Прочитайте офіційний опис

Велслей відомий висококваліфікованим вихованням, красою його обстановки, обдарованим факультетом та унікальністю його культури в кампусі.

Але, перш за все, Уелслі відомий тисячами досвідчених, вдумливих жінок, яких вона вислала у світ більше 100 років - жінки, які прагнуть до різниці.

Трансформаційний освітній досвід

Щороку близько 2400 кращих студентів-випускників у світі мають проблеми з перевищенням власних особистих та інтелектуальних очікувань. Майстерність у випускників Уеллслі демонструє професійний і професійний спектр, а також вплив, який вони володіють - чи то в їхніх власних спільнотах, чи на світовій арені - є свідченням того, що він однозначно надає повноваження студентам.

Жива академічна спільнота Велеслі надає високу цінність для суворого, зондування запиту та творчого, міждисциплінарного мислення. Спільний підхід до стипендії закликає учнів до питання, обговорення та вдосконалення своїх точок зору не тільки один з одним, але й з нашим фахівцям світового класу, часто працюючи безпосередньо з ними на новаторських проектах.

Освіта Велеслі сприяє досягненню найвищих стандартів готовності до "реального світу" своїх випускників, з точки зору здатності мислити, діяти, а також робити значущі та ефективні результати в обраних ними сферах.

Перевага "повної взаємодії"

Уельслі повноцінної академічної філософії поширюється на роботу самого коледжу. Голос студентів є центральним елементом прийняття рішень тут; студенти служать у головних комітетах піклувальної ради, беруть участь у пошуку факультетів та сприяють стратегічному плануванню.

Студенти беруть участь у різноманітних позашкільних проектах. Коледж та його навколишня спільнота, а також більша частина району Бостона пропонують сотні стажувань, адвокатських проектів та рідкісні переваги, як важливий член найбільшого академічного "гарячого точку" в країні.

Очікується, що він буде повною мірою задіяний під час навчання в Уеллі, студенти несуть це відчуття цілеспрямованої участі та особистого зобов'язання протягом усього життя. Це сигнал від жінки Велеслі.

Широко Envied Campus Environment

Чисте відчуття масштабу захоплюючого природного середовища, в якому задумливо розташовані будівлі, відрізняють фізичну обстановку Велеслі в класичному місті Нове Англія Уелслі, штат Массачусетс, безпосередньо біля Бостона.

Майже до провідних інститутів, таких як Інститут Олбрайт, Центр суспільних наук Новап, Музей Девіса, Ньюхаус Центр гуманітарних наук та всесвітньо відомі центри для жінок Уеллі, ресурси Уелслі є магнітом не лише для навколишньої громади та митрополії площа; вони привертають увагу та вчених - з усього світу.

Прихильність жінкам

Усе, що стосується Wellesley College свідчить про свою прихильність жінкам і до того, щоб забезпечити їм незрівнянний педагогічний досвід, який шанує та культивує не тільки те, що найкраще стосується кожного з них, а їх власний потенціал, а й те, що жінки пропонують нашому світу.

Місіс Велеслі

"Забезпечити відмінну освіту в галузі ліберального мистецтва для жінок, які зміняться у світі".

Не Міністерство Міністерства. "Щоб не служити, а служити," проголошує девіз Уеллслі, зафіксувавши в чотирьох латинських словах місію коледжу: забезпечити відмінну освіту в галузі ліберального мистецтва для жінок, які зміняться у світі.

Розумні, серйозні жінки обирають Уелслі, тому що він пропонує одне з найкращих освітніх програм у галузі ліберального мистецтва та загальних навчальних середовищ, доступних у будь-якому місці. Але вони закінчують більше, ніж високо оцінений ступінь та чотири пам'ятні роки. Вони залишають як «жінки Велеслі», унікально готові зробити значущий особистий та професійний внесок у "реальний світ" - і бути основними впливами на неї.

Найвищий у світі жіночий коледж, Велеслі відомий своїм інтелектуальним суворістю, вірою в постійну важливість служби (і поклавши цю віру на практику), і її виховання у студентів всеосяжного, прагматичного підходу до лідерства.

Велеслі вірить в

Зробити різницю

Кожна жінка може і повинна зробити значний внесок у свій світ. Зростає визнання того, що розширення прав і можливостей жінок та лідерство мають вирішальне значення для їхнього власного прогресу та глобальних соціальних змін. Уелслі та її випускники підтримують і захищають жіночий інтелектуальний та соціальний розвиток та автономію протягом більше 100 років.

Дисципліноване мислення

Запит та інтелектуальний обмін ведуть до дисциплінованого мислення. Уелеслі наштовхує студентів на широке вивчення, тісно допитуються та створюють творчі стрибки, що синтезують різні ідеї, перспективи та досвід, що призводить до нових рівнів розуміння. Культура співпраці (з нашими фахівцями світового класу, а також зі своїми однолітками) удосконалює інтелектуальні звички студента, покращує її судження та підвищує її відчуття майстерності, навчаючи її брати визнану позицію та захищати її з переконанням.

Оцінюючи різноманітність

Існує не більше користі для інтелектуального та соціального розвитку, а також для життєздатності академічної спільноти, ніж безпосереднє взаємодія з незнайомими поглядами та досвідом. Уелслі закликає учнів спробувати нові ідеї, спробувати нові напрями діяльності та достовірно взаємодіяти з іншими, чиї упередження чи вибір загрожують своїм власним.

Прагматичне лідерство

Сучасне освіту в галузі ліберального мистецтва має посилити реальні лідерські навички. Суворість освіти Уелслі є частиною того, що робить наших випускників таким ефективним "у світі". Але Велеслі жінки також вчать бути стратегічними мислителями, які можуть "читати" середовища, керувати своїми труднощами та об'єднувати людей для досягнення мета

Сервіс

Знання того, як служити, є ключовим елементом ефективного лідерства. Істинні лідери надихають, а не контролюють, і вони присвячують свій інтелект та енергію важкій праці, створюючи почуття прихильності, відповідальності та спільної мети у досягненні бачення. Уелслі давно присвятив себе думці, що колишній президент Уеллслі Діана Чапман Уолш назвав "надійним керівництвом", і підписавшись на цей ідеал невід'ємною частиною досвіду Велеслі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Wellesley College

Літній семестр Wellesley College пропонує студентам унікальну можливість взаємодіяти з провідними вченими та професорами Уеллі, які знаходяться в тісному, всеосяжному сер ... [+]

Літній семестр Wellesley College пропонує студентам унікальну можливість взаємодіяти з провідними вченими та професорами Уеллі, які знаходяться в тісному, всеосяжному середовищі.

Літо - це відмінний час для вивчення складних тем та нових цікавих областей. Літній термін " Wellesley College поєднує в собі академічну майстерність у наших сучасних навчальних закладах та лабораторіях з вражаючим кампусом озера, близьким до Бостону. Літній термін означає повноцінні класи, взяті з вибірки курсів, що викладаються протягом навчального року в Wellesley.... [-]

США Wellesley
інформація
англійська
Денне навчання
4 - 8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wellesley College

Витрачайте своє літо, відчуваючи життя коледжу з перших рук. Wellesley College запрошує юнацьких та старших дівчат до вищого навчального закладу приєднатися до нас цього ... [+]

Уельслі занурююча літня програма, призначена для інтелектуально цікавих дівчат середньої школи.

Витрачайте своє літо, відчуваючи життя коледжу з перших рук. Wellesley College запрошує юнацьких та старших дівчат до вищого навчального закладу приєднатися до нас цього літа, щоб отримати унікальний, занурений досвід коледжів - програму Уельслі до коледжу . Протягом чотирьох тижнів учні матимуть можливість стати членами громади Уеллслі, приймати курси підвищення кваліфікації, заробляти повний кредит коледжу та вивчати велике місто Бостон. Студенти також отримають академічні, соціальні та інтелектуальні можливості, які неможливо знайти в програмі середньої школи.... [-]

США Wellesley
інформація
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wellesley College

Уельслі Сучасний жіночий лідерський інститут пропонує досвід Велеслі - неймовірні факультети та заняття, підтримуюче наставництво та міцні дружні стосунки - у п'яти тижня ... [+]

Надайте студентам вищу освіту та впевненість у лідерстві, на місці, де тисяча досвідчених жінок почали свій шлях.

Уеллслі, як один з провідних світових жіночих коледжів, із задоволенням пропонує Сучасний жіночий лідерський інститут - захоплюючий підхід до особистого лідерства та успіху.

Уельслі пишається своєю сильною історією виховання жіночих лідерів з усього світу, у всіх галузях промисловості та прогулянках. Уеллслі здатність формувати наступні покоління лідерів жінок залежить від власних інвестицій у забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. У Велслі у нас є високий відсоток факультету жіночої статі, історія лише жіночих президентів та незліченні можливості для молодих жінок брати участь у керівних роботах студентів. У цьому середовищі студенти відкривають у собі незрівнянні можливості. Уельслі Сучасний жіночий лідерський інститут пропонує досвід Велеслі - неймовірні факультети та заняття, підтримуюче наставництво та міцні дружні стосунки - у п'яти тижнях, що постійно змінюються.... [-]

США Wellesley
інформація
англійська
Денне навчання
5 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Central Street,106
02481 Wellesley, Massachusetts, США