Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Наша місія полягає в доступній, доступним, цікавим, і вельми ефективним вищу освіту в світі. Ми вважаємо, що вища освіта є основним правом людини, і ми прагнемо допомогти нашим студентам для просування їх утворення і кар'єри.

Ми віримо

не освіта більше не є подією одноразовий, але протягом усього життя досвід. Освіта повинна бути менше пасивне прослуховування (ніякі довгі лекції) і більш активним робити. Освіта повинна давати студентам домогтися успіху не тільки в школі, але і в житті.

Ми винаходити освіта в 21 столітті на подолання розриву між реальними навичками, відповідної освіти та зайнятості. Наші студенти будуть вільно володіти новою технологією, сучасної математики, науки і критичного мислення. Вони будуть одружуватися навички з творчістю і людства, щоб дізнатися, думаю, і зробити. Udacians цікаві і займаються громадянами світу.

Наша історія

Udacity народився з експерименту Стенфордського університету, в якому Себастьян Тран і Пітер Норвіг запропонували свою «Введення в штучний інтелект" звичайно онлайн будь-кому, безкоштовно. Більше 160 000 студентів в більш ніж 190 країнах, що навчаються і не набагато пізніше, Udacity народився. Тепер ми з зростаючої команді педагогів та інженерів на місії, щоб змінити майбутнє освіти на подолання розриву між реальними навичками, відповідної освіти та зайнятості.

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree:

Introduction to Udacity