The Film Connection

Введення

Прочитайте офіційний опис

ФІЛЬМ ПІДКЛЮЧЕННЯ

З місця майже в кожному місті в Америці, фільм Підключення Film School знаходиться в унікальному становищі, щоб навчити вас як професійний кінематографіст поруч, де ви живете. Ми ставимо вас в якості учня (екстерном) в реальному кінокомпанії бути навчений один на один професійний режисер, який стане вашим місцевим наставником. Мало того, ви дізнаєтеся, технічні аспекти режисури, кінематографії, редагування і багато іншого, але ви також отримати цінні на робочому місці досвід роботи, а також можливість отримати інсайдерську доступ і з'єднання, які так необхідні до наявності успішна кар'єра в кіно.

У зв'язку Film, у нас є одна головна мета: допомогти новим, прагнуть кіноіндустрії претенденти отримати підготовку, досвід і зв'язки, вони повинні проникнути в бізнесі. Ми тут не просто навчити вас навички: ми тут, щоб допомогти вам почати свою кар'єру. Ми прагнемо до вашого успіху.

вам потрібно попередній досвід, щоб бути студентом Film Connection чи? Ні, ви не знаєте. Деякі з наших студентів, які мають досвід фільму; багато інших не роблять. Наша навчальна програма є досить гнучкою, щоб задовольнити Ваші потреби, будь то новачок або ветеран в кіноіндустрії. Ми отримуємо вашу ногу в двері, допомагаючи вам прийняти ваші навички на наступний рівень.

Секретний інгредієнт: Наставництво Що таке наш секрет? Ні для кого не секрет, насправді взагалі, хоча це не говорили багато про що іншими кіношкіл. Секрет наставництва.

Майже кожен успішний професіонал в кінобізнесі, незалежно від їх освіти або досвіду, можна вказати принаймні, один наставник, який допоміг їм разом. Наставництво є ключовою частиною кіноіндустрії до тих пір, як галузь сама була навколо, і до того існували школи кіно, це був єдиний спосіб потрапити в кіноіндустрії. Навіть сьогодні, немає кращого способу дізнатися мотузки або утвердитися в кіно, ніж працювати один на один з плівкою професіонала реальної робочої. навчання в класі може навчити вас деякі навички, але він не може насправді підключити вас до галузі. Наставник, однак, може. Саме тому в Connection Film, метод наставник-учень (Екстерн) є основою всієї нашої програми. Як наставництва роботи? Якщо ви хочете бути продюсером, ми пару, яку ви з продюсером, щоб дізнатися один на один. Якщо ви хочете бути директором, ми пара вас з загартованим директором. Якщо ви хочете бути сценаристом, ми пару Вас з успішним сценаристом. Ви отримуєте ідею: з нашою програмою, ви виховав і навчив кимось, хто успішно робить роботу, яку ви хочете робити в кіно. Мета тут проста: поміщаючи вас в якості учня (екстерном) з наставником в реальній виробничій компанії, ми даємо вам отримати підготовку, досвід роботи і з'єднання вам потрібно для того, щоб отримати роботу в промисловості, коли ви закінчили.

підстраховка Як ефективно, як наш підхід до навчання, ми знаємо, що в цій справі, ніщо не впевнений, річ. У той час як багато хто з наших студентів отримати роботу, як тільки вони закінчать (і навіть раніше), немає ніякої гарантії, що робота буде чекати вас, коли ви закінчили університет. Вам потрібна безпека нетто-мережу підтримки вже на місці, коли вам це потрібно. Саме тому підключення Film створена програма розміщення робочих місць, що є другою немає.

Простіше кажучи, якщо до того часу, коли ви закінчили програму, ви не були найняті вашим наставником або за допомогою з'єднання ви зробили в ході вашої підготовки, ми допоможемо вам знайти роботу. Ми озброїти вас з інструментами, необхідними, щоб покласти ваші кращі ноги вперед, ми нишпорити нашу мережу зв'язків для кожного фільму завдання відкриття ми можемо знайти, і ми допоможемо вам подати заяву на них. Ця мережа безпеки на місці, якщо вам це потрібно до повного року після закінчення навчання.

Чому ми робимо все це? Дуже просто: у зв'язку Film, наша мета не прийняти ваші гроші, навчить вас деякі навички і перетворити вас вільно. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти вам отримати вашу кар'єру в кіно з мертвої точки. Ось чому ми пройти зайву милю для вас.

Наше прагнення до доступного утворення Це не є незвичайним для школи кіно стягувати понад $ 50000 або більше в навчанні, і наш один на один наставник-учень підхід (Екстерн) легко оцінюється по крайней мере, що багато, якщо не більше. Але в зв'язку Film, ми прагнемо тримати ваші витрати вниз, так що ви не обтяжені пошкоджуючи суми боргу, коли ви закінчили університет. Саме тому ми обмежити вартість наших програм до $ 9,800 (включаючи книги, матеріали та програмне забезпечення). Ми зберігаємо за навчання низько, так що ви можете собі дозволити, щоб піти в школу і отримати з вашої кар'єрі без необхідності платити ваші студентські кредити протягом багатьох років після закінчення навчання.

Industry Professionals ВООЗ схвалюємо FILM З'ЄДНАННЯ

Розташування

Марина дель Рей

Address
Марина дель Рей, Каліфорнія, США