Прочитайте офіційний опис

програми

Інтенсивна англійська:

Один рік програма з 6 рівнів. Заняття проводяться з понеділка по п'ятницю з 9:00 ранку до 2:50 вечора (з години і 10 хвилин на обід) П'ять класів у день (граматика, читання, письмо, говоріння, аудіювання та та інші). Кожен рівень 7 тижнів. Сім'ї з американськими родинами доступні на обмеженій основі. Студентська віза консультування доступні.

Підготовка до TOEFL Клас:

TOEFL Граматика, читання, аудіювання та здачі тесту навичок. Позакласний клас доступний, якщо 4+ студенти зареєструватися для класу.

Наша школа

Красиві Послуги: ULI знаходиться в Cityplex Towers (Middle Tower, 14 поверх). Дружні та досвідчені викладачі: вчителі Денне є ступінь магістра в галузі викладання англійської мови як (TESL) другої мови. Регулярні конференції планується з класний вчителів кожної сесії. Всі викладачі мають годин на тиждень, доступних для офісу студентської консультації. Додаткове англійської практики: Репетитори, екскурсії, бесіди з американськими студентами під час деяких періодів обіду (навесні та восени) тільки. Християнська школа: Інтенсивне англійської Програма має каплицю раз на тиждень (який допомагає з слухом). Розташований в Талса, штат Оклахома в США: Талса є безпечним, красивим, і мирне невелике місто в самому серці зеленої країни. Низькі ціни: Висока якість програми за нижчою ціною, ніж більшість інтенсивних програм англійської мови. Маленькі Класи: Інтенсивний класи 15 або менше студентів.

Про себе ULI Місія

Університет Інститут Мова є інтенсивний курс англійської школи, використовуючи комунікативну та цілісний підхід із зануренням в культурі, звичаї, мову та Сполучених Штатах. Наша мета полягає в наданні необхідних інструментів англійською мовою, щоб підготувати студентів до успішної у досягненні їх наукових, ділових та особистих цілей. Невід'ємною частиною нашої програми є забезпечення безпечного, люблячий сприятливих умов для навчання наших студентів. Ми вважаємо, що, як християнський інститут, у нас є можливість вплинути на міжнародні відносини і надалі справі миру і взаєморозуміння. Ми надаємо професійні, якість інструкція підкреслюючи вчитель / студент і взаємодія студента / студента з тим, що студенти мають різні цілі і стилі навчання.

Мети

Для отримання випускників з навичками, які мовних необхідних в академічній обстановці. Дати можливість студентам досягти прийнятних стандартів з університетів і коледжів вступних випробувань. Для забезпечення якісного викладання з використанням еклектичний підхід, щоб дозволити студентам досягти рівня комунікативної компетентності, які відповідають їх особистих і професійних цілей. Щоб побудувати середу розуміння і прийняття для всіх студентів, незалежно від етнічної приналежності, національності, статі або релігії.

Акредитація

Університет Інститут мови акредитована Комісією з англійської мови Програми акредитації на період серпень 2013 по серпень 2018 року і погоджується з тим, щоб відстоювати СЕА стандарти для англійської мови програм і установ. СЕА визнаний міністр освіти США як національне агентство акредитації програм англійської мови та інститутів в США

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

University Language Institute

Університет Інститут мови є акредитованим інтенсивна програма англійської розташовується в місті Талса, штат Оклахома, США. У нас є 6 рівнів англійської мови від початку ... [+]

Інтенсивна програма вивчення англійської мови Наша програма

Університет Інститут мови є акредитованим інтенсивна програма англійської розташовується в місті Талса, штат Оклахома, США. У нас є 6 рівнів англійської мови від початку до просунутого, щоб допомогти нашим студентам виконувати свої академічні, особисті та бізнес-англійської цілей. Студенти можуть розпочати протягом року, і надходять студенти тест, щоб визначити їх рівень. Студенти вивчають 5:00 в день, 5 днів на тиждень, в цілому 25 годин навчання англійської мови на тиждень. Заняття включають граматику, письмо, читання, аудіювання та усне мовлення. Тривалість кожного рівня становить 7 тижнів з новими сесій, починаючи кожні 8 тижнів.... [-]

США Тульса
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою