Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Texas A & M University - Тексаркані

Місія

Як член Texas A & M University System, Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) являє собою всеосяжний регіональний університет, який надає студентам академічно складним, цікавим і нагородження освітнього досвіду за допомогою якісного навчання, науки, підтримки студентів послуг, спільно позакласних програмування, дослідження і обслуговування. Завдяки особистій увазі наших викладачів і співробітників, студенти отримують можливість придбати знання, вміння і навички, щоб стати лідерами в обраній ними професії і підготуватися до можливості служити в глобальному середовищі.

сильні Академіки

  • 24 студентів і 13 магістерських
  • Класи викладаються doctorally підготував факультет, а не асистентів
  • Невеликі класи з 18: 1 ставлення студента-к-факультету

Vibrant співтовариство

У TAMUT, Ми пропонуємо кілька способів для студентів, щоб досліджувати життя кампуса за межами класної кімнати з одним позашкільних, соціальних і легкоатлетичних змагань, грецької життя і понад 40 студентських організацій.

нові об'єкти

  • Нещодавно розширено 375-акрів
  • Сучасні зручності в Bringle Lake Village на кампусі гуртожиток

Доступна освіта

  • Більше 15 мільйонів $ у фінансовій допомозі і стипендій в 2015-2016
  • 65% студентів, які мають право на отримання фінансової допомоги

Велика цінність

У TAMUTМи надаємо нашим студентам високу якість освіти, яке є найменшою вартістю відвідуваності чотирирічних університетів в Техасі, а також в регіонах Арканзас, Оклахома і Луїзіана.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Texas A&M University Texarkana

Інтенсивна програма вивчення англійської мови (МЕП) готує іноземні студент для досягнення успіху в академічних програмах або професійній кар'єрі, пропонуючи академічний с ... [+]

Інтенсивна програма вивчення англійської мови (IEP) Наша місія

Місія Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) Інтенсивна англійська мова програми (МЕП) поєднана з місією університету, яка полягає в наданні студентам можливість придбати знання, вміння і навички, щоб стати лідерами в обраній ними професії і підготуватися до можливості служити в глобальному середовищі.

The Програма МЕП TAMUT в прагне забезпечити глобальний, міжнародний досвід для студентів TAMUT і викладачів, як це відображено в його місії. Для іноземних студентів і вчених, програма прагне запропонувати академічно складним, цікавим і нагородження освітній досвід, пропонуючи якісний англійську мову як другу мову (ESL) навчання і підтримки студентів послуг. Через особистої уваги, наша адміністрація МЕПА і викладачі прагнуть допомогти студентам учасника в розробці лінгвістичних, академічні та професійних навичок, які допоможуть в їх придбанні культурних навичок адаптації, необхідних для функціонування і успіху в глобальному суспільстві, в якому англійською мовою є основним мова спілкування.... [-]

США Тексаркана
інформація
англійська
Денне навчання
16 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
Address
7101 University Ave.
75503 Тексаркана, Техас, США
Веб-сайт
Телефон
+1 903-223-3000