFL, ділова англійська мова та американська культура.

Кредитні курси ESL

Крім курсів ІЕП, які не є кредитами, вчителі ІЕП також навчають наступні курси підвищення кваліфікації для студентів, які вже допущені до університету.

  • ESL Academic Reading / Writing
  • ESL Research and Writing
  • Вступне слово / слухання
  • ITA Fluency
  • Позакласні заняття
  • Комітет з акредитації англійської мови (CEA)

На додаток до вивчення англійської мови в класі, учні заохочуються брати участь у позашкільних заходах, організованих координатором діяльності в IEP. У осені та навесні семестри програма партнерської розмови відповідає студентам IEP з носіями мови для бесіди, а для групової бесіди студенти можуть відвідувати таблицю розмов. Крім того, регулярно проводяться екскурсії до ресторанів, магазинів та місцевих визначних пам'яток.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

West Virginia University - IEP

Працівники денної форми навчання в Інтенсивній програмі англійської мови відвідують заняття мінімум 21 годину на тиждень. Під час осені та навесні семестри студенти стежа ... [+]

Навчальний план

Цілі навчального плану включають:

Надання інструкцій та навчання англійській мовіОзнайомлення іноземних студентів з навчальними методами вищих навчальних закладів у США.Опис Курсу

Працівники денної форми навчання в Інтенсивній програмі англійської мови відвідують заняття мінімум 21 годину на тиждень. Під час осені та навесні семестри студенти стежать за регулярним університетським календарем та графіком понеділка / середу / п'ятницю, що складають 50 хвилин, а заняття в вівторок / четвер - по 75 хвилин кожен.... [-]

США Morgantown
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
6 - 15 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
West Virginia University - IEP
Веб-сайт
Телефон
304.293.3604