Прочитайте офіційний опис

Ось у US Aviation Academy ми пишаємося тим, що ми є одним з найкращих варіантів авіаційної освіти та навчання серед ентузіастів, що прагнуть пілотів і льотчиків. Наша авіаційна школа успішно обладнала десятки студентів з польотів з великою кількістю знань з авіації, що допомогло їм досягти рівня знань, необхідних для отримання встановлених пілотних ліцензій, сертифікатів та рейтингів. Ми робимо так рік за рік, працюючи разом з нашими студентами і забезпечуючи їм лише найвищий рівень польоту, навчання та навчання.

Наша Авіаційна Академія

US Aviation Academy прагне до досконалості з моменту відкриття наших дверей у 2002 році. Ми - Федеральна авіаційна адміністрація, яка затвердила літаку Академії CFR Part 141, яка була включена до числа найбільш високо оцінених польських шкіл країни. З двома місцями розташування кампусу в Північному Техасі наші студенти авіації зможуть отримати навчання з польотів у Дентоні, штат Техас, у муніципальному аеропорту Дентона (DTO) або у Шермані, штат Техас, в регіональному аеропорту Північного Техасу (GYI). Обидві місця пропонують різноманітні можливості для студентів покращити свій навчальний досвід. Наша польочна школа навіть може похвалити самоосвітою владою в нашому місці DTO.

Оскільки US Aviation Academy має спеціальний авторитет з контролю за нашою польською школою, ми можемо мати остаточний висновок у тому, чи будуть наші лідери чи ні льотчики, що прагнуть, отримувати відповідні ліцензії, рейтинги та сертифікати. Хоча це так, ми зробимо все можливе, щоб забезпечити своєчасне отримання студентами бажаних ліцензій, сертифікатів та / або рейтингів.

Кар'єра

Ми пропонуємо курси льотної підготовки для людей, які хочуть стати сертифікованими льотчиками для кар'єрних і непрофесійних цілей. Наша шановна академія авіації готує студентів до спортивних, приватних та комерційних пілотних ліцензій, а також багаторічного рейтингу, рейтингових інструментів, авіаперевезень та сертифікації польотів.

Час в нашій польській школі включає в себе навчання в класі, навчання в польоті та інструктаж про початкову освіту. Запропоновані FAA-схвалені авіаційні фахівці керують усіма цими послугами, так що студенти отримують освіту, що відповідає найвищим галузевим стандартам.

Найважливішими пріоритетами американської авіації є дотримання високих стандартів, які FAA вимагає від авіаційних шкіл, і побачити надію наших студентів і мрії стати льотчиками, стаючи реальною реальністю. Якщо ви готові почати навчання з польоту, зв'яжіться з нами сьогодні!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

US Aviation Academy

Tarrant County College разом з US Aviation пропонує візу F-1 для професійної пілотної програми. Програма включає в себе ваших 2-річних колег по прикладних наук, а також н ... [+]

Tarrant County College разом з US Aviation пропонує візу F-1 для професійної пілотної програми. Програма включає в себе ваших 2-річних колег по прикладних наук, а також навчання з польотів, щоб перейти до вашої кар'єри як професійного льотчика. Протягом цих двох років ви будете виконувати інструкції з польоту через FAA Commercial Single і Multi, а також сертифікованого інструктора з польоту. Після того як ви закінчите програму, ваша F-1 Visa дозволяє подати заявку на додаткове практичне навчання, щоб створити години, працюючи в якості першої інстанції на строк до одного року. Це виняткова можливість побудувати польоти в Сполучених Штатах, перш ніж почати кар'єру авіакомпанії.... [-]

США Denton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

US Aviation Academy

Професійна пілотна програма US Aviation Academy - це найшвидший спосіб розпочати свою кар'єру в якості пілота авіакомпанії. Починаючи з попереднього досвіду роботи в авіа ... [+]

Професійна пілотна програма US Aviation Academy - це найшвидший спосіб розпочати свою кар'єру в якості пілота авіакомпанії. Починаючи з попереднього досвіду роботи в авіації, менш ніж за рік, ви можете бути пілотом Commercial Multi Engine з рейтингом інструмента. Кваліфіковані студенти можуть закінчити навчання всього за 7-9 місяців. Наші курси FAA Part 141 відповідають вимогам ІКАО та відповідають більшості вимог країни. US Aviation Academy також має Орган самоконтролю FAA, що означає, що всі контрольні поїздки виконуються нашими досвідченими співробітниками, а не сторонніми екзаменаторами. Це зменшує час і вартість навчання. Наш великий парк з більш ніж 100 літаками також забезпечує широкі можливості для польотів.... [-]

США Denton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
7 - 9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою