University of California, Berkeley

Введення

Прочитайте офіційний опис

Блиск у дії

Міжнародна програма вивчення Берклі (BISP) забезпечує можливість короткотермінового навчання за кордоном у світовому класі та багатому у культурі University of California, Berkeley . Люб'язно називається "Берклі" або "Каль", він славиться своїми провідними вченими, соціальною активністю, інноваціями та різноманітністю студентського корпусу. Іншими словами, "Brilliance in Action".

Викладачі Берклі є одними з кращих у своїх сферах, займаються новаторськими дослідженнями, інноваційним мисленням, надихаючим викладанням та обслуговуванням суспільства. Не менше семи поточних факультетів університету проводять Нобелівську премію, демонструючи рівень знань, що пропонуються в цьому провідному університеті. У нашому глобалізованому світі У. К. Берклі продовжує сприяти свободі слова та продуманих дискусій, оскільки світ роботи та соціальних мереж стає все більш диверсифікованим.

Кампус живий та живий з деякими кращими студентів та аспірантів з Каліфорнії та усього світу, які активно займаються студентським містечко життя та в громаді. Кампус і навколишні райони багаті культурою, з необмеженими можливостями жити в Каліфорнії та США

У результаті продовження університетських досліджень та академічної майстерності, UC Berkeley займає одне з кращих позицій у світі. Згідно з виданням Times Higher Education, щороку він називається одним із світових брендів глобальних університетів "Elite Six" . Крім того, UC Berkeley був названий державним університетом № 1 в США у рейтингах університетів за рейтингом новин та світової доповіді 2018 року , як це було в багатьох минулих роках.

Так багато чого бачити, так багато чого зробити!

Кампус у Берклі вражає життям, з більш ніж 41 000 студентів з Каліфорнії та всього світу, щоб створити динамічну та взаємопов'язану спільноту. Щоденні заняття, спектаклі та події є загальними в кампусі та навколишньому просторі та відкриті як для студентів, так і для широкої громадськості.

Студенти BISP заохочуються до участі в студентських групах , з яких більше 1000 доступні для вибору з усього університету.

Студенти часто подорожують у веселі та захоплюючі місця в Каліфорнії. Спільні поїздки включають поблизу Сан-Франциско, долини Напо, озеро Тахо, Йосеміті і вниз до прибережних пляжів до Лос-Анджелеса, Голлівуду та Сан-Дієго. Під час шкільних перерв вони можуть вийти за межі Каліфорнії до Лас-Вегасу, Великого каньйону, до Тихоокеанського північного заходу до штату Орегон або Вашингтон, Нью-Йорк, Чикаго, Флорида, Техас, або особливим фаворитом є Гаваї.

Розташування

Берклі

Address
Berkeley International Study Program Department of Sociology 410 Barrows Hall
4720-1980 Берклі, Каліфорнія, США

Програми