Sullivan County Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до SUNY Sullivan, всеосяжного коледжу громади в системі SUNY (Державний університет Нью-Йорка). Ми прагнемо допомогти вам підготуватися до майбутнього, незалежно від того, чи отримаєте ви першу роботу, переведетесь у чотирирічний коледж чи університет чи вдосконалите свої особисті та професійні навички.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

Наше завдання

SUNY Sullivan пропонує програми та ресурси, які навчають, надихають та розширюють можливості студентів та широкої спільноти. Досконалість у викладанні та навчанні ми готуємо студентів до різноманітного та взаємопов’язаного світу та підтримуємо позитивні економічні та соціальні зміни в окрузі Салліван та за його межами. Ми моделюємо стійкі дії та сприяємо соціально-екологічному та економічно відповідальному громадянству завдяки всебічній культурі передового досвіду.

Наш кампус

Наш сільський кампус, площею 405 акрів, розташований у мальовничих горах Катскілл за менше двох годин від Нью-Йорка та Олбані. У ньому представлена серія з дев'яти взаємопов’язаних будівель плюс Поля Геррі Поля. Будівлі нашого кампусу, включаючи театр Зеліг, розташований у центрі комплексу, спроектувала архітектурна фірма Едвард Дюрелл Стоун121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

Наші студенти (станом на осінь 2014 р.)

У коледжі навчалось 1647 студентів (930 денних та 717 неповних занять), що представляє демографічно різноманітну групу осіб. Крім того, 71 відсоток цих студентів - жителі округу Салліван.

Наша акредитація

SUNY Sullivan акредитована Комісією середніх держав з питань вищої освіти, розташованою за адресою: 3624 Market Street, Філадельфія, Пенсільванія, 19104. Телефон: (267) 284–5000.

Наші навчальні програми затверджені Державним університетом Нью-Йорка та Державним департаментом освіти Нью-Йорка. Усі навчальні програми затверджені для підготовки ветеранів відповідно до відповідних державних законів, а колегія затверджена Службою громадянства та імміграції США, бюро Міністерства внутрішньої безпеки США для відвідування іноземних студентів. Документи про акредитацію та ліцензування можна переглянути в Інтернеті або через Управління віце-президента з питань наукових та студентських питань.

Наші бізнес-програми акредитовані національною асоціацією Асоціації колегіальних бізнес-шкіл та програм для пропонування своїх бізнес-програм, що досягають домінанти науки та доцента прикладних наук.

Навчальна програма медсестер акредитована та зареєстрована у відділі освіти штату Нью-Йорк, Бюро професійного ліцензування.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

Стійкий Салліван

Сталість є основою того, що ми робимо у SUNY Sullivan. Наша прихильність до екологічної та соціальної відповідальності інформує про все, від роботи в нашому кампусі до нашої програми.

Ми впродовж багатьох років впроваджуємо стійкі практики в наші кампуси, включаючи геотермальну систему для обігріву та охолодження наших будівель, а з недавнього часу встановлення фотоелектричного масиву потужністю 3 кВт та вітрової турбіни потужністю 2,5 кВт для практичного навчання відновлювальній енергії. У 2015 році SUNY Sullivan уклав договір на придбання електроенергії з ТОВ «Sullivan Solar Garden», який передбачав встановлення на кампусі сонячної ферми дев'ять десятин, 2,15 МВт (модуль 7056 ПВ).

Студенти SUNY Sullivan допомогли встановити зелений дах на території кампусу, що сприяло зниженню витрат на опалення та охолодження, а наші студенти збирають та компостують понад 3000 фунтів брухтів їжі щороку, використовуючи в приміщенні примусовий повітряний компост. Ми додали заправні станції для пляшок з водою, сантехніку з низьким потоком та модернізували наші системи освітлення та автоматизації будівель для підвищення енергоефективності та встановили зовнішнє сонячне освітлення для освітлення пішохідної доріжки, що веде до нашого бейсбольного поля. У нас є сад органічних громад та побудований садовий сарай для тюків із соломи - ініціатива, яку здійснили наша програма з відзнакою та студент з технічного обслуговування та управління зеленими будівлями. Частина їжі, вирощеної в нашому саду, використовується послугами їдальні на кампусі, що ще більше сприяє розвитку багатьох ініціатив Чартуелла. Ми постійно оновлюємо нашу Інвентаризацію викидів парникових газів та впроваджуємо стратегії зменшення відходів та оновлюємо нашу політику закупівель, щоб краще відображати нашу прихильність до сталого розвитку.

Ці та інші зусилля допомагають зменшити наші енерговитрати, зробити наші засоби більш ефективними та мінімізувати наш вплив на навколишнє середовище. Однак наша прихильність до сталого розвитку не закінчується.

SUNY Sullivan швидко стає лідером у галузі освіти з питань сталого розвитку. Наші спеціалісти зі ступеня технічного обслуговування та менеджменту зелених будівель та досліджень з питань сталого розвитку закладають основу для нової робочої сили «зеленого комірця». Наша програма екологічних досліджень пропонує науково обґрунтований підхід до вирішення складних екологічних проблем сьогодні. Ми також готові до того, щоб забезпечити стійкість у всій нашій навчальній програмі, починаючи з класу першокурсника Метаморфоза. Курс «Метаморфоза» сприяє культурі передового досвіду завдяки індивідуальній продуктивності та виконанню проектного сервісного проекту, орієнтованого на стійкість. У нас навіть є некредитні семінари та курси для розширення ваших особистих чи професійних навичок, пов’язаних із стабільністю.

Розташування

Лох Шелдрейк

Address
112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759
Лох Шелдрейк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія