Valencia College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж, який піклується

Valencia College отримав нагороду в 2012 році Аспенську премію за вищу освіту в коледжі, визнавши її найкращим дворічним коледжем у США. Нас назвали найкращим, оскільки ми забезпечуємо якісну освіту та допомагаємо студентам досягти своїх цілей. Ми маємо одне з найвищих ступенів випускної роботи в країні та забезпечуємо гарантоване переведення до державного університету.

Valencia College - це більш доступне місце для початку навчання в США. Ми забезпечуємо перші два роки ступеня бакалавра, але наше навчання коштує на 40 відсотків менше, ніж державний університет. У нас також є великі професори та радники, невеликі класні розміри та велика кількість ресурсів підтримки, які допоможуть вам досягти успіху.

У Valencia College представлено понад 175 країн, представлених у наших університетських містечках, запрошуються студенти з усього світу. І, де б ви не прийшли, ми допоможемо вам успішно працювати в американському коледжі.

Valencia College акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл.

International Education Week 2018 - "We Are One"Стівен Собел, Міжнародний тиждень освіти 2018 року - "Ми є одним"

Життя в Орландо

Сонце у цілому, місцеві тематичні парки та сусідні пляжі зробили Орландо провідним місцем відпочинку. Але що більш важливо, це чудове місце для життя та навчання. Ось чому:

 • Орландо культурно різноманітний, з високим населенням іммігрантів. У 2008 році журнал Forbes назвав Орландо № 5 у списку "новітніх еміграційних столиць Америки".
 • Орландо зростає як національний лідер у сфері охорони здоров'я та біотехнологій з швидко зростаючим медичним містом, до складу якого входять Медичний коледж Університету Центральної Флориди, Інститут дослідження раку MD Андерсон Орландо, Дитяча лікарня Немур та Центр досліджень Університету Флориди.
 • У центрі Орландо є унікальні арт-зали та процвітаюча музична сцена. Також Орландо - це всесвітньо відоме місце для покупок та харчування з більш ніж 5000 ресторанами.
 • Для любителів спорту Орландо є домом для футбольних команд UCF Knight College, баскетбольної команди Orlando Magic, футбольної команди Орландо-Сіті та навчань для бейсболу весняного тренування для Атлант Бравз та Х'юстон Астрос.
 • Погода у Центральній Флориді є м'якою, середня річна температура 72.4F / 22.4C сегментів.
 • Метро Орландо є однією з найбільш швидкозростаючих високотехнологічних регіонів країни і давно визнана провідним центром моделювання, імітації та тренувань. Більше 100 компаній у цьому регіоні, включаючи Northrop Grumman і Lockheed Martin.
 • Відомий як "Місто красиво", Орландо є домом для пишних озеленення та незайманих природних територій, включаючи більше 300 озер і річок.


Ми підтримуємо міжнародних студентів

У Valencia College ми цінуємо наших іноземних студентів і прагнемо створити середовище, яке сприятиме взаєморозумінню та розуміння. Окрім призначення на консультант, який може допомогти вам на кожному кроці впродовж всієї кар'єри в коледжі, ви також можете скористатись нашими іншими послугами.


Служби підтримки

 • Міжнародні радники, які допомагають в процесі прийому, імміграції, академічних та особистих консультацій для студентів F-1 та J-1.
 • Орієнтація сесії виключно для іноземних студентів.
 • Академічна підтримка, включаючи бібліотеки, лабораторії, центр письма та репетиторство.
 • Безкоштовний Wi-Fi, комп'ютерні лабораторії, обліковий запис електронної пошти та ІТ-підтримка.
 • DirectConnect для UCF - програма, яка забезпечує гарантований прийом та плавний перехід до університету Центральної Флориди.


Зробіть більшість досвіду свого коледжу

Від вчених до участі в кампусі Valencia College пропонує безліч можливостей, щоб максимізувати свій час тут.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Тиждень міжнародної освіти - Фестиваль продовольства та танцю 2017 року"

Кращі ступені програми

Valencia College пропонує понад 60 навчальних програм. Найбільш популярними програмами серед наших іноземних студентів є бізнес, інженери, а також мистецтво та розваги. Ці програми забезпечують практичний досвід і навчаються фахівцям галузі.


Почесний коледж

Коледж з відзнакою Джеймс М. і Дейл Л. Сенефф надає складний і поглиблений курс навчання, а також акцент на навчанні поза класом. Вибирайте з трьох різних напрямків: міждисциплінарні дослідження, лідерство чи бакалаврат.


Кампус Події та заходи

Від кінофестивалів до музичних і танцювальних концертів, п'єс, запрошених спікерів та культурних заходів, таких як Бразильський кінофестиваль та Міжнародний тиждень освіти, завжди відбувається щось на кампусах Valencia College . Найбільша студентська подія - Spirit Day, фестиваль проводиться щонеділі восени. Ця давня традиція - це забавна подія, яка включає музику, харчування, ігри та конкурси.

International Education Week - "We Are One"Стівен Собел, Міжнародний тиждень освіти 2018 року - "Ми є одним"

Студентські клуби та організації

Є багато способів залучитись до кампусу та познайомитися з новими людьми в Valencia College . Є понад 60 студентських груп, клубів та організацій, у тому числі клуби для кіно, книжок, мистецтва та любителів тварин, група інтересів кар'єри, студентський уряд, волонтери Валенсії та внутрішні заняття спортом.


Студентські клуби та організації з глобальною перспективою

 • Міжнародна амністія
 • Карибська студентська асоціація
 • Мусульманська студентська асоціація
 • Міжнародний клуб Валенсії
 • Модель ООН
 • Американський арабський клуб культури
 • Гаїтянська студентська асоціація
 • Міжкультурне студентське товариство Валенсії
 • Латиноамериканська студентська організація
 • Мир і правосуддя

Розташування

Орландо

Address
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Орландо, Флорида, США

Орландо

Address
South Kirkman Road,1800
32811 Орландо, Флорида, США

Kissimmee

Address
Pleasant Hill Road,3255
34746 Kissimmee, Флорида, США

Орландо

Address
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Орландо, Флорида, США

Орландо

Address
East Campus 701 N Econlockhatchee Trail
32825 Орландо, Флорида, США

Орландо

Address
West Campus 1800 South Kirkman Road
32811 Орландо, Флорида, США

Орландо

Address
Lake Nona Campus 12350 Narcoossee Road
32832 Орландо, Флорида, США

Kissimmee

Address
Osceola Campus 1800 Denn John Lane
34744 Kissimmee, Флорида, США

Зимовий парк

Address
Winter Park Campus 850 W Morse Blvd
32789 Зимовий парк, Флорида, США

Kissimmee

Address
Poinciana Campus 3255 Pleasant Hill Road
34746 Kissimmee, Флорида, США

Орландо

Address
Downtown Campus 500 W Livingston St
32801 Орландо, Флорида, США