West Hills College - Coalinga

Введення

Прочитайте офіційний опис

West Hills College, Coalinga - це державний, дворічний коледж, розташований у місті Коалінга, Каліфорнія. Coalinga знаходиться в центрі міста, посеред шляху між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско. Коледж Вест Хіллз повністю акредитований Комісією з акредитації для громадських та молодших коледжів (Західна асоціація шкіл та коледжів).

West Hills College розташований у центральній долині Каліфорнії, одному з найпродуктивніших сільськогосподарських регіонів у світі. Центральне місце розташування ідеально підходить для студентів, зацікавлених жити та навчатися в невеликій сільській громаді, продовжуючи мати доступ до багатьох основних пам'яток Каліфорнії.

Коалінга - це невелика, безпечна сільська громада, розташована приблизно в 100 кілометрах від Фресно, в самому серці Каліфорнії на Заході США. Коалінга розташований за три години від Сан-Франциско та Лос-Анджелеса, а також Йосеміті, Секвоя та Національних парків Кінгс-Каньйон та динамічної берегової лінії Каліфорнії. Сухий субтропічний середземноморський клімат відмінно підходить для активного відпочинку.

Розташування

Coalinga

West Hills Community College District

Address
300 Cherry Lane
93210 Coalinga, Каліфорнія, США
Телефон
+1 559-934-2100

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія