Virginia International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Вірджинії Міжнародний університет СІО є некомерційною університет прагне встановити новий стандарт в галузі вищої освіти. Завдяки нашій особистісно-орієнтований підхід, ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити найбільш сприятливі умови для навчання доступні в будь-якому місці. Наші програми структуровані, щоб дозволити студентам велику гнучкість в розробці та направлення їх власних досліджень. У той же час, кожен студент призначається персональний наставник, який виступає в якості керівництва при виборі курсу і орієнтації кар'єри. СІО пропонує навчання стипендії для студентів з високим потенціалом, тому що ми вважаємо, що хороша освіта має бути доступною для всіх, в тому числі тих, хто не має в своєму розпорядженні необхідними засобами для здобуття вищої освіти.

Для того, щоб йти в ногу з останніми досягненнями в області технологій і навчання, наша навчальна програма і матеріали регулярно аналізувати і переглядати, і наші викладачі отримують додаткову підготовку, в міру необхідності. Як студенти близькі до завершення своїх програм, СІО консультантів з питань кар'єри допоможе розмістити їх в стажуваннях та інших позицій виробничого навчання з місцевими компаніями і організаціями.

Контрольні показники в історії VIU

З моменту свого заснування в 1998 році, штат Вірджинія Міжнародний університет домігся значного прогресу в складному процесі створення нового університету. Нижче наведені деякі з етапів нашої інституційної історії:

Концепція Вірджинії Міжнародного університету була розроблена доктором Isa Sarac, який після вивчення кількох місць в Сполучених Штатах, створена СІО в Фейрфакс, штат Вірджинія, в серпні 1998 року. Державна рада вищої освіти для Вірджинії (SCHEV) уповноважений В.Ю. щоб почати Майстер програми бізнес-Адміністрацій 23 грудня 1998. SCHEV надані повноваження запропонувати ряд диплом і сертифікат програми по 9 серпня 1999 року. 25 травня 2000 SCHEV дав Viu-градусний надання повноважень для MBA Програма, а потім в тому ж році отримав дозвіл почати бакалаврат Програма в області комп'ютерних наук та управління бізнесом. Магістр наук в області інформаційних систем почалося 24 квітня 2003 року. Вірджинія Міжнародний університет провів своє перше початок від 4 травня 2006 20 випускників при виконанні службових обов'язків в заміському клубі округу Ферфакс. Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS), A національне агентство акредитації отримав акредитацію в Вірджинії International Університет навесні 2008 року (15 квітня). Генеральна Асамблея Будинок Спільне Постанова Комітет Вірджинії представив університет з листом "Virginia International високо оцінюючи університет з нагоди його акредитації та 10-ї річниці" 23 квітня 2008 року.

Місія

Місія Вірджинія Міжнародного університету є навчання студентів з усього світу через висококваліфікованих, однаково різноманітним викладачів і співробітників, у той час як прагнення забезпечити академічних програм на рівні випускника, студентів та сертифікатів, які породжують в допитливість, критичне мислення, і творчість терміново потрібно у світовому співтоваристві і з зобов'язанням надання студентам знань для досягнення досконалості в дослідженні, стипендії та творчих починаннях.

СІО Цілі навчання

Після закінчення університету Вірджинії Міжнародний студенти будуть в змозі:

Подумайте критично і творчо Ефективно спілкуватися в усній і письмовій мові Продемонструвати знання через наукової дисципліни і зрозуміти, що дисципліна по відношенню до великого світу Робота продуктивно осіб і в групах Використовуйте свої знання та навички, щоб зробити позитивний внесок у суспільство Використовуйте підстав приймати рішення, засновані на розумінні етики, поваги до розмаїття, і усвідомлення питань, пов'язаних зі стійкістю Брати участь протягом усього життя Учасникам професійну чесність, лідерство, і ефективні навички спільної роботи

ФІЛОСОФІЯ

Як спільнота студентів, співробітників та викладачів, проведеної від різних національних, культурних та соціальних верств, СІО спрямована на поліпшення навколишнього середовища, в якій свобода думки і різних інтерпретацій переживань людини є заповітною. Це наша надія і очікування того, що кожен член університету будуть розвивати велику обізнаність і реагування на колег, а також для тих, за межами нашого кампусу, хто менш привілейованому становищі. При виконанні цієї місії, університет повинен прагнути до ефективного використання всіх наявних ресурсів для забезпечення високої якості обслуговування своїх студентів, викладачів і співробітників. Кінцева мета VIU не менш, ніж випускників вчених морального, інтелектуального та професійної майстерності, який буде не тільки зробити краще життя для себе і своїх сімей, але хто буде прокласти шлях до кращого світу для всіх.

З метою подальшого місію і філософію в університеті, СІО прагне до наступних цілям:

Для найму та утримання видатних і різноманітний викладачів і співробітників, щоб підтримати навчання, дослідження, і обслуговування Місія університету Підняти середовища навчання університету, щоб залучити й утримати кращих студентів з усього світу, а також із США Щоб запропонувати досвідом навчання за межами класної кімнати, які покращують традиційну інструкцію і підготувати студентів до глобальної робочої сили Запропонувати навчальний план до-до-дати, яка має відношення, забезпечення кожного студента є наступні компетенції: мислити критично, міркувати аналітично, вирішувати проблеми реально, і дохідливо Для прагнути забезпечити успішні варіанти працевлаштування для студентів

Розташування

Ферфакс

Address
4401 Village Dr
22030 Ферфакс, Вірджинія, США