University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пізанський університет, заснований у 1343 році, є одним із найпрестижніших університетів Італії.
Серед відомих випускників університету - Галілео Галілей, 3 лауреати Нобелівської премії та 2 медалісти Філдс.
Він входить у трійку найкращих університетів Італії (ARWU) .
Нині Пізанський університет є престижним сучасним центром викладання та сучасних досліджень.

Піза пропонує студентам-міжнародникам унікальну можливість вивчити та відчути багатство італійської історії та культури у прекрасному та стимулюючому середовищі. Відомий у всьому світі Пізанською вежею, майже всі її відділи розташовані в самому центрі міста. Її стратегічне географічне розташування, міжнародний аеропорт та чудове залізничне сполучення пропонують можливість поїздок у вихідні до інших частин Італії та Європи.

***

Курс Фонду - це однорічна програма, що викладається виключно англійською мовою, яка усуває розрив між вищою школою та університетом та забезпечує студентам відповідне академічне обґрунтування для італійського ступеня в Пізанському університеті.
Ця програма спрямована на міжнародних студентів, які навчаються 11 або 10 років та успішно закінчили середню школу, та американських студентів, які не проходили курси підвищення кваліфікації (AP) протягом останнього курсу середньої школи, а також не відвідували 2 роки коледжу

***

Літні школи - це інтенсивні академічні курси для іноземних студентів, а також для випускників.
Вони в основному тривають від 1 до 6 тижнів і проходять у міжнародному контексті, а студенти та викладачі приїжджають з різних куточків світу, а всі лекції читаються англійською мовою.
Для них характерні нетрадиційні формати навчання (майстер-класи, навчальні посібники, екскурсії, культурні заходи, ділові відгуки тощо) та мультидисциплінарний підхід. Професори є експертами у своїх областях і зацікавлені у тому, чим вони займаються.
Літні школи відповідають суворим академічним регламентам: кожна надає не менше 3 балів за ECTS, а учасники, які успішно склали випускні іспити, отримають офіційну стенограму академічних наук.

***

Контакти:

Університет-ді-Піза
Лунгарно Пачінотті, 44 - 56126 Піза (PI) Італія

Інформація про Курс Фонду: studyabroad@unipi.it

Інформація про літні школи: support.summerschool@unipi.it

Інша інформація: international@unipi.it

Розташування

Піза

Address
Піза, Тоскана, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Foundation Year
Summer course
Цей навчальний заклад також пропонує: