University of California, Irvine - Summer Session

Введення

Прочитайте офіційний опис

Остаточний досвід університету чекає вас цього літа в Університеті Каліфорнії, Ірвін, визнаний у всьому світі за його передового досвіду в області вчених і наукових досліджень. Наш рейтинг, як 9 місце серед кращих державних університетів країни, відповідно до щорічного News & World Report США, є свідченням калібру нашої академічної репутації. UC Irvine поєднує в собі сильні сторони великий, динамічний дослідницький університет з дружнім почуттям невеликого коледжу і неймовірної щедрості незрівнянну Південної Каліфорнії місце.

uci01

Більше 12000 студентів навчаються в UCI протягом літа. Приєднуйтесь до нас, щоб бути частиною цього різноманітного студентського населення!

  • Гроші журнал зайняв 13 - е місце серед UCI чотирирічних коледжів і університетів країни , що доставляють найбільше значення, 3 - ий кращий громадський університет в нації і # 1 Університет для любителів пляжного відпочинку
  • # 9 серед кращих державних університетів країни США Новини & World Report
  • Пол Merage школа бізнесу входить в число провідних бізнес - шкіл США Новини та World Report, Business Week, і Financial Times
  • # 1 з 179 шкіл в якості міри Нью - Йорк Таймс доступу до коледжу для студентів нижчого і середнім рівнем доходу
  • 3 Дослідники UC Irvine були удостоєні Нобелівської премії
  • Ірвін є найбезпечнішим великим містом в Америці в протягом 10 років поспіль Федеральне бюро розслідувань Студенти в UCI приїжджають з усіх кінців США і представлені понад 87 країн

Розширити свої горизонти в самих різних і красивих Irvine

Південна Каліфорнія є великим туристичним центром з дивовижним мистецтвом, культурою та пригод все в короткі відстані один від одного. Ірвін має внутрішній аеропорт і поїзди, щоб студенти могли подорожувати в Каліфорнії або США відносно швидко.

Життя з велогонок

Арройо Віста Житло знаходиться в декількох хвилинах ходьби від класів і Univesity Town Center.

Живучи в університетському містечку, ви будете частиною нашого полікультурного співтовариства і буде зустрічатися, вчитися, і розвивати дружні відносини з іншими студентами. На кампусі доступні для всіх зареєстрованих вітчизняних і іноземних студентів літньої сесії.

uci02

Ласкаво просимо на вихідні дні - Прибуття та орієнтація

Коли ви вперше прибули, персонал літньої сесії зустріне Вас в аеропорту і доставить Вас до місця проживання залах. Вони допоможуть вам при реєстрації після прибуття, трансфер ключі, і оселитися в. Ви зустрінете нових сусідів по будинку і є якийсь час, щоб відпочити перед нашою групою вечерю.

На вашому першому неділю ми проводимо обов'язкову орієнтацію. Дізнайтеся про академічних очікувань і ресурсів, імміграції, безпеки і американської культури. Ви також можете зустріти всіх іноземних студентів, програми наставників і співробітників. Дивіться, де ваші класи розташовані і дізнатися про численних поїздок і заходів.

Розташування

Ірвін

University of California Irvine

Address
UCI Summer Session
P.O. Box 6050

92616-6050 Ірвін, Каліфорнія, США
Телефон
+1 949-824-5011