The Seattle Colleges

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо! Чи не губіться в масах в найбільшому університеті. Візьміть новачка і класи другокурсник в Сіетлі Центральної і насолоджуватися менших розмірів класу з виділеними викладачів, які хочуть, щоб ви досягли успіху. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб отримати диплом про закінчення коледжу і передачі в програмі бакалавра, отримати сертифікат на основі навичок, або просто взяти кілька класів, Seattle Central має програму, розроблену для вас. Майже половина наших студентів передати чотири-річної школи після отримання їх асоційованих ступенів, і більш ніж на третину розробити або вдосконалити навички роботи. Сіетл Центральний Коледж трансформувалися життя протягом майже 50 років. Ми пишаємося тим, що перший коледжу Сіетла, обслуговує більше 500000 студентів з 1966 року. Наш головний кампус на Капітолійському пагорбі є єдиним коледжу в ядрі міста. Ми легко дістатися на громадському транспорті, а також у новому світлі залізничної станції найближчим часом підключити кампус до інших частин міста, в тому числі в Університеті штату Вашингтон. Наше міське розташування пропонує незліченні вибір для магазинів, ресторанів і розваг. Ми також пропонуємо заняття в двох сусідніх місцях. Технологічний центр Вуд, в Центральному окрузі, було навчання платників з 1936 року. Сіетлі морська академія на робочої набережній в Ballard навчає студентів для роботи в морській галузі. Seattle Central був визнаний The New York Times як коледжу вибору для амбітних, високі досягнення студентів. Коледж пропонує ступеня декількох бакалавра, 31 асоційованих ступенів і 45 сертифікатів в 28 навчальних програм, які обслуговують цілей кар'єри студентів і вимоги роботодавців в області кулінарного мистецтва, дизайну одягу, інформаційних технологій, морських, медичних і соціальних і гуманітарних послуг. Всі програми забезпечують реального світу, практичні заняття з інструкторами, які залишаються в курсі останніх тенденцій в галузі. Студенти в Сіетлі Центральної віком від 16 до 80 і складають динамічний і різноманітного співтовариства. Більше 50 країн представлені на території кампусу. Незалежно від ваших освітніх цілей, Seattle Central може допомогти. На відміну від багатьох коледжів, ми маємо відкриту політику вхідних плат. Якщо ви хочете добитися успіху в коледжі, у нас є місце для вас. Відвідування www.seattlecentral.edu/tour або зателефонуйте 206.934.3898.

Сіетл коледжі навчатимуть наших студентів, щоб стати добре підготовлені членами глобального суспільства.

Акредитація: Сіетл коледжі два роки державні установи, створені в 1967 році і акредитований Комісією на північний захід коледжів і університетів *, інституційним органом акредитації визнаний Радою з акредитації вищої освіти і Міністерство освіти США. Кожен коледж має акредитацію в індивідуальному порядку; Сіетл Професійно Інститут акредитований спільно з Seattle Central. (NWCCU, 8060 Avenue NE сто шістдесят п'ятий, Suite 100, Redmond, WA 98052)

Місце проживання: Більш 51000 студентів на рік відвідують один з наших трьох коледжів, всі з яких розташовані в межах міста Сіетл. Сіетл Центральний Коледж розташований на Капітолійському пагорбі, міському середовищі з легким доступом до центру міста Сіетл; North Seattle Коледж знаходиться в п'яти милях на північ від центру міста, в житловому районі; і South Seattle College в восьми милях на північний захід від центру міста на 87 акрів з видом на місто з міста West Seattle.

Ближче К 3000 міжнародних студентів відвідують наші коледжі щороку. Кожен коледж пропонує інтенсивні програми навчання англійської мови, а також передачі коледжу градусів підготувати для багатьох наукових спеціальностей. Кожен коледж також пропонує унікальну групу професійно-технічних програм, які варіюються від 1-7 кварталів і пропонують сертифікати або ступенів. Три бакалавра прикладних наук ступенів пропонуються в Центральній і Південній.

Іноземні студенти, які хочуть почати свій ступінь бакалавра в Сіетлі коледжів знайдете відмінні угоди про передачу в таких престижних університетах, як Університет штату Вашингтон, Сіетл університету, Університету штату Арізона, Texas A & M, кілька Університет Каліфорнії установ і багато інших.

Student Services пропонують безліч допоміжних послуг для студентів, починаючи від консультування і академічні консультації до навчаються, підтримка житлового будівництва, діяльності та можливостей студента лідерства.

опції програми Наступні навчальні програми доступні для іноземних студентів:

Інтенсивний англійський

Студенти записатися на курси загальної англійської на початку, проміжного або просунутого рівня.

коледж міст

Студенти розвивають академічні навички, щоб підготуватися до навчання на рівні коледжу / університету, і можуть надходити в один або кілька курсів рівня коледжу.

коледж Переклад

Студенти вступити в дворічний співробітник мистецтв (AA) або Асоційований науки (АС) ступеня в Сіетлі коледжів. Цей ступінь еквівалентно перших двох років в університеті. Ступінь передає асоційованої компанії до сотень чотирирічних коледжів і університетів по всьому США. Студенти користуються більш низьку плату за навчання і менші розміри класу, ніж в більшості чотирирічних коледжів.

Професійно-технічні програми

Студенти можуть вибрати з більш ніж 135 градусів і сертифікатів програм у професійній і технічній галузях. Програми розрізняються по довжині від одного до семи кварталів.

Висока Завершення школи

Студенти можуть завершити диплом середньої школи і отримати ступінь їх молодшого в той же час.

Літня сесія

Студенти можуть вибирати з цілого ряду англійських програм коледжу і протягом літнього семестру.

Вартість / Застосування / корпус Реєстраційний внесок: USD $ 50

Іноземні студенти вважаються нерезидентами для цілей навчання, поки вони знаходяться в Сполучених Штатах на неімміграційної візи (F, M, J, L, A, і т.д.). Нижче наведені оціночні витрати на студента в програмах на рівні коледжу або інтенсивного навчання ESL протягом одного кварталу (близько 3-х місяців). Витрати можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

- Інтенсивний англійський рівень коледжу

очна $ 2,700.00 США $ 3,079.00 США

Коледж збори (в середньому) - змінна $ 100.00 US $ 100.00 US

Медичне страхування (обов'язкове) $ 398,37 US $ 398,37 US

Книги $ 300.00 US $ 300.00 США.

Витрати на життя $ 2,550.00 США $ 2,550.00 США

автобус $ 150.00 US $ 150.00 US

Загальна сума кошторисних витрат: $ 6,198.37 США за квартал $ 6,577.37 США за квартал

  • Літо 2015 Медичне страхування Вартість: $ 242,10 США. Витрати на проживання будуть змінюватися, в залежності від того, як студенти управляти своїми грошима.

Прикладний процес

Кожен з наших коледжів перераховані кроки для застосування на своєму власному сайті. Після того, як студенти вирішують, який коледж для участі, вони повинні слідувати інструкціям, наведеним в коледжі. Критерії для прийняття однакові у всіх наших коледжах.

Житло

Кожен коледж надає допомогу іноземним студентам у пошуку належного житла. Відвідайте веб-сайт кожен коледж для докладної інформації про цю допомогу.

Міжнародні студентські послуги

Кожен коледж має офіс International Student Services, щоб допомогти студентам з прибуттям, знайомлячись, університетського містечка та орієнтації громад, житлового будівництва, соціальної діяльності та багато інших послуг.

Квартал / Семестр

Деякі установи в США діють на основі семестр (2 семестри на рік, як правило, 4-5 місяців в семестр) або квартал. Багато установ на Західному узбережжі США знаходяться на системі чверті, яка, як правило, 11-12 тижнів. Для установ в системі кварталі, є 3 кварталу в звичайний рік (осінь, зима, весна) і студенти можуть вибрати також відвідати Літній квартал. Сіетл коледжі використовують систему чверть

Варіанти передачі до 4-річних коледжів і університетів Міжнародні студенти з передачі в Сіетлі коледжів багатьох різних коледжів і університетів по всій території Сполучених Штатів. Наші коледжі встановили два види письмових угод з рядом чотирирічних коледжів і університетів:

Гарантія Прийом міжнародної передачі Договори прямого перенесення

Крім того, наші іноземні студенти були прийняті до сотням інших вищих навчальних закладів в Сполучених Штатах.

Представники 70-80 коледжів і університетів відвідують ярмарки Перенести International Student, які проводяться два рази на рік на наших кампусах.

Гарантія міжнародної передачі Прийом і Pathway Партнерства

Сіетл коледжі мають Передача прийому в Гарантії і Pathway партнерства з декількома організаціями-партнерами, в тому числі деякі з найбільш відомих коледжів і університетів в країні.

Міжнародні студентські заявники, які звертаються за трансферну програму коледжу може вибрати один з наших партнерських організацій передати за свої останні два роки ступінь бакалавра. Заявники, які приймаються до одного з Seattle Community Colleges отримає як вступний лист від наших коледжів і трансфер Прийом Гарантія † від університету вони обрали. Студент повинен завершити ступінь молодшого спеціаліста в Сіетлі коледжів з необхідною GPA для того, щоб виконати умовне пропозицію. Вимоги ГПД можуть бути отримані більшістю міжнародних студентів, середній бал GPA для іноземних студентів в Сіетлі коледжів 3.4. Студенти можуть показати ці вступні листи в посольство США або консульство, щоб пояснити свої академічні цілі та шляхи кар'єри і отримання студентських віз. Кожен з наших коледжів можуть допомогти студентам з процесом отримання цих листів.

- Тип угоди Обов'язковий GPA для передачі

Університет штату Арізона, Темпе, штат Арізона - (480) 965-7788

гарантія 2.50

Університет штату Каліфорнія, Northridge, CA - (818) 677-3760

гарантія 2,40

Університет штату Каліфорнія, Сан-Маркос, Каліфорнія 92078 - (760) 750-4000

гарантія 2.00

Університет Східного Вашингтона, Чейні, WA 99004 - (509) 359-2331

гарантія 2.00

Університет штату Індіана - Університет Пердью Індіанаполіс, Індіанаполіс, Індіана 46202 - (317) 274-7000

гарантія 2.00

Університет штату Монтана, Бозман, MT 59717 - (406) 994-72252

гарантія 2.00

Сан - Франциско державний університет, Сан - Франциско, Каліфорнія - (415) 338-1293

гарантія 2.00

Seattle Pacific University, Сіетл, штат Вашингтон - (206) 281-2000

гарантія 2.50

Університет Сіетла, Сіетл, штат Вашингтон - (206) 296-6000

гарантія 3.00

Університет штату Нью-Йорк в Онеонта, NY 13820 - (607) 436-3363

гарантія 2.50

Університет штату Аляска, Фербенкс, AK - (907) 474-7211

гарантія 3.00

Каліфорнійський університет, Ірвайн, Каліфорнія 92697 - (949) 824-6703

стежка 3.50

Університет Каліфорнії, Санта-Барбара, Каліфорнія 93106 - (805) 893-2881

стежка 3.50

Університет штату Невада, Лас-Вегас, штат Невада - (702) 895-3011

гарантія 2.50

Університет штату Вашингтон, Bothell, WA - (425) 352-5200

гарантія 3.00

Університет штату Вашингтон, Такома, штат Вашингтон - (253) 692-4788

гарантія 2,75

Університет штату Вашингтон, Pullman, WA 99164 - (888) 468-6978

гарантія 2.50

Університет Західного Вашингтона, Bellingham, WA 98225 - (360) 650-3000

гарантія 3.00

Розташування

Сіетл

Address
1500 Harvard Avenue
98122 Сіетл, Округ Колумбія, США