Southwestern Michigan College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Південно-Західний Мічиган Коледж

Акредитація та Місія

Приходьте подивитися, що відрізняє нас від інших коледжів Мічигану.

Акредитації / Приналежність

З моменту вступу в ряди інших престижних коледжів штату Мічиган в 1964 році Південно-Західного Мічигану Коледж постійно розширила свою навчальну програму і тепер пропонує більше 30 асоційованих градусів. Акредитована в вищих навчальних комісії Північної Центральної Асоціацією коледжів і шкіл, Південно-Західного Мічигану Коледж також є членом Американської асоціації місцевих коледжів.

Коледжі та університети періодично беруть участь в процесі самостійного вивчення і зовнішнього огляду, з тим, щоб відновити свій статус акредитації. Південно-Західний Мічиган Коледж завершив самонавчання і переакредитований через 2021.

Основні цінності

Основні цінності Південно-Західного Мічигану коледжу описують переконання, які направляють коледж у всьому, що він робить.

«Досконалість з індивідуальним підходом» є принципом роботи керівництва наших дій. Висока якість притаманне всім, що Південно-Західний Мічиган Коледж робить.

У нас є зобов'язання бути відповідальними менеджерами ресурсів коледжу: людські ресурси, сприяючи зростанню, задоволення і розширення прав і можливостей; фінансові ресурси по роботі з збалансованим бюджетом та інвестиції в майбутньому; фізичні ресурси шляхом підтримки фізичного заводу високої якості.

Ми віримо в «Знаннях для всіх.» Як єдиний установи вищої освіти в районі, Південно-Західний Мічиган Коледж має подвійну відповідальність за надання послешкольной підготовки кар'єри для тих, хто шукає негайні зайнятості і коледж курсові та ступеня для тих, хто шукає ступінь бакалавра.

У нас є зобов'язання бути навчаються в центрі коледжу, розвитку студентів у загальному житті коледжу досвіду і надання їм послуги 21-го століття. Місія Місія Південно-Західного Мічигану коледжу, щоб служити нашої спільноти шляхом надання доступного локального доступу до високоякісної підготовки та коледжу послесреднего освіти в кар'єрі - в тому числі спільного життя коледжу досвід.

Розташування

Доваджак

Address
58900 Cherry Grove Road
Dowagiac, MI 49047

Доваджак, Мічиган, США

Нілс

Address
33890 U.S. Highway 12
Niles, MI 49120

Нілс, Мічиган, США