Прочитайте офіційний опис

Коледж, який піклується

Valencia College отримав нагороду в 2012 році Аспенську премію за вищу освіту в коледжі, визнавши її найкращим дворічним коледжем у США. Нас назвали найкращим, оскільки ми забезпечуємо якісну освіту та допомагаємо студентам досягти своїх цілей. Ми маємо одне з найвищих ступенів випускної роботи в країні та забезпечуємо гарантоване переведення до державного університету.

Valencia College - це більш доступне місце для початку навчання в США. Ми забезпечуємо перші два роки ступеня бакалавра, але наше навчання коштує на 40 відсотків менше, ніж державний університет. У нас також є великі професори та радники, невеликі класні розміри та велика кількість ресурсів підтримки, які допоможуть вам досягти успіху.

У Valencia College представлено понад 175 країн, представлених у наших університетських містечках, запрошуються студенти з усього світу. І, де б ви не прийшли, ми допоможемо вам успішно працювати в американському коледжі.

Valencia College акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл.

International Education Week 2018 - "We Are One"Стівен Собел, Міжнародний тиждень освіти 2018 року - "Ми є одним"

Життя в Орландо

Сонце у цілому, місцеві тематичні парки та сусідні пляжі зробили Орландо провідним місцем відпочинку. Але що більш важливо, це чудове місце для життя та навчання. Ось чому:

 • Орландо культурно різноманітний, з високим населенням іммігрантів. У 2008 році журнал Forbes назвав Орландо № 5 у списку "новітніх еміграційних столиць Америки".
 • Орландо зростає як національний лідер у сфері охорони здоров'я та біотехнологій з швидко зростаючим медичним містом, до складу якого входять Медичний коледж Університету Центральної Флориди, Інститут дослідження раку MD Андерсон Орландо, Дитяча лікарня Немур та Центр досліджень Університету Флориди.
 • У центрі Орландо є унікальні арт-зали та процвітаюча музична сцена. Також Орландо - це всесвітньо відоме місце для покупок та харчування з більш ніж 5000 ресторанами.
 • Для любителів спорту Орландо є домом для футбольних команд UCF Knight College, баскетбольної команди Orlando Magic, футбольної команди Орландо-Сіті та навчань для бейсболу весняного тренування для Атлант Бравз та Х'юстон Астрос.
 • Погода у Центральній Флориді є м'якою, середня річна температура 72.4F / 22.4C сегментів.
 • Метро Орландо є однією з найбільш швидкозростаючих високотехнологічних регіонів країни і давно визнана провідним центром моделювання, імітації та тренувань. Більше 100 компаній у цьому регіоні, включаючи Northrop Grumman і Lockheed Martin.
 • Відомий як "Місто красиво", Орландо є домом для пишних озеленення та незайманих природних територій, включаючи більше 300 озер і річок.


Ми підтримуємо міжнародних студентів

У Valencia College ми цінуємо наших іноземних студентів і прагнемо створити середовище, яке сприятиме взаєморозумінню та розуміння. Окрім призначення на консультант, який може допомогти вам на кожному кроці впродовж всієї кар'єри в коледжі, ви також можете скористатись нашими іншими послугами.


Служби підтримки

 • Міжнародні радники, які допомагають в процесі прийому, імміграції, академічних та особистих консультацій для студентів F-1 та J-1.
 • Орієнтація сесії виключно для іноземних студентів.
 • Академічна підтримка, включаючи бібліотеки, лабораторії, центр письма та репетиторство.
 • Безкоштовний Wi-Fi, комп'ютерні лабораторії, обліковий запис електронної пошти та ІТ-підтримка.
 • DirectConnect для UCF - програма, яка забезпечує гарантований прийом та плавний перехід до університету Центральної Флориди.


Зробіть більшість досвіду свого коледжу

Від вчених до участі в кампусі Valencia College пропонує безліч можливостей, щоб максимізувати свій час тут.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Тиждень міжнародної освіти - Фестиваль продовольства та танцю 2017 року"

Кращі ступені програми

Valencia College пропонує понад 60 навчальних програм. Найбільш популярними програмами серед наших іноземних студентів є бізнес, інженери, а також мистецтво та розваги. Ці програми забезпечують практичний досвід і навчаються фахівцям галузі.


Почесний коледж

Коледж з відзнакою Джеймс М. і Дейл Л. Сенефф надає складний і поглиблений курс навчання, а також акцент на навчанні поза класом. Вибирайте з трьох різних напрямків: міждисциплінарні дослідження, лідерство чи бакалаврат.


Кампус Події та заходи

Від кінофестивалів до музичних і танцювальних концертів, п'єс, запрошених спікерів та культурних заходів, таких як Бразильський кінофестиваль та Міжнародний тиждень освіти, завжди відбувається щось на кампусах Valencia College . Найбільша студентська подія - Spirit Day, фестиваль проводиться щонеділі восени. Ця давня традиція - це забавна подія, яка включає музику, харчування, ігри та конкурси.

International Education Week - "We Are One"Стівен Собел, Міжнародний тиждень освіти 2018 року - "Ми є одним"

Студентські клуби та організації

Є багато способів залучитись до кампусу та познайомитися з новими людьми в Valencia College . Є понад 60 студентських груп, клубів та організацій, у тому числі клуби для кіно, книжок, мистецтва та любителів тварин, група інтересів кар'єри, студентський уряд, волонтери Валенсії та внутрішні заняття спортом.


Студентські клуби та організації з глобальною перспективою

 • Міжнародна амністія
 • Карибська студентська асоціація
 • Мусульманська студентська асоціація
 • Міжнародний клуб Валенсії
 • Модель ООН
 • Американський арабський клуб культури
 • Гаїтянська студентська асоціація
 • Міжкультурне студентське товариство Валенсії
 • Латиноамериканська студентська організація
 • Мир і правосуддя
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Arts

Valencia College

Цей переказний план розроблений, щоб допомогти вам підготуватися до переходу до публічного університету штату Флорида як молодшого, щоб закінчити чотирирічний диплом бака ... [+]

Цей переказний план розроблений, щоб допомогти вам підготуватися до переходу до публічного університету штату Флорида як молодшого, щоб закінчити чотирирічний диплом бакалавра з механічного, промислового

Курси в межах плану перенесення знаходяться в межах вимог загальної освіти та / або вимог про вибіркові вимоги до кредиту, щоб отримати ступінь аспірантури; студенти можуть заробляти лише одного ступеня аспіранта. Зверніть увагу, що конкретний університет, обраний для перекладу, може мати додаткові вимоги, ніж перераховані тут. Щоб отримати інформацію про конкретну інформацію про переміщення, зустрічі з консультантом у Валенсії для перегляду ваших планів переказу та перевірки каталогу переказних установ для певних вимог до рівня. Студенти настійно рекомендується приймати факультативи, пов'язані з їхньою передбачуваною програмою бакалавра.... [-]

США Orlando
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Associate of Science

Valencia College

Бізнес-адміністент з наукової роботи (АС) в Valencia College - це дворічна програма, яка готує вас до безпосередньої спеціалізованої кар'єри в бізнесі. Це бум чи бюст? Чо ... [+]

Бізнес-адміністент з наукової роботи (АС) в Valencia College - це дворічна програма, яка готує вас до безпосередньої спеціалізованої кар'єри в бізнесі.

Це бум чи бюст? Чому деякі підприємства досягають успіху, тоді як інші зазнають невдачі? Які критичні навички потрібні, щоб зробити бізнес рентабельним у сучасній глобальній економіці? Відповідь на ці питання є метою будь-якої процвітаючої компанії і студентів Валенсії з бізнес-адміністрування. У цій програмі ви дізнаєтеся про психологію, яка допоможе зробити компанії рентабельними та ефективними, а також розвивати бізнес-навички, необхідні для того, щоб стати цінним активом у будь-якій компанії. Використовуючи інформацію від сотень найкращих роботодавців країни щодо змін у їхніх робочих місцях, Валенсія постійно оновлює цю програму, щоб включити останні знання бізнес-навичок та вміння навчати студентів, щоб досягти успіху в бізнесі.... [-]

США Orlando
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Valencia College

Науковий співробітник відділу наукових досліджень (AS) в Valencia College - це дворічна програма, яка готує вас до безпосередньої спеціалізованої кар'єри в кіноіндустрії. ... [+]

Film Production Technology Associate в області науки (AS) ступінь в Valencia College є два роки програма , яка готує вас , щоб перейти безпосередньо до спеціалізованої кар'єру в кіноіндустрії.

На національному рівні визнано, що для того, щоб зробити студентів працевлаштованим, програма передбачає підготовку для посад на початковому рівні в шести основних областях виробництва фільмів: захоплення, електричне освітлення, редагування, звук, камера та набір конструкцій. Всі заняття практичні і навчаються професійних кінематографістів, які використовують свої зв'язки, щоб допомогти студентам знайти роботу на знімальних групах, навчаючись разом з фахівцями з актуальних фільмів. Студенти-студенти Валенсії мали руку в 47-ти художніх фільмах за останні два десятиліття. Щорічно в Валенсії щорічне свято фільмів демонструє фільми довгих фільмів про те, що працювали у кіностудії у Валенсії, а також про учнівські короткометражні фільми.... [-]

США Orlando
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Valencia College

Програма ступенів з наукових досліджень в галузі науки в галузі науки (АС) в Valencia College - це дворічна програма, яка готує вас перейти безпосередньо до спеціалізован ... [+]

Мережа Engineering Technology Associate в області науки (AS) ступінь програма в Valencia College є два роки програмою , яка готує вас , щоб перейти безпосередньо в спеціалізовані кар'єри в області комп'ютерних мереж.

З огляду на кількість нападок на кібецьке зростання, а конфіденційна інформація стає все більш вразливою, потреба в спеціалістах з мереж та аналітики інформаційної безпеки продовжує зростати. Програма Мережі Валенсії була призначена національним центром академічного досконалості в сфері інформаційної підтримки Агентством національної безпеки та Міністерством внутрішньої безпеки США, одним із всього 30 центрів у країні, щоб допомогти вирішити цю критичну потребу. За допомогою програми Valencia ви будете навчені розробці, адмініструванню, підтримці та підтримці локальних і широкосмугових мережевих систем. Випускники отримають кваліфікацію для вирішальної технологічної ролі в проекті та встановленні мереж, інфраструктурі, безпеці та технічному обслуговуванні, реагуванні на інциденти, міжмережну комунікацію, моніторинг та управління мережею та кібербезпеку.... [-]

США Orlando
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Valencia College

Вища освіта та менеджмент з туризму в Valencia College - це дворічна програма, яка готує вас безпосередньо до спеціалізованої кар'єри в індустрії гостинності. Не тільки н ... [+]

Вища освіта та менеджмент з туризму в Valencia College - це дворічна програма, яка готує вас безпосередньо до спеціалізованої кар'єри в індустрії гостинності.

Не тільки наша програма розташована в Орландо, одному з найпопулярніших туристичних районів країни, вона також може похвалитися найсучаснішою установою - Walt Disney World Center для гостинності та кулінарного мистецтва, укомплектованою складною комп'ютерною лабораторією оснащений динамічною торговою системою та симуляцією передньої стійки готелю. Програма Валенсії поєднує навчання в класі з навчанням на робочому місці, щоб допомогти вам перейти на наглядові та керівні посади в житло, харчування, туризм та гостинність. Одним з найцінніших аспектів програми є 240-годинна інтернатура, яка дає змогу розвивати навички та досвід у гостьових службах та менеджменті, а також у технічних сферах.... [-]

США Orlando
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Pedro, Venezuela - Student Testimonial

Oluwatobi, Nigeria - Student Testimonial

Uyen, Vietnam - Student Testimonial

Stephanie, Brazil - Student Testimonial