Udacity

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Наша місія полягає в доступній, доступним, цікавим, і вельми ефективним вищу освіту в світі. Ми вважаємо, що вища освіта є основним правом людини, і ми прагнемо допомогти нашим студентам для просування їх утворення і кар'єри.

Ми віримо

не освіта більше не є подією одноразовий, але протягом усього життя досвід. Освіта повинна бути менше пасивне прослуховування (ніякі довгі лекції) і більш активним робити. Освіта повинна давати студентам домогтися успіху не тільки в школі, але і в житті.

Ми винаходити освіта в 21 столітті на подолання розриву між реальними навичками, відповідної освіти та зайнятості. Наші студенти будуть вільно володіти новою технологією, сучасної математики, науки і критичного мислення. Вони будуть одружуватися навички з творчістю і людства, щоб дізнатися, думаю, і зробити. Udacians цікаві і займаються громадянами світу.

Наша історія

Udacity народився з експерименту Стенфордського університету, в якому Себастьян Тран і Пітер Норвіг запропонували свою «Введення в штучний інтелект" звичайно онлайн будь-кому, безкоштовно. Більше 160 000 студентів в більш ніж 190 країнах, що навчаються і не набагато пізніше, Udacity народився. Тепер ми з зростаючої команді педагогів та інженерів на місії, щоб змінити майбутнє освіти на подолання розриву між реальними навичками, відповідної освіти та зайнятості.

Розташування

гірський вид

Address
2465 Latham Street 3rd Floor,
CA 94040 гірський вид, Каліфорнія, США

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: