Valencia College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж, який піклується

Valencia College отримав нагороду в 2012 році Аспенську премію за вищу освіту в коледжі, визнавши її найкращим дворічним коледжем у США. Нас назвали найкращим, оскільки ми забезпечуємо якісну освіту та допомагаємо студентам досягти своїх цілей. Ми маємо одне з найвищих ступенів випускної роботи в країні та забезпечуємо гарантоване переведення до державного університету.

Valencia College - це більш доступне місце для початку навчання в США. Ми забезпечуємо перші два роки ступеня бакалавра, але наше навчання коштує на 40 відсотків менше, ніж державний університет. У нас також є великі професори та радники, невеликі класні розміри та велика кількість ресурсів підтримки, які допоможуть вам досягти успіху.

У Valencia College представлено понад 175 країн, представлених у наших університетських містечках, запрошуються студенти з усього світу. І, де б ви не прийшли, ми допоможемо вам успішно працювати в американському коледжі.

Valencia College акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл.

International Education Week 2018 - "We Are One"Стівен Собел, Міжнародний тиждень освіти 2018 року - "Ми є одним"

Життя в Орландо

Сонце у цілому, місцеві тематичні парки та сусідні пляжі зробили Орландо провідним місцем відпочинку. Але що більш важливо, це чудове місце для життя та навчання. Ось чому:

 • Орландо культурно різноманітний, з високим населенням іммігрантів. У 2008 році журнал Forbes назвав Орландо № 5 у списку "новітніх еміграційних столиць Америки".
 • Орландо зростає як національний лідер у сфері охорони здоров'я та біотехнологій з швидко зростаючим медичним містом, до складу якого входять Медичний коледж Університету Центральної Флориди, Інститут дослідження раку MD Андерсон Орландо, Дитяча лікарня Немур та Центр досліджень Університету Флориди.
 • У центрі Орландо є унікальні арт-зали та процвітаюча музична сцена. Також Орландо - це всесвітньо відоме місце для покупок та харчування з більш ніж 5000 ресторанами.
 • Для любителів спорту Орландо є домом для футбольних команд UCF Knight College, баскетбольної команди Orlando Magic, футбольної команди Орландо-Сіті та навчань для бейсболу весняного тренування для Атлант Бравз та Х'юстон Астрос.
 • Погода у Центральній Флориді є м'якою, середня річна температура 72.4F / 22.4C сегментів.
 • Метро Орландо є однією з найбільш швидкозростаючих високотехнологічних регіонів країни і давно визнана провідним центром моделювання, імітації та тренувань. Більше 100 компаній у цьому регіоні, включаючи Northrop Grumman і Lockheed Martin.
 • Відомий як "Місто красиво", Орландо є домом для пишних озеленення та незайманих природних територій, включаючи більше 300 озер і річок.


Ми підтримуємо міжнародних студентів

У Valencia College ми цінуємо наших іноземних студентів і прагнемо створити середовище, яке сприятиме взаєморозумінню та розуміння. Окрім призначення на консультант, який може допомогти вам на кожному кроці впродовж всієї кар'єри в коледжі, ви також можете скористатись нашими іншими послугами.


Служби підтримки

 • Міжнародні радники, які допомагають в процесі прийому, імміграції, академічних та особистих консультацій для студентів F-1 та J-1.
 • Орієнтація сесії виключно для іноземних студентів.
 • Академічна підтримка, включаючи бібліотеки, лабораторії, центр письма та репетиторство.
 • Безкоштовний Wi-Fi, комп'ютерні лабораторії, обліковий запис електронної пошти та ІТ-підтримка.
 • DirectConnect для UCF - програма, яка забезпечує гарантований прийом та плавний перехід до університету Центральної Флориди.


Зробіть більшість досвіду свого коледжу

Від вчених до участі в кампусі Valencia College пропонує безліч можливостей, щоб максимізувати свій час тут.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Тиждень міжнародної освіти - Фестиваль продовольства та танцю 2017 року"

Кращі ступені програми

Valencia College пропонує понад 60 навчальних програм. Найбільш популярними програмами серед наших іноземних студентів є бізнес, інженери, а також мистецтво та розваги. Ці програми забезпечують практичний досвід і навчаються фахівцям галузі.


Почесний коледж

Коледж з відзнакою Джеймс М. і Дейл Л. Сенефф надає складний і поглиблений курс навчання, а також акцент на навчанні поза класом. Вибирайте з трьох різних напрямків: міждисциплінарні дослідження, лідерство чи бакалаврат.


Кампус Події та заходи

Від кінофестивалів до музичних і танцювальних концертів, п'єс, запрошених спікерів та культурних заходів, таких як Бразильський кінофестиваль та Міжнародний тиждень освіти, завжди відбувається щось на кампусах Valencia College . Найбільша студентська подія - Spirit Day, фестиваль проводиться щонеділі восени. Ця давня традиція - це забавна подія, яка включає музику, харчування, ігри та конкурси.

International Education Week - "We Are One"Стівен Собел, Міжнародний тиждень освіти 2018 року - "Ми є одним"

Студентські клуби та організації

Є багато способів залучитись до кампусу та познайомитися з новими людьми в Valencia College . Є понад 60 студентських груп, клубів та організацій, у тому числі клуби для кіно, книжок, мистецтва та любителів тварин, група інтересів кар'єри, студентський уряд, волонтери Валенсії та внутрішні заняття спортом.


Студентські клуби та організації з глобальною перспективою

 • Міжнародна амністія
 • Карибська студентська асоціація
 • Мусульманська студентська асоціація
 • Міжнародний клуб Валенсії
 • Модель ООН
 • Американський арабський клуб культури
 • Гаїтянська студентська асоціація
 • Міжкультурне студентське товариство Валенсії
 • Латиноамериканська студентська організація
 • Мир і правосуддя

Розташування

Орландо

Address
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Орландо, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія