University of California, San Diego - Extension International Programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до міжнародних програм Каліфорнійського університету в Сан-Дієго

Міжнародні програми UC San Diego Extension надають інструкції найвищої якості, в яких люди можуть навчитися повною мірою. Якісні вчені у поєднанні з нашими чудовими послугами на території кампусу, службою підтримки студентів та ідилічним природним оточенням гарантують найкращі можливі можливості для вашого успіху та задоволення.

Міжнародні програми UC San Diego Extension - це ідеальний вибір для університетських кредитів, програм професійних сертифікатів та курсів англійської мови.

Переваги міжнародного досвіду мотивують тисячі людей навчатися у Сполучених Штатах щороку. Коли ви прагнете академічного прогресу та розвитку навичок для покращення своєї кар’єри, ви вдосконалите своє міжкультурне розуміння та отримаєте перевагу на конкурентному ринку. Після 9 місяців послідовних досліджень ви можете подати заявку на факультативну практичну підготовку (OPT) та отримати дозвіл на працевлаштування, щоб подати заявку на роботу в США протягом 12 місяців. Прихильність Каліфорнійського університету в Сан-Дієго (UC San Diego) до досконалості в галузі науки відбивається на високій якості викладання та навчальних програм у програмах, описаних на цьому веб-сайті. Ми раді вітати Вас в Сан-Дієго та сподіваємось допомогти вам скористатися досвідом життя!

Ми раді вітати вас в UC San Diego і з нетерпінням чекаємо допомогти вам скористатися досвідом життя!

Акредитація

UC San Diego акредитована Західною асоціацією шкіл і коледжів (WASC). Розширення UC San Diego - як і всі інші школи, коледжі та кафедри UC San Diego - акредитоване WASC через університет. Всі курси та програми сертифікатів, що пропонуються UC San Diego Extension, були розроблені та керуються відповідно до політики розширення та регламенту Академічного сенату Каліфорнійського університету.

Студенти

Міжнародні програми UC San Diego Extension International надають вам навички та конкурентну перевагу, щоб допомогти вам досягти навчальних чи кар’єрних цілей. Багато наших студентів продовжують шукати успіх у США чи своїй країні, після навчання в Університеті Сан-Дієго.

"Після закінчення магістратури кількісного фінансування в іншому університеті, моя мета полягала в тому, щоб досягти всебічного, всебічного професійного профілю, який міг би потенціювати моє кількісне фінансування шляхом розширення мого спектру роботи в реальних бізнес-програмах. UC San Diego допоміг мені досягти цих цілей за допомогою сертифікатів управління проектами та управління бізнесом. Зараз я відчуваю повноваження різноманітним набором інструментів у різних дисциплінах. Будь то фінанси, бізнес, бухгалтерський облік чи управління проектами, сертифікати, які я взяв в UC San Diego, справді підвищили цінність, яку я можу надати як компанії, так і будь-якому підприємству, на якому я вирішу займатися.

Я б напевно рекомендував програми в УК Сан-Дієго всім, хто зацікавлений пов’язати своє ім'я з престижною освітньою системою, яка належить до найкращих у світі ».

Felipe Correa Maal (Колумбія)

128797_north-campus-at-dusk-exposure-edited.jpg

Сан - Дієго

Відомий як "Найпрекрасніше місто Америки", Сан-Дієго може похвалитися понад 100 кілометрами чудових пляжів, гір до 2000 метрів і найкращим цілорічним кліматом у Сполучених Штатах. Середня температура Сан-Дієго - 21 ° за Цельсієм, з м'якою зимою та ідеальним літом. Будучи другим за величиною містом Каліфорнії та восьмим за величиною містом у США, Сан-Дієго сповнений життя та культури. Сан-Дігани - це невимушені, доброзичливі та активні люди дуже різноманітних культур та походження.

Університет Каліфорнії, Сан-Дієго

Розташований на понад 5 квадратних кілометрів лісу з видом на Тихий океан, Каліфорнійський університет, Сан-Дієго має справді вражаюче розташування та багате інтелектуальне середовище одного з 15 найкращих науково-дослідних університетів у світі. Університет Сан-Дієго був заснований винятковими вченими, які не боялися ризикувати, щоб переосмислити загальноприйняту мудрість. Сьогодні університет продовжує рухати інновації для просування суспільства, сприяння економічному зростанню та покращенню нашого світу. Університет Сан-Дієго протягом декількох років займає перше місце серед державних університетів у країні Вашингтонським місячником, виходячи з позитивного впливу університету на країну.

Каліфорнійський університет, Сан-Дієго

Каліфорнійський університет, Сан-Дієго розширення - це відділ професійної освіти та державних служб UC San Diego. Навчані викладачами, які є експертами у своїх галузях, курси UC San Diego Extension пропонують найсучасніші знання та передові знання про широкий спектр галузей. Студенти з розширенням отримують перевагу від негайно застосованої інформації, професійної та академічної мережі однолітків та кращого розуміння американської культури.

128798_1_UCSanDiegoPublications_ErikJepsen.jpg

Міжнародні програми UC San Diego Extension

Міжнародні програми UC San Diego Extension розташовані на прекрасному та престижному кампусі UC San Diego. Міжнародні програми - це розділ розширення UC San Diego, який пропонує студентам та професіоналам-міжнародникам можливість навчатися за кордоном в Каліфорнійському університеті, Сан-Дієго. Міжнародні програми UC San Diego Extension включають: курси англійської мови та викладання англійської мови як іноземної (TEFL) сертифікати, що пропонуються Інститутом англійської мови UC San Diego; сертифікати з управління бізнесом та проектами; і університетські кредитні програми, які дозволяють студентам проходити заняття майже в усіх академічних кафедрах Каліфорнійського університету, кампусі Сан-Дієго.

На додаток до наших курсів курсів, Міжнародні програми мають досвідчених міжнародних служб для студентів, які допомагають у всіх аспектах навчання за кордоном.

Інструктори

UC San Diego Extension має унікально кваліфікованих інструкторів, які надають найкращі результати навчання та навчання в класі. У UC San Diego Extension ми пишаємось нашими інструкторами і вважаємо, що вони є серцем досвіду розширення. Оскільки інструктори з питань розширення є ретельним підбором та фахівцями у своїй галузі, вони приносять як сучасні знання з предметів, так і пристрасть до обміну своїми знаннями в контексті аудиторії.

Розташування

Сан - Дієго

Address
University of California, San Diego
Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія