Прочитайте офіційний опис

З 1889 р. Університет Айдахо був місцем, що очікує більшого від себе, більше від своїх студентів, більше від знань і від життя більше. Університет Айдахо де студенти приїжджають, щоб досягти успіху і навчитися вести. На нашому головному кампусі в Москва, Айдахо - І наші центри на всій території держави-студентів знайти багато можливостей для обміну в нашій спільноті та культури.

Ми пропонуємо відмітна поєднання видатних спеціальностей та випускників програми, виконаної факультету, світового класу, відомий досліджень і житловому кампусі в захоплюючий природній обстановці.

Там немає кращого способу, щоб дізнатися, думати і жити, ніж в Університет Айдахо. Очікувати більшого від провідного вузу. Ми доставимо.

Чи знаєте ви?

Айдахо послідовно визнаний одним з кращих державних коледжів в Америці по Princeton Review. Кіплінджера перераховані Айдахо в своїх "100 кращих цінностей у державних коледжах" для нашої академічної сили і доступності. Princeton Review визнав Айдахо як "Top 286 Green коледжів" в їх списку найбільш екологічно відповідальним. Ми входимо до числа всього 15% коледжів країни, перераховані в Princeton Review в "Кращі 368 коледжів." У 2012 Поза журнал онлайн рекомендується U-Айдахо в якості одного з 25 університетів його читачі повинні розглянути. Керівництво Вашингтон щомісячний журнал коледж в цьому році зайняв Університет штату Айдахо серед кращих 100 національних університетів для соціальної мобільності, дослідження та обслуговування. Журнал Newsweek займає Айдахо в якості третьої найдоступніших університетів в країні в його "кращих коледжів For You 2012 року." Айдахо має більше 200 студентських організацій, більше 20 студентських груп меншин, і є домом для знаменитого Лайонела Хемптона Міжнародний джазовий фестиваль. Вандал спортивні команди змагаються в 16 чоловіче, спортивне жіночі NCAA Division I. Ми також пропонуємо безліч клубних видів спорту.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

University of Idaho

Місія мови і культури американської програми (ALCP) є забезпечення не-носіями англійської мови з лінгвістичними, академічних, соціальних і культурних навичок, необхідних ... [+]

Університет Айдахо американської мови та культурна програма (ALCP) є інтенсивна програма англійську мову, розроблений, щоб допомогти студентам розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в академічних програмах в Сполучених Штатах або для подальшого їх професійної кар'єри. З моменту свого початку в 1992 році ALCP допомогла сотням студентів поліпшити свої здібності англійської мови.... [-]

США Moscow
інформація
англійська
Денне навчання
8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою