Прочитайте офіційний опис

Блиск у дії

Міжнародна програма вивчення Берклі (BISP) забезпечує можливість короткотермінового навчання за кордоном у світовому класі та багатому у культурі University of California, Berkeley . Люб'язно називається "Берклі" або "Каль", він славиться своїми провідними вченими, соціальною активністю, інноваціями та різноманітністю студентського корпусу. Іншими словами, "Brilliance in Action".

Викладачі Берклі є одними з кращих у своїх сферах, займаються новаторськими дослідженнями, інноваційним мисленням, надихаючим викладанням та обслуговуванням суспільства. Не менше семи поточних факультетів університету проводять Нобелівську премію, демонструючи рівень знань, що пропонуються в цьому провідному університеті. У нашому глобалізованому світі У. К. Берклі продовжує сприяти свободі слова та продуманих дискусій, оскільки світ роботи та соціальних мереж стає все більш диверсифікованим.

Кампус живий та живий з деякими кращими студентів та аспірантів з Каліфорнії та усього світу, які активно займаються студентським містечко життя та в громаді. Кампус і навколишні райони багаті культурою, з необмеженими можливостями жити в Каліфорнії та США

У результаті продовження університетських досліджень та академічної майстерності, UC Berkeley займає одне з кращих позицій у світі. Згідно з виданням Times Higher Education, щороку він називається одним із світових брендів глобальних університетів "Elite Six" . Крім того, UC Berkeley був названий державним університетом № 1 в США у рейтингах університетів за рейтингом новин та світової доповіді 2018 року , як це було в багатьох минулих роках.

Так багато чого бачити, так багато чого зробити!

Кампус у Берклі вражає життям, з більш ніж 41 000 студентів з Каліфорнії та всього світу, щоб створити динамічну та взаємопов'язану спільноту. Щоденні заняття, спектаклі та події є загальними в кампусі та навколишньому просторі та відкриті як для студентів, так і для широкої громадськості.

Студенти BISP заохочуються до участі в студентських групах , з яких більше 1000 доступні для вибору з усього університету.

Студенти часто подорожують у веселі та захоплюючі місця в Каліфорнії. Спільні поїздки включають поблизу Сан-Франциско, долини Напо, озеро Тахо, Йосеміті і вниз до прибережних пляжів до Лос-Анджелеса, Голлівуду та Сан-Дієго. Під час шкільних перерв вони можуть вийти за межі Каліфорнії до Лас-Вегасу, Великого каньйону, до Тихоокеанського північного заходу до штату Орегон або Вашингтон, Нью-Йорк, Чикаго, Флорида, Техас, або особливим фаворитом є Гаваї.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

University of California, Berkeley

Міжнародна програма вивчення Берклі (BISP) надає унікальну можливість для відвідування іноземних студентів з метою отримання високоякісних курсів поряд з студентами UC Be ... [+]

Міжнародна програма вивчення Берклі (BISP) надає унікальну можливість для відвідування іноземних студентів з метою отримання високоякісних курсів поряд з студентами UC Berkeley у програмі короткого навчання за кордоном на один-два семестри. BISP надає спонсорство та необхідний лист про запрошення на отримання студентської візи для кваліфікованих студентів, які зараховуються до курсів за платною оплатою. Ми також пропонуємо надійну програму діяльності та підтримку студентам, які отримують найсміливіші "Berkeley Experience".... [-]

США Berkeley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to Berkeley