TrainUp

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до TrainUp.com

TrainUp.com був заснований Джеремі Тіллманом у 2004 році; З більш ніж 50 000 компаніями, які придбали навчання, TrainUp.com - це найбільший тренінговий майданчик у мережі та співпрацює з сотнями провідних постачальників послуг, включаючи комп'ютерні навчальні центри New Horizons, Global Knowledge, SkillPath, Learning Tree, Lorman Education, Skillsoft та інші. . Навчальна мережа TrainUp.com включає в себе понад 300 000 навчальних заходів під керівництвом інструкторів та 20 000 онлайнових курсів та відеозаписів.

Як і інші популярні онлайн-магазини, TrainUp.com заощаджує час і забезпечує якісніші результати порівняно з традиційними методами пошуку тренувань. Підготовка тренінгу допомогла координувати тренінги, підготовлені викладачами, в Інтернеті або навчанні на місцях для приватних осіб понад 50 000 компаній, у тому числі майже 500.

TrainUp також спеціалізується на створенні індивідуальних рішень для навчання, ефективності та управління талантами. Компанія TrainUp розробила спеціальні технології та навчальні рішення для створення, відслідковування, управління та оцінки масштабних ініціатив для багатьох великих і впізнаваних корпорацій.

Поїздка

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб представити та забезпечити рішення, засноване на навчанні, а також можливості та технології, що перевершують очікування клієнтів та партнерів.

Наші цінності

У TrainUp.com у нас є сім'я перша культура. Ми ведемо справу з цілісністю і завжди прагнемо представити творчі та інноваційні рішення.

Навчальний майданчик

Ми підключаємо тих, хто шукає підготовку, до можливостей навчання на відкритому ринку та дозволяє нішевим постачальникам стати видатними навіть у наших найбільших партнерів з навчання. Ми прагнемо представити найкращих постачальників, вміст та доступні рішення.

Розташування

Маккінні

Address
Mckinney, Texas
Маккінні, Техас, США