Summer at Smith College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Літні передплатні програми в Смітському коледжі пропонують інтелектуально стимулюючі та унікальні можливості для молодих жінок середніх шкіл, які бажають виховувати свої академічні інтереси в класі та за її межами. Щорічно ці програми пропонують більш ніж 200 молодим жінкам свободу вивчати складні та цікаві предмети, зміцнювати свої коледжні програми та відбирати досвід студентів Сміта під час навчання та навчання з іншими мотивованими та амбіційними студентами з усього світу. Сміт вітає ці програми молодими жінками з багатьох національностей та різними расовими та соціально-економічними ознаками, які разом утворюють надзвичайну інтелектуальну спільноту. Навчальна обстановка - практична, колективна, дослідницька, складна і багата на приклади. Члени викладачів Сміту пропонують особисту увагу в класі, заохочуючи інтереси та пристрасті студентів та допомагаючи їм розвивати нові академічні навички. Учасники випробовують враження від життя коледжу в прекрасному кампусі 147 акрів Сміта, з його традиційними плющовими будівлями, чудовими садами та Райським ставком. Студенти живуть разом у коледжах, а студенти Сміта служать резидентами-спостерігачами та викладачами. Всі страви подаються в будинку їдальні. Кампус Сміт знаходиться на відстані кількох кроків від центру Нортгемптона, штат Массачусетс, який регулярно згадується як найкращі коледжі та кращі мале мистецтва в країні. Студенти відвідують курси та майстер-класи протягом кожного дня та можуть вибирати з різноманітних організованих культурних, соціальних, спортивних та художніх заходів вночі та на вихідних. Тут молодих жінок сприймають всерйоз та натхненні успіху, як вчені, вчені, письменники, дослідники та лідери.

Для іноземних студентів

Прескользькі програми Смітського коледжу запрошують міжнародних студентів щороку з усього світу до наших програм. Ви побачите, що наші маленькі класи, подібні до досвіду студентів в Сміті, пропонують виняткове навчання в середовищі, де жінки сприймаються всерйоз та натхненні, щоб досягти успіху як лідерів. Сміт розташований у північно-східній частині Сполучених Штатів Америки, районі з найвищою концентрацією міжнародних студентів у будь-якій точці країни.

Знання англійської мови

Подаючи заявку на програму, будь ласка, розгляньте як ваш інтерес і знайомство з предметом, так і рівень вашого володіння англійською мовою. Щоб досягти успіху в наших складних програмах, ви повинні бути достатньо володіти англійською мовою, щоб йти в ногу з лекціями в класі, брати участь у групових дискусіях, швидко читаючи та писати англійську мову, спілкуватися та спілкуватися з колегами. Ваша англійська майстерність має вирішальне значення для отримання позитивного досвіду.

Тести на англійську мову (TOEFL або IELTS) потрібні для іноземних громадян. Вони необхідні для того, щоб учні отримали інструктаж іншою мовою, ніж англійська мова. Якщо студенту було вручено англійську мову на два роки або менше, вони все ще повинні подавати результати англійської мови. Студенти, які отримали інструктаж на англійській мові протягом трьох років і більше, не повинні подавати бали.

Зверніть увагу, що вимога до тесту грунтується на громадянстві, а не на тому, де студент відвідує школу.

Рекомендовані наступні результати:

  • TOEFL: ми рекомендуємо отримати мінімальну оцінку TOEFL в 90 разів
  • IELTS: ми рекомендуємо мінімальну загальну оцінку IELTS у 6,5

Життя у Сміта

Велика частина вашого досвіду буде мати реальне відчуття для життя коледжу та самостійного життя. Пориньте в кампус, який буде надихати вас, з додатковою перевагою від догляду та керівництва жилих директорів та інтернів.

Жити

Насолоджуйтесь кімнатою в одному з прекрасних будинків Сміта, у кожному з яких є вітальня, яка служить прекрасною домашньою базою. Студенти залишаються в будинках Талбота, Ламонт, Джіллет та Нортроп. У будинках Сміта є одномісні та двомісні номери, а більшість учасників матимуть одномісного номеру.

Кожен будинок має свій власний їдальню, а їжа Сміта смачна і корисна. Триразове харчування. Співробітники ресторанів обслуговують дієти без глютена, вегетаріанські та вегетаріанські страви. Вони також працюють з учасниками, які мають інші дієтичні обмеження.

Типовий день

Заняття проводяться з 9 ранку до 4 вечора. Після цього Ви можете скористатись всіма кампусними об'єктами (у Сміта є дві гімназії, критий басейн, критий і відкритий трек, тенісні корти, майданчики для сквошу, танцювальна студія, крокет та фітнес-центр Сміт також є домом для видатного художнього музею, нагородами ботанічного саду та парникового господарства), а також виїжджають на екскурсії, які включені як частина вашого навчання (музика, театр) на післяобідній, вечірній та вихідний. Для приєднання завжди організована активність, або ви можете провести час зі своїми друзями з програми. Кожна програма пропонує деякі свої заходи поза класом, але ми також плануємо заходи, які всі студенти хочуть взяти участь. Є також додаткові Getaways, які вимагають окремої плати.

КОНТАКТ

Управління літніх програм

30 проспект Бельмонт
Сміт Колледж
Northampton MA 01063

Телефон: 413-585-4455
Факс: 413-585-4344
Електронна пошта: summerprecollege@smith.edu

Розташування

Нортгемптон

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія