Western Iowa Tech Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Західна Айова Технологія Community College це публічно підтримав всеосяжний коледж виступаючої графства Айова Черокі, Кроуфорд, Іда, Monona, Плімут, і Вудбері, які мають комбіновану населенням близько 180,000.

Дев'ять членів Ради директорів забезпечує управління для Західна Айова Технологія Community College. Члени ради обираються з дев'яти районів в зоні обслуговування шостій графств. Коледж акредитований Північної Центральної Асоціацією коледжів і шкіл і регулюється Державним департаментом штату Айова освіти.

WITCC Місія Повною коледжі, наша місія полягає в забезпеченні якості освіти та підвищення економічної громад, яким ми служимо.

Значення і Керівні принципи

Студент навчання - Ми цінуємо нічого, інтелектуального та професійного зростання наших студентів. Якість - Ми прагнемо до навчання і послуг якості для максимального успіху студентів і задоволення роботодавця. Доступ - Ми надаємо доступ до коледжу по задоволенню потреб учнів, пов'язані з час, місце і вартість. Різноманітність - Ми поважаємо індивідуальні відмінності і прагнути, щоб задовольнити потреби в наших різноманітних спільнотах. Безперервне навчання - Ми просуваємо протягом усього життя для особистого та професійного розвитку. Академічна свобода - Ми прагнемо до вільного обміну ідеями та інформацією, яка сприяє нашому зростанню в якості освітньої установи. Загальний управління - Ми віримо в загальній управління і закликаємо наших співробітників і студентів внести свій внесок у розвиток коледжу. Ефективність і дієвість - Ми прагнемо до постійного вдосконалення і фінансової відповідальності в наших освітніх програм і послуг коледжу. Посвячення - Ми цінуємо робоче місце, яке сприяє взаємної поваги і співпраці між коледж і співробітників. Професійна чесність - Ми прагнемо до високих стандартів етики та чесності в наших відносинах, нашої професійної діяльності та виконанні наших обов'язків.

Стратегічна мета Подвоєння наші студентські завершили три роки

Стратегічних ініціатив зі стратегіями Три основних стратегічних ініціатив з відповідними стратегіями для Західної Айова Технологія Community College протягом періоду, що починається 1 липня 2015 по 30 червня 2018 року, є:

Створення середовища навчання, що сприяє доступу, участі, і успіх Будівництво цінують і стійкі відносини громади для підготовки кваліфікованої робочої сили Вчинення один з одним, так що ми можемо зробити, щоб наші учні.

Розташування

Сіу-Сіті

Western Iowa Tech Community College

Address
Western Iowa Tech Community College,
4647 Stone Avenue

51102-5199 Сіу-Сіті, Айова, США
Веб-сайт
Телефон
+1 712-274-6400

Програми

Associate Degree
Associate of Applied Science
Associate of Arts
Цей навчальний заклад також пропонує: