Southwestern Oregon Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо іноземних студентів! Південно-західний штат Орегон Community College є державою, повністю акредитована, дворічний коледж, який готує іноземних студентів, щоб досягти успіху у своїй освіті, обіймаючи американську культуру повністю в жвавому співтоваристві. Студенти можуть отримати дипломи або повні короткострокових сертифікованих програм в більш ніж 50 академічних предметних областей. У нас також є на території готелю працює кулінарний інститут по досягненні кар'єри в кулінарному мистецтві і випічки і кондитерських виробів мистецтва. Для студентів, які бажають отримати ступінь бакалавра, Південно-західний штат Орегон Community College є відмінним місцем, щоб завершити перші два роки ступінь бакалавра (2 + 2 передачі програми підготовки) до передачі в чотири роки університету, такі як Університет штату Орегон або будь-який з штату Орегон університетів та інших коледжів і університетів по всій території Сполучених Штатів.

Міжнародні Студенти Програми в SWOCC були створені спеціально для забезпечення успішного освітнього і особистого досвіду серед наших іноземних студентів, а також сприяти міжкультурному порозумінню. Послуги для іноземних студентів включають академічну і імміграційну поради, індивідуальні консультації та спеціальні заходи / заходи. Ми сповнені рішучості допомогти іноземним студентам адаптуватися до різних освітньої та культурного середовища.

Досвід Southwestern! Ви знайдете особисту і турботливу атмосферу з викладачами та співробітниками, які проявляють інтерес до вас і ваше майбутнє. Ми впевнені, що ви скоро побачите, що Південно-Західний дійсно будинок далеко від дому.

Примітка:

Носії англійської мови з Австралії Канади, Нової Зеландії та Сполученого Королівства не зобов'язані надати докази володіння англійською мовою. Громадяни США зацікавлені в Навчання за кордоном можуть звернутися в Міжнародний студентський Відділ програм для отримання додаткової інформації.

ISP Відгуки студентів

Jumpei І. з Японії (переведений в Університеті штату Орегон)

Простіше кажучи, я не можу уявити собі краще навчання за кордоном програму, ніж те, що пропонує SWOCC. З того дня, коли я приїхав з Токіо, це було стимулюючим життя в Орегоні і досвід навчання в Кус-Бей дозволило мені вирости як особистості і відкрити свої власні таланти.

На території комплексу, тим менше розмір класу допоміг мені активно брати участь в обговореннях в класі. Професори були дуже доброзичливі і привабливим, і я був в змозі підтримувати прекрасні відносини з ними. Я повинен взаємодіяти і проводити час з цікавими людьми кожен день. Спільнота, яка SWOCC знаходиться в досить добре, як добре. Я мав честь залучаються до музичному театрі, і досвід був просто неоціненний. Вони були дуже сприйнятливі і турботи і завжди підштовхнула мене домогтися більшого.

Я не можу не кажучи вже про прекрасній погоді Північно-Захід, теж, що принесло мені психічного і фізичного комфорту. Тепер у мене є набагато більш широке цікавість, бажання тримати себе освіченою, і без страху приймати нові виклики.

Yumezo Densaki з Осака, Японія (переведений в Південний університет штату Арканзас)

Мій перший коледж в США був в Каліфорнії, і я насолоджувався американського життя. Але я відчував, що я повинен був змінити ту обставину, що я завжди був з багатьма японцями, виступаючи на моїй рідній мові. Два роки тому я вирішив передати SWOCC.

Люди в SWOCC були дивовижними і добрими, і була велика середовище для вивчення і говорити по-англійськи для мене. Крім того, я брав участь в програмі в бейсбол. Ми повинні були практикувати кожен день, рано вранці позайматися спортом три рази в тиждень, і я ходив на заняття вранці. Чесно кажучи, це було важко для мене, щоб об'єднати бейсбол і шкільні заняття, але мої дні були сповнені хвилювання!

Це 2013 року сезон, я був ведучим глечик команди. і я передали Південний університет штату Арканзас з бейсбольною стипендії від 2013 падіння. Я так цікаво грати тут і вивчати управління бізнесом. SWOCC зробив мене сильним. Я дуже радий, що я прийшов до SWOCC.

Рейган С. з Британської Колумбії, Канада

Я прийшов до SWOCC грати в баскетбол і вивчення кримінального правосуддя, поки я прийшов з тільки мій перший рік з більш ніж тільки ці дві речі. SWOCC дав мені можливість навчатися у чудових професорів, грати в баскетбол, а також жити в красивому місці.

На академічному кінці цього, SWOCC дозвольте мені бути інтерактивним у всіх класах з малими розмірами класу і велика різноманітність людей з різних етапів в житті. На спортивному кінці цього, у них є прекрасні спортивні споруди з дуже гордим програмою.

SWOCC також дав мені можливість жити і випробувати гарний західне узбережжя. Озеро на території кампусу, обширні пляжі і нескінченні походи додати щось особливе для вашого досвіду.

Сара К. з Японії

Я пішов в Oregon Coast кулінарний інститут (OCCI). Я дізнався багато нового, а також зробив багато друзів. Я дізнався багато кухні з усього світу з Європи, Азії, на американський.

Я любив, як маленький класи були. Мій розмір клас був менше, ніж 30 і вік варіюється. Було приємно працювати з новими людьми, а також з людьми, які мали багаторічний досвід. Мені також сподобалося, що викладачі кухаря встигли попрацювати з кожного студента. Ми не тільки мали великий досвід приготування їжі та випічки, але ми також були деякі академічні класи, такі як математика, листи, мови і т.д. ці класи допомогли в довгостроковій перспективі і зробив мене краще і розумніше шеф-кухаря.

Я також любив ходити до OCCI через права студента житло на університетському містечку! Я був в п'яти хвилинах ходьби від школи і жити на території кампусу було весело. Я повинен зустрітися з новими людьми не тільки з OCCI, але і з Південно-Західного Community College.

Існує багато зробити на території кампусу спорту, клубів, і у нас також є озеро. Моя найулюбленіша пам'ять, крім приготування їжі з друзями був критий футбольний клуб. Існує багато зробити для всіх, щоб насолоджуватися.

Ryohei К. з Сіга, Японія

Коли мені було 18 років, я вирішив поїхати в США, щоб вивчати англійську мову і грати в бейсбол там після закінчення середньої школи. Перехід в іншу країну і жити там сам не був легким для 18-річного хлопчика, який завжди був зі своєю родиною і друзями. Будучи підтримується багатьма людьми, проте, я був в змозі піти в США SWOCC є найбільш вражаючим місцем для мене. Все було нове там. Я зустрів багато нових людей, і було багато шансів, що я ніколи б не було, якби я залишився в Японії. Я був одним з членом бейсбольної команди SWOCC, і що я отримав від цієї програми не може бути пояснено словами. У мене були великі товаришів по команді і великі тренери. Звичайно, отримувати хороші оцінки, і грати в бейсбол в той же час не було легко, але дні, які я провів у цій команді з моїми товаришами по команді і тренери, очевидно, мій скарб.

Я так вдячна всім, хто підтримував мене, поки я був в США Дякую вам так багато, і я дійсно сподіваюся, що я можу бачити людей, яких я зустрів там знову коли-небудь.

Шелбі П. з Колорадо, США

Професори в SWOCC дійсно видатні! Там дуже хороший баланс професійних і випадкові, що дійсно сприяє навчанню. Це, поряд з дивним тілом студента, зробило моє перебування коштує і один, що я, ймовірно, не забувай.

Ningxin S. з Шанхая, Китай

Дивно вчитися в SWOCC. Коли я вперше приїхав сюди, я відчув, що це прекрасне місце для навчання. Кампус великий, і люди доброзичливі. Клас мала, так що ви можете мати багато шансів поговорити з вашим учителем. Крім того, легко стати другом для них. Студенти тут доброзичлива, і вони дійсно вітали міжнародне, як я. До сих пір, у мене вже було багато американських друзів, і я люблю їх так багато.

Якщо ви гарні на одному предметі, ви можете мати шанс стати викладачем в лабораторії репетиторства. Це цінний досвід для всіх. Корпус також хороший. Це спокійне і безпечне. Ви будете любити так, як ви прийшли сюди.

У всякому разі, якщо ви шукаєте вищу освіту, SWOCC це ваш кращий вибір. Ви можете дізнатися все, що ви хочете тут, і стати кращою людиною. Я люблю SWOCC так багато, і я закінчу свій другий навчальний рік тут і отримати свій диплом про закінчення коледжу. Я ніколи не забуду час, коли я провів в SWOCC.

Розташування

Coos Bay

Address
1988 Newmark Avenue
97420 Coos Bay, Орегон, США