TheFilmSchool

Введення

Прочитайте офіційний опис

Підніміть своє ремесло

Для людей, які пристрасно приводом для створення історій, TheFilmSchool Сіетл надає інструменти, необхідні, щоб підняти своє ремесло розповіді. Тут ви знайдете титулованих викладачів і фахівців галузі, які захоплені допомагаючи письменники і кінематографісти знайти свою особисту і справжній голос. Ми вважаємо, що в наш цифровий вік, розповіді є найбільш потужним засобом для підключення. Так чи ваша пристрасть веб-серії, комедія або драма серії, короткометражні фільми або функції, TheFilmSchool має програму, щоб допомогти вам прийняти вашу роботу на новий рівень. Багато хто з наших випускників назвали свій час з нами "життя змінюється."

МІСІЯ

TheFilmSchool є некомерційною школи, корениться в прогресивної, професійної розповіді через кіно, радіо, телебачення та передових нових засобів масової інформації. Школа надає своїм студентам з основоположною освіти та досвіду роботи у творчих середовищ в межах бізнесу та мистецтва.

VISION

TheFilmSchool є домом інноваційної, творчої освіти в кіно, з акцентом на історію. Ми ведемо, наставляти і розширення прав і можливостей наших студентів до зачаття і розвивати свої ідеї історії, в результаті чого їх життя. Ми вважаємо, потужні розповіді, наведені платформу, можуть підняти людське стан.

Чому TheFilmSchool?

"Сіетл є одним з 10 кращих міст для початківців кінематографістів" Кіноіндустрія Журнал, грудень 2011 TheFilmSchool дасть вам ремесло, що принесе свої історії живі і надихати вас, щоб висловити свій голос у вашій роботі. Це змінить вас.

Зібравши разом художників, TheFilmSchool будує таку необхідну почуття спільності серед своїх студентів та викладачів. Протягом всієї нашої програми, студенти та викладачі поділитися досвідом, що призводить до довгострокових відносин і триваючого співробітництва. Студенти йдуть на форму листа семінари зі своїми однокласниками і розвивати наставництва з викладачами.

Плюс немає абсолютно ніякого місця як Сіетл.

Задовго до того, Starbucks і Microsoft поклав Сіетл на корпоративному карті, місто було притулком для художників, музикантів і кінематографістів. Починаючи з 2003 року, місто допоміг 62 незалежних фільмів отримують зроблено в області ... Цей вид підтримки принесло багато нових кінематографістів в місто і все ще більш доморощені таланти захоплені про стрілянину свої фільми в Сіетлі.

-MOVIEMAKER ЖУРНАЛ, Зима 2007

Розташування

Сіетл

Address
The Film Center, 305 Harrison St.,
WA 98109 Сіетл, Округ Колумбія, США